Kramer KL 30.8 T

2000 - 3300 kg

Nowa ładowarka kołowa teleskopowa serii premium KL30.8T ustala całkiem nowe standardy. Zwrotna i kompaktowa konstrukcja dla niezliczonej liczby zastosowań. Ze zoptymalizowanym stosunkiem mocy do wagi i stałym udźwigiem maszyna ta oferuje wiele korzyści dla użytkownika.

Ładowarka Kramer KL 30.8 T z widłami do palet uniesinymi wysoko od Korbanek Sp. zo.o.

 

KRAMER  KL 30.8 T

 

Dane Eksploatacyjne  
Pojemność łyżki 0,85 m3
Masa eksploatacyjna 5 500 Kg
Silnik  
Producent Deutz
Moc 75 KM / 55 kW
Przekładnia  
Prędkość transportowa 20 (40 opcja) km/h
Standardowe ogumienie 12,5 - 20
Sterowanie oraz hydraulika  
Wydatek oleju (Pompa) 70 (115 opcja) l/min
Maksymalne ciśnienie 240 bar
Udźwigi  
Maksymalny ciężar wywracający
(z łyżką)
3 300 kg
Obciążenie użyteczne 2 000 kg
Ładowarka Kramer KL 30.8 T bez osprzętu ale z przyczepą jadąca polną drogą tle pół i łąk

 

 

Wszystkie dane techniczne 

 • Cechy ładowarki Kramer KL30.8T

  Ładowarka niemieckiego producenta Kramer seria KL30.8 T widok na prawy bok z zamontowanym łyżko-krokodylem
  • More
   Close

   Opcjonalna homologacja drogowa i możliwość ciągnięcia przyczepy o masie do 8 ton

  • More
   Close

   Bardzo komfortowa kabina z doskonałym widokiem na przewożony materiał i na całe otoczenie maszyny. Dodoatkowo drzwi bo obu stronach umożliwiają bezproblemowe wsiadanie i wysiadanie w każdej sytuacji

  • More
   Close

   Mocny silnik Deutz wykonany w technologii Common Rail w połączeniu z nowoczesną przekładnią hydrostatyczną zapeniają ładowarce bardzo dużą siłę wymaganą do ciężkiej pracy.

  • More
   Close

   3 tryby skrętu kół w standardzie ułatwiają poruszanie się maszyny w ekstremalnych sytuacjach.

  • More
   Close

   Wysięgnik teleskopowy z amortyzacją dobicia w krańcowych położeniach i szeroki wybór narzędzi roboczych czynią z ładowarki maszynę potrafiącą sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu.

  • More
   Close

   Dodatkowy układ hydrauliczny PowerFlow (opcja) zapewnia wystarczającą moc hydrauliczną dla specjalistycznego osprzętu.

  • More
   Close

   Szeroki wybór ogumienia zapewni doskonałą trakcję ładowarce w każdych warunkach

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna