Ocen produkt

Goweil Seria G50

-

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Zaczepiane owijarki do bel okrągłych Goweil serii G50 zapewniają najlepszą konserwację pasz. Bele pakowane są szybko, czysto i przede wszystkim w sposób absolutnie nie przepuszczający powietrza. Owijarki te charakteryzują się praktyczną zasadą pracy, położenie robocze jest przesunięte w prawo dzięki czemu bele mogą być pobierane z przodu. Solidna i masywna budowa maszyny gwarantuje jej wyjątkowo długą trwałość.

Owijarka Göweil G5012 podczas pracy na polu
 

Opis modeli  GöWeil G50

Najważniejsze cechy owijarek 

 

Owijarka Goweil G5010 widok z boku

 

 Göweil G 5010

 

 1. Maszyna zaczepiana ze zbieraczem bel i sterowaniem programowym STANDARD z elektrycznym joystickiem umożliwia doskonałe wprowadzenie do klasy profesjonalnej. Atuty tej zaczepianej owijarki, to kompaktowa budowa i zwrotność. G5010 może być bez trudu holowana przez ciągniki o mniejszej mocy. Na wyposażenie standardowe maszyny składają się m.in.: pojedyncze ramię owijarki, stół przechylany hydraulicznie, zespół napinania folii 750 mm, automatyka cięcia i nakładania folii.
 •  
Owijarka do bel Goweil G5012

 

Göweil G 5012

 

Zaczepiana owijarka do bel okrągłych G5012 jest w porównaniu z G5010 wyposażona w podwójne ramię owijające. W ten sposób czas owijania beli skraca się do połowy! Zaoszczędza się czas i pieniądze, szczególnie w długich dniach roboczych. Owijarka G5012 wyposażona jest w sterowanie programowe STANDARD. Owijarkę tą podobnie jak podstawowy model G5010 opcjonalnie można wyposażyć w: monitoring folii, możliwość owijania folią o szerokości 500 mm i stawiacz bel.

 

 

Owijarka do bel okrągłych Goweil G5020

 

 Göweil G 5020

 

Owijarka G5020 z podwójnym ramieniem owijającym jest w pełni profesjonalną maszyną do przemysłowego zastosowania. Posiadając zalety G5010 i G5012 owijarka ta wyposażona jest seryjnie w całkowicie automatyczne sterowanie programowe PROFI. Zaczepiana owijarka G5020 jest dedykowana dla każdego przedsiębiorcy świadczącego usługi. Zastosowanie sterownika Profi pozwala maszynie na wykonywanie wszystkich czynności w trybie całkowicie automatycznym. Opcjonalnie owijarkę można wyposażyć w zdalne sterowanie radiowe.

Owijarka do bel okrągłych Goweil G5020 inliner

 

 Göweil G 5020 INLINER

 

Owijarka G5020 Inliner z podwójnym ramieniem owijającym zaczepiana jest bezpośrednio za prasą. W ten sposób eliminuje się dodatkowy ciągnik i operatora. Przy pomocy sterowania programowego PROFI cały cykl roboczy wykonywany jest całkowicie automatycznie. Zaczep jest prowadzony z boku maszyny, dzięki czemu bela opuszczająca prasę trafia bezpośrednio do chwytaka owijarki. Cykl przekazywania beli odbywa się całkowicie automatycznie. Owijarkę G5020 inliner można stosować z wieloma rodzajami pras różnych producentów.

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne owijarek serii G50

 

    G 5010 G 5012 G 5020 G 5020 INLINER
Waga kg. 1 630 1 780 1 780 1 820
Długość mm 3 940 3 940 3 940 4 850
Szerokość mm 2 750 2 750 2 750 2 750
Wysokość mm 3 060 3 060 3 060 3 060
Średnica beli m 0,9- 1,5 0,9- 1,5 0,9- 1,5 0,9- 1,5
Zapotrzebowanie na olej   od 20 l/min.przy maks. 190 bar od 25 l/min przy maks. 190 bar

od 25 l/min przy maks. 190 bar

od 65 l/min przy hydraulice LS

od 25 l/min przy maks. 190 bar

od 65 l/min przy hydraulice LS

Max. masa beli kg 1 800 1 800 1 800 1 800
Wymagane przyłącza   1 przyłącze ciśnieniowe i powrót bezciśnieniowy do zasilania owijarki.Gniazdo wtykowe 3-biegunowe do zasilania elektrycznego z bezpośrednim przewodem do akumulatora
 

Prezentacja Göweil 

Film prezentujący produkty GöweilAKCESORIA DO GÖWEIL

owijarki serii G50

 • Stawianie bel na korbanek.pl
  Po cyklu owijania przy odkładaniu bela ustawiana jest w kierunku jazdy z prawej strony po stronie czołowej.
 • Monitorowanie zerwania folii Gowiel na korbanek.pl
  System monitorujący zerwanie folii. Wyłącza cykl owijania przy zerwaniu lub braku folii.
 • Napinanie folii Goweil na korbanek.pl
  Pozwala na pracę z foliami o szerokości 750 mm jak i 500 mm. Dodatkowo umożliwia ustawianie zachodzenia folii na siebie.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia owijarek do bel okrągłych serii G50


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna