Crossland firmy Gregoire besson do uprawy agregat bierny
Ciągnik Case z pługiem 20 skibowym praujący w polu przy orce
Widok plenerowy z orki pługiem Gregoire Besson półzawieszany dwukołowy.

GREGORIE BESSON

lekka praca - niskie spalanie

Sprawdź ofertę pługów GREGOIRE - BESSON. 

 

 

pługi Gregoire bEsson

Ocen produkt

Gregoire-Besson COVER X T70

400 - 620 CM

POBIERZ KATALOG COVER X T70    WERSJA PDF

 

BRONA TALERZOWA  COVER X T70

Brony talerzowe w kształcie X

Brony talerzowe serii COVER T70, to maszyny w kształcie litery ’X’, które doskonale sprawdzają się na wszystkich rodzajach gleb, oprócz gleb znajdujących się na zboczach i stromych stokach. Maszyny te pozostają zawsze w osi ciągnika dzięki zastosowaniu dodatkowych ram, na których rozmieszczono talerze. Modele ’X’, są maszynami bardzo uniwersalnymi dla gospodarstw.  W celu równomiernego rozmieszczenia resztek roślinnych i środków uprawy roślin brony Cover są idealnym wyborem. Umożliwiają one przyspieszenie rozkładania się tych materiałów z górną warstwą gleby. Dzięki temu gleba będzie wzbogacona. Maszyny COVER X T70 to maszyny, które występują w kilku wersjach, o szerokościach roboczych od 4,00 m do 6,20 m i mogą współpracować z ciągnikami rolniczymi o mocach od 180 do 330 KM. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia jak talerze o dwóch rozmiarach czy różne rodzaje wałów, maszyny Cover znajda zastosowanie przy uprawie prawie każdego rodzaju gleby.

 

Brona talerzowa w kształcie X Cover X T70

 

budowa bron  cover x t70

Solidna i dobrze zaprojektowana konstrukcja

 

Brona talerzowa COVER X T70 - szerokość od 4,00 m do 6,20 m (180-330 KM), charakteryzuje się zastosowaniem koncepcji MONORAMY o wymiarach 300 x 300 x 10 mm, wraz z sekcjami talerzy w kształcie X z podwójnym krzyżowaniem, co gwarantuje efektywną pracę talerzy na całej szerokości brony i nie powstają przy tym nierówności dołki i pagórki. Kąt natarcia talerzy regulowany jest mechanicznie lub hydraulicznie (opcja). Maszyna jest składana pionowo do pozycji transportowej, a cała regulacja i składanie odbywa się z kabiny ciągnika. System ten pozwala na równomierny rozkład sił działających na sekcje talerzy podczas jazdy, bez forsowania mechanizmów i połączeń sworzniowych.

 

Brona talerzowa w kształcie X Cover X T70

 

 

wyposażenie  standardowe

WAŻNE CECHY

 

 • Talerze o średnicy 660 mm i grubości 7 mm (przód) i 6 mm (tył)Brona talerzowa półzawieszana, hydraulicznie składana Gregoire-Besson Cover X T80
 • Koła podporowe o rozmiarze 400/55R22,5 (modele 4,00-5,30 m) i 18R22,5 (5,80-6,20 m)
 • Mechaniczna regulacja kąta natarcia talerzy
 • Hydropneumatyczne zawieszenie osi kół
 • Oświetlenie drogowe
 • Rama składana hydraulicznie za pomocą siłowników
 • Hydrauliczna regulacja tylnego wału
 • Hydrauliczna kompensacja na zaczepie (siłownik)
 

wyposażenie  dodatkowe

ISTOTNE CECHY

 

 • Wzmocniona końcówka zaczepu o średnicy 35, 45 lub 55 mm
 • Dwa dodatkowe zespoły łożysk z przodu i z tyłu
 • Układ deflektorowy na dwóch przednich belkach
 • Zaczep na ramionach ciągnika kat.3
 • Osłona łożysk
 • Hydrauliczna regulacja kąta natarcia talerzy
 • Talerze o średnicy 660 mm, grubości 8 mm przód i 7 mm tył
 • Talerze o średnicy 710 mm, grubości 7 mm przód i tył
 • Koła podporowe 500/45x22,5
 • Licznik hektarów
 • Wybieracz elektrohydrauliczny 2, 3 lub 4-funkcyjny
 • Hamulce pneumatyczne lub hydrauliczne

dane techniczne  cover x t70

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

Szer robocza [m] Liczba talerzy Rozstaw talerzy [mm] Liczba łożysk Zapotrzebowanie mocy [KM] Masa własna [kg]
4,00 36


230


 
10 180 5440 - 67200
4,40 40 10 200 5568 - 6976
4,80 44 12 220 5806 - 7342
5,30 48 12 240 6053 - 7749
5,80 52 16 270 6421 - 8277
6,20 56 16 300 6649 - 8633


AKCESORIA DO COVER X T70

Wyposażenie dodatkowe Cover X

 • Układ deflektorów na dwóch przednich belkach wyposażeniem dodatkowym Cover X T70
  Układ deflektorów pozwala na zatrzymanie gleby wewnątrz brony talerzowej oraz zapobiega powstawaniu pagórków w wyniku dużych prędkości
 • Wybieracz elektrohydrauliczny firmy Gregoire-Besson znajdującego się w ofercie firmy Korbanek
  Wybieracz elektrohydrauliczny do obsługi maszyny z kabiny ciągnika. Urządzenie to pozwala na obsługę kilku funkcji, wykorzystując tylko jedną parę wyjść ciągnika.
 • Wał strunowy jest wyposażeniem dodatkowym bron talerzowych Cover X T70
  Wał doprawiający Strunowy. Zaletami tego wału są: agresywne działanie na resztki pożniwne oraz zachowanie wilgoci w glebie
 • Wał Emopak jest wyposażeniem dodatkowym bron talerzowych Cover X T70
  Wał doprawiający Emopak. Zaletami tego wału są: agresywne działanie na resztki pożniwne, znakomite wykończenie pracy oraz zamontowanie wału na osi w celu doskonałego kopiowania ukształtowania terenu

GALERIA PRODUKTU


Prezentacja bron talerzowych COVER X T70


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
Ocen: 5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna