Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Goweil Prasoowijarka G-1 F125 G5040 KOMBI

130 - 130 KM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Maszyna G-1 z G5040 Kombi przeznaczona jest do najbardziej profesjonalnego zastosowania i dlatego idealnie nadaje się do dużych zakładów i przedsiębiorstw świadczących usługi. Bez względu na to, czy chodzi o baloty kiszonki, siana czy słomy – maszynę można ustawić za jednym naciśnięciem przycisku. Prasa stałokomorowa Göweil jest maszyną o niezwykle wytrzymałej budowie w której wszystkie komponenty zostały zaprojektowane tak, aby mogły pracować z maksymalną skutecznością.

Prasoowijarka Göweil G-1F125G5040 podczas pracy przy zbiorze trawy
 

Wyposażenie  Standardowe

Standardowa specyfikacja prasoowijarki G-1 F125 KOMBI

 

 • 2,2 metrowy podbieracz wahadłowy
 • system automatycznego sterowania przepływem AFC
 • hydrauliczne opuszczanie podłogi
 • komora prasowania z 18 wzmocnionymi walcami
 • system cięcia z 30 nożami odwracalnymi
 • hydrauliczne zabezpieczenie noży
 • wiązanie siatką i folią
 • wzmocnione łożyska i łańcuchy z automatycznym smarowaniem
 • rotor 8 gwiazdowy
 • podwójny walec dociskowy przy podbieraczu 
 • terminal sterujący PROFI
 • owijarka z podwójnym ramieniem owijającym
 • hydraulicznie przesuwany stół owijania
 • odkładanie beli do tyłu
 • automatyka cięcia i rozkładania folii
 • tryb pracy z pojedynczą folią
 • podwozie dwuosiowe

Główne  Komponenty

Najważniejsze cechy maszyny

 

    komora  prasowania

 

Komora prasoowijarki podobnie jak prasy G-1 F125 wyposażona jest w 18 wzmocnionych walców osadzonych na dwurzędowych łożyskach zapewniających doskonałą trwałość i stabilność. Tylna klapa otwiera się za pomocą 2 siłowników hydraulicznych i proces ten może odbywać się automatycznie. Za napęd walców odpowiadają łańcuchy o bardzo dużych wymiarach, przez co żywotność maszyny stoi na bardzo wysokim poziomie, a koszty jej eksploatacji są znacznie zredukowane.

 
 • 18 wzmocnionych walców w komorze
 • automatyka pracy klapy
 • bardzo wytrzymałe łańcuchy napędowe

Komora prasy g-1 F125

 

 

Prasoowijarka Goweil aparat wiążący

 

    wiązanie  beli

 

Prasaowijarka G-1 F125 KOMBI ma możliwość wiązania beli zarówno siatką jak i folią płaszczową o szerokości do 1,5 metra. Wiązanie można zainicjować ręcznie jaki i automatycznie, a napięcie jak i ilość owinięć ustawią się bezpośrednio na panelu sterującym maszyny. Opcjonalnie prasa może być wyposażona w podwójny aparat wiążący - gdzie bele mogą być owijane w tym samym czasie przez dwie siatki lub folie. Istnieje także możliwość zamontowania jednej siatki i jednej folii,  wtedy operator ma możliwość wyboru sposobu owijania beli z terminala bez konieczności postoju na zmianę folii lub siatki.

 
 • owijanie folią płaszczową lub siatką
 • podwójny aparat wiążący - czas owijania skraca się o połowę
 • możliwość owijania folią i siatką bez konieczności postoju na zmianę materiału.

 

   Podbieracz  wahadłowy

 

Producent w swojej maszynie zastosował centralnie zawieszany podbieracz o szerokości 2,2 metra charakteryzujący się wahliwością w zakresie 150 mm. Takie rozwiązanie gwarantuje optymalne dopasowanie do terenu i łatwe wyrównywanie nierówności podłoża. Dodatkowo podbieracz wyposażony jest w:

 
 • osłony podbieracza z tworzywa sztucznego
 • podwójną rolkę dociskową pokosu
 • sztywne lub opcjonalnie wahliwe koła kopiujące

Wahadłowy podbieracz Göweil

 

 

Belka nożowa Goweil

 

    rotor i  zespół tnący

 

W celu zapewnienia bogatej energetycznie i wysokiej jakości paszy materiał musi być precyzyjnie i krótko pocięty. Prasoowijarka stałokomorowa Göweil wyposażona jest w 570 mm wzmocniony rotor, przed którym dodatkowo zamontowany jest mechanicznie napędzany walec służący do lepszego zagęszczenia masy. Mechanizm tnący znajdujący się nad rotorem wyposażony jest w 30 odwracalnych noży i zapewnia długość cięcia rzędu 35 mm. Belka nożowa zabezpieczana jest hydraulicznie. W celu zapewnienia optymalnego przepływu materiału prasa posiada system AFC — automatyczna kontrola przepływu - który skutecznie niweluje zatory w obrębie rotora i podbieracza.

 
 

 

 

    Podwójne   rAmię owijarki

 

Podwójne ramię owijarki posiada dwa napinacze folii 750 mm wyposażone w rolki z tworzywa sztucznego, które zapewniają doskonałe napięcie wstępne. Wysokość napinaczy można regulować dzięki czemu bele są bardzo dobrze owinięte. System monitorujący w momencie wykrycia zerwania lub braku folii natychmiastowo zatrzymuje cykl owijania, a w momencie, gdy kończy się tylko jedna folia automatycznie przełącza maszynę w tryb pracy z jedną folią (prędkość posuwu stołu maleje, aby zagwarantować dokładne pokrycie beli folią)

 
 • tryb pracy z jedną folią
 • system monitorowania folii
 • regulowana wysokość napinaczy

Owijanie prasoowijarką Goweil

 

 

Folie do owijania Goweil

 

    zasobnik  na folię

 

Zamknięty, hydraulicznie otwierany zasobnik posiada miejsce na 14 rolek folii do owijania, oraz na dwie rolki folii do wstępnego owijania beli. Materiał jest doskonale chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zasobnik wyposażony jest w układ przechyłu, dzięki któremu wyjmowanie i wkładanie rolek jest bezproblemowe.

 
 • 14 miejsc na folię do owijania
 • 2 miejsca na folię do wstępnego owijania
 

dane Techniczne

Parametry techniczne prasy

 

Göweil G-1 F125

KOMBI

   
Wysokość z pojedynczym wiązaniem mm 2 820
Wysokość z podwójnym wiązaniem mm 2 820
Długość mm 7 420
Szerokość (560/45-R22,5) mm 3 000
Ciężar kg 8 980
Średnica beli m 1,25
Zapotrzebowanie na olej  

od 80l/min przy 200 bar,

Optymalne  od 105 l/min przy 200 bar

Wymagane przyłącza  

Load Sensing (dla trybu LS)

Przyłącze ciśnieniowe i powrót bezciśnieniowy do zasilania prasy do bel okrągłych

7-biegunowe gniazdo dla całej instalacji oświetlenia za wyjątkiem reflektorów roboczych

 

prezentacja Göweil 

Film prezentujący produkty GöweilAKCESORIA DO GÖWEIL

G-1 F125 KOMBI

 • Podwójny aparat wiążący Göweil na korbanek.pl
  Zastosowanie systemu podwójnego owijania pozwala na skrócenie czasu owijania beli, jak i czasu wymiany siatki lub folii o połowę.
 • Hydrauliczny napęd osi na korbanek.pl
  Opcjonalna hydraulicznie napędzana oś najlepiej sprawdza się w terenie górzystym ułatwiając operowanie maszyną zarówno podczas jazdy pod górę, jak i z góry.
 • Zaczep maszyny Goweil na korbanek.pl
  Zastosowanie tego rozwiązania ułatwia codzienną pracę maszyną i pozwala na dokładnie ustawienie maszyny równolegle do podłoża.
 • Aplikator środka zakiszającego na korbanek.pl
  Zastosowanie środka do zakiszania znacznie przyspiesza proces zakiszania zbieranej paszy.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia Göweil G-1 F125 Kombi

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna