Ocen produkt

Fella Zgrabiarki jednokaruzelowe TS DN

340 - 450 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

FELLA od ponad 90 lat oznacza innowacyjną technikę

Wyjątkową jakość i osobistą pasję w służbie rolnictwa. Jako specjaliści „Made in Germany” w zakresie techniki żniwnej pasz oferujemy naszym klientom na całym świecie największą ofertę kosiarek, spulchniaczy, przetrząsaczy i zgrabiarek. Od lat 1980-tych FELLA jest reprezentowana na całym świecie na najważniejszych rynkach. Poprzez  ścisłe kontakty z rolnikami i przedsiębiorcami nieprzerwanie rozwijamy i doskonalimy nasze maszyny.  W ten sposób najważniejsze rynki korzystają z siebie nawzajem. Celem firmy FELLA jest zaoferowanie każdemu klientowi rozwiązania optymalnego do jego działalności i wymagań.

Fella TS DN na polu
 

Dlaczego Fella

Zgrabiarka jednowirnikowa TS

Doskonała jakość zgrabiania, łatwa obsługa i trwałą konstrukcją — te cechy przemawiają za zakupem zgrabiarki jednowirnikowej FELLA. Dziesięciolecia kompetencji firmy FELLA w obszarze techniki zgrabiania wychodzą na dobre użytkownikowi w przypadku każdego modelu — niezależnie od tego, jakie zadania ma spełniać nowa zgrabiarka FELLA. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na zgrabiarkę z lekkiej serii konstrukcyjnej Alpin, uniwersalnej serii konstrukcyjną 300, czy też mocnej i wydajnej serii konstrukcyjnej 400 — każdorazowo zakupiona zostanie maszyna w pełni i w całości odpowiednia do indywidualnych wymagań użytkownika. Najlepiej przekonać się o tym samemu.

 

zalety  Fella

Zgrabiarki jednokaruzelowe z serii TS

 

Wszystkie jednowirnikowe zgrabiarki FELLA odkładają pokos z prawej strony. W ten sposób operator maszyny ma doskonały pokos zawsze w polu widzenia, jako że elementy obsługi we współczesnych ciągnikach są umieszczane z prawej strony. Odkładanie z prawej strony — uzasadnione ergonomiczne! Dzięki zamontowanemu seryjne liniowemu układowi regulacji wysokości istnieje możliwość łatwego i wygodnego dopasowania wysokości roboczej do warunków podłoża. Wszystkie cięgna napędowe zgrabiarek FELLA są wyposażone w zabezpieczenia przed przeciążeniem. W ten sposób zapobiega się kosztownym naprawom i długim przestojom podczas sezonu zbioru pasz.

Dla firmy FELLA ścisły kontakt z klientami ma ogromne znaczenie. Doświadczenia rolników i przedsiębiorców z produktami FELLA — zebrane na różnych rynkach całego świata — spływają w ukierunkowany sposób na konstrukcję naszych produktów.

Rama zgrabiarki Fella

Fella TS DN palce zgrabiarki

idealne  zgrabianie

Moment, w którym zęby wysuwają się z pokosu, można szybko zmienić w każdej chwili bez użycia narzędzi, a co za tym idzie, dostosować do warunków roboczych i rodzaju paszy. Wystarczy proste przełożenie poprzeczki mocującej zakrzywioną prowadnicę w jarzmie z otworami, by uniknąć strat paszy i wykonywać prawidłowo uformowane wały pokosu. W przypadku zgrabiarek wielowirnikowych można ponadto za pomocą tego urządzenia pozytywnie wpływać na przekazywanie paszy z przedniego wirnika na tylny. Ponadto istnieje również możliwość ustawiania nachylenia wzdłużnego i poprzecznego głowicy zgrabiarki. Dzięki temu uzyskuje się wysokie prędkości jazdy nawet w trudnych warunkach roboczych. Wszystkie te możliwości ustawień są typowymi cechami zgrabiarek FELLA i zwiększają efektywność pracy podczas kampanii zbioru paszy, związanej często z dużym pośpiechem.

Zęby nie są przesuwane przez rurę, lecz każdy z zębów jest osobno przykręcony po nią za pomocą śrub. Zaletą tego rozwiązania jest to, że strona ramienia zwrócona w stronę paszy jest całkowicie gładka i nie pozostaje na niej zawieszona pasza. W przypadku zużycia któregokolwiek z zębów nie ma konieczności wymontowywania wszystkich zębów w celu wymiany zęba wewnętrznego. Dodatkowo zęby mają dużą swobodę ruchu, gdyż nie są ograniczane przez rurę.

 

Dane  Techniczne

Dodaj rozwinięcie tytułu

 

Model Szerokość robocza [m] Szerokość transportowa [m]

Liczba karuzeli

[szt.]

 Liczba ramion na karuzeli [szt.] Liczba podwójnych palcy na ramieniu [szt.]

 Zapotrzebowanie na moc [kW/PS]

Obroty WOM [obr/min.] 

Waga [kg]

TS 301 DN 3,40 1,42 1 8 3 17/23 540 360
 TS 351 DN 3,60 1,55 1 10 3 20/27 540 420
TS 391 DN 3,80 1,55 1 10 4 20/27 540 440
 TS 400 DN 3,85 1,68 1 10 4 20/27 540 520
TS 426 DN 4,20 1,83 1 12 4 30/41 540 580
TS 425 T Hydro 4,50 1,99 1 12 4 30/41 540 620
TS 456 DN 4,50 2,10 1 12 4 30/41 540 600

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna