Ocen produkt

Goweil Seria G30

-

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

W serii owijarek Goweil G30 znajdą państwo zarówno maszyny stacjonarne zaczepiane jak i zawieszane. Owijarki charakteryzują się wytrzymałą i sprawdzoną konstrukcją, a owinięte bele zapewniają najwyższą jakość paszy. Austriacki producent projektując serię owijarek G30 pragnął zadowolić każdego potencjalnego klienta dlatego znajdziemy tu maszyny mniej skomplikowane zaczynające się od modelu G3010 Standard, aż do w pełni zautomatyzowanych posiadających swój własny silnik spalinowy modeli G3010 PROFI. Wszystkie produkty firmy GÖWEIL projektowane są w oparciu o najnowszy stan techniki oraz indywidualnie dla konkretnego zastosowania.

Owijarka do balotów Göweil G30 załadunek beli
Göweil zdobywa doświadczenie na rynkach całego świata i dzięki temu owijarki tego producenta słyną ze swojej niezawodności i wydajności.
 

Gama modeli  Göweil G30

Austriacki producent ma w swoim portfolio owijarki przeznaczone dla klientów stawiających na prostotę i łatwość obsługi jak i maszyny dla użytkowników nastawionych na wydajność i pełną automatykę działania.

 

Göweil  G3010 STANDARD


Owijarka G3010 Standard charakteryzuje się  masywną budową, niską wysokością roboczą oraz prostą obsługą. Równomierne nawijanie bel zapewniają cztery pasy transportowe – także w przypadku miękkich i nieukształtowanych bel.

 • Stół owijarki przechylany hydraulicznie
 • Przenośniki transportowe bel 4 szt. z prowadzeniem i krążki prowadzące bel 2 szt
 • Odkładanie bel na lewo i na prawo
 • Zespół napinania folii 750 mm
 • 3-punktowy układ zawieszenia kat. II

Göweil  G3010 EXCLUSIV

 


Maszyna G3010 Exclusiv, w porównaniu do G3010 Standard, wyposażona jest w hydrauliczny zbieracz bel. Przy pomocy sterowania programowego STANDARD przebiegi robocze „cyklu owijania“, „nakładania i obcinania folii“ wykonywane są automatycznie. Odkładanie beli następuje przez naciśnięcie przycisku. Wszystkie funkcje i ustawienia nastawia się na pulpicie obsługi maszyny

 • Stół owijarki przechylany hydraulicznie
 • Przenośniki transportowe bel 4 szt. z prowadzeniem i krążki prowadzące bel 2 szt.
 • Zbieranie bel z prawej strony – w kierunku jazdy lub w przeciwnym kierunku
 • Zespół napinania folii 750 mm
 • Automatyka cięcia i nakładania folii
 • 3-punktowy układ zawieszenia kat. II
 • Sterowanie programowe STANDARD z pilotem radiowym
 

Göweil  G3010 FARMER

 


Stacjonarna napędzana owijarka do bel okrągłych jest idealną maszyną do obsługi jednoosobowej. Dzięki bardzo prostej obsłudze i sterowaniu radiowemu przebiegi robocze można idealnie łączyć – zaoszczędza się na kosztach robocizny i  czasie! Ze względu na kompaktową budowę maszynę G3010 Farmer można przetransportować w  wymagane miejsce przy pomocy prawie każdego ciągnika. Wszystkie funkcje i ustawienia nastawia się na pulpicie obsługi maszyny

 • Stół owijarki przechylany hydraulicznie
 • Przenośniki transportowe bel 4 szt. z prowadzeniem i krążki prowadzące bel 2 szt
 • Odkładanie bel na lewo i na prawo
 • Zespół napinania folii 750 mm
 • Automatyka cięcia i nakładania folii
 • Oś podnoszona i zdejmowany, regulowany hydrauliczny dyszel przegubowy
 • Silnik benzynowy 1 cylindrowy Honda 8,2 kW z akumulatorem, prądnicą i rozrusznikiem elektrycznym oraz instalacją hydrauliczną, całkowicie zamontowany
 • Sterowanie programowe STANDARD z pilotem radiowym

Göweil  G3010 PROFI

 


Stacjonarna maszyna G3010 Profi z silnikiem wysokoprężnym jest idealną maszyną dla przedsiębiorcy świadczącego usługi innym. Cykle „owijania bel“ i „układania bel w stosy poza maszyną“ wykonywane są równolegle. W ten sposób zaoszczędza się czas i koszty – wydajność na godzinę ogromnie zwiększa się! Przy sterowaniu programowym PROFI cykle robocze wykonywane są całkowicie automatycznie. Wszystkie funkcje i ustawienia wykonywane są bezpośrednio poprzez sterowanie programowe.

 • Stół owijarki przechylany hydraulicznie
 • Przenośniki transportowe bel 4 szt. z prowadzeniem i krążki prowadzące bel 2 szt.
 • Przenośniki transportowe bel 4 szt. z prowadzeniem i krążki prowadzące bel 2 szt
 • Zespół napinania folii 750 mm
 • Automatyka cięcia i nakładania folii
 • Oś podnoszona i zdejmowany, regulowany hydrauliczny dyszel przegubowy
 • Silnik wysokoprężny KUBOTA Silnik 3-cylindrowy chłodzony wodą, 17,5 kW, większa pompa hydrauliczna, licznik godzin i rozrusznik elektryczny
 • Całkowicie automatyczne sterowanie programowe PROFI z pilotem radiowym

Dane  Techniczne

Parametry techniczne owijarek serii G30

 

                 G3010 Standard G3010 Exclusive G3010 Farmer G3010 Profi
Waga kg 680 880 1 450 1 670
Długość mm 2 705 2 705 5 260 5 610
Szerokość mm 1 720 1 825 1 950 2 410
Wysokość mm 2 670 2 670 2 990 3 030
Średnica beli m 0,9-1,6 0,9-1,6 0,9-1,6 0,9-1,6
Max. masa beli kg 1 800 1 800 1 800 1 800
Zapotrzebowanie na olej   od 20 l/min przy maks. 190 bar od 20 l/min przy maks. 190 bar Własne doprowadzenie oleju Własne doprowadzenie oleju
Wymagane przyłącza  

1 przyłącze ciśnieniowe i powrót bezciśnieniowy do zasilania owijarki

Gniazdo wtykowe 3-biegunowe do zasilania elektrycznego

7- biegunowe gniazdo dla całej instalacji Gniazdo wtykowe 3-biegunowe 
 

Prezentacja Göweil

Film prezentujący produkty GöweilAKCESORIA DO GÖWEIL

owijarki serii G30

 • monitorowanie zerwania folii Gowiel G30 na korbanek.pl
  System monitorujący zerwanie folii. Wyłącza cykl owijania przy zerwaniu lub braku folii.
 • Napinanie folii Goweil G30 na korbanek.pl
  Pozwala na pracę z foliami o szerokości 750 mm jak i 500 mm. Dodatkowo umożliwia ustawianie zachodzenia folii na siebie.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia owijarek do bel okrągłych serii G30


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna