Praca ładowarki Kramer KL12.5 przy obsłudze bydła

Kramer KL12.5

kompaktowy mocarz

Kompaktowa ładowarka kołowa KRAMER KL12.5

zachwyca swoim stałym udźwigiem,

zwrotnością i stabilnością.

Dowiedz się więcej

Ładowarka teleskopowa kołowa Kramer KT 276 podczas pracy z szuflą

KRAMER KT 276 - Nowość 2016

2,7 tony na wysokość 6 metrów - kompaktowe wymiary.

75 konny silnik kohlera z 4 letnią gwarancją

Hydraulika z zaworami proporcjonalnymi LVDF 

Pompą o wydatku 90 l/min

 

 

Dowiedz się weicej 

 

Ładowarka Kramer sprzątajaca ulice z zamontowaną zamiatarką

OSPRZĘT

Dodatkowe narzędzia sprawią, że TWoja maszyna

będzie jeszcze bardziej uniwersalna

Ładowarki Kramer bez problemu można wyposażyć w  szeroką

gamę dodatkowego osprzętu. Optymalnie dobrane narzędzia

znacząco ułtwiają pracę w róznych gałęziach przemysłu.

Kramer KT 276

2700 - 2700 kg

Nowa ładowarka  teleskopowa  ustala całkiem nowe standardy. Zwrotna i kompaktowa konstrukcja dla niezliczonej liczby zastosowań. Ze zoptymalizowanym stosunkiem mocy do wagi i stałym udźwigiem maszyna ta oferuje wiele korzyści dla użytkownika.

Niemiecka zielona ładowarka Kramer KT 276 wyposażona w widły typu krokodyl uniesione wysoko z oferty www.korbanek.pl

 

Dane Techniczne

Dane Eksplatacyjne

Pojemność łyżki 0,85 - 1,80 m3
Masa eksploatacyjna 4 900 Kg
Silnik  
Producent Kohler
Moc 75 KM / 55,4 kW
Przekładnia
Prędkość transportowa 20 (30 opcja) km/h
Standardowe ogumienie 12,5 - 18
Sterowanie oraz hydraulika  
Wydatek oleju (Pompa) 90 l/min
Maksymalne ciśnienie 240 bar
Udźwigi
Maksymalny udźwig 2 700 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia 6 580 mm

 

Niemiecka zielona adowarka Kramer KT 276 bez osprzętu widok na lewy bok

 

 

Ładowarka niemieckiego producenta Kramer seria KT 276 bez osprzętu widok na prawy bok

 

Wszystkie dane techniczne 

 

 • Cechy ładowarki Kramer KT 276

  Ładowarka niemieckiego producenta Kramer seria KT276 z zamontowanym łyżko-krokodylem
  • More
   Close

   Nowoczesny silnik Kohler i wysokowydajna pompa hydrostatyczna zapewniają ładowarce doskonałą siłę ciągu, dzięki temu praca jest wykonywana elastycznie i ekonomicznie.

  • More
   Close

   Wydajna pompa hydrauliki roboczej w połączeniu z zaworami LS zapewnia precyzyjne i szybkie działanie wysięgnika, możliwe jest wykonywanie kilku czynności jednocześnie.

  • More
   Close

   3 tryby skrętu kół zapewniają maszynie pewną pracę w każdych warunkach, nisko umieszczony punkt ciężkości dodatkowo zapewnia duzą stabilnośc maszynie

  • More
   Close

   Duże siły wyrywania i szerokie kąty nabierania i wysypywania umożliwiaja szybką i dokładna pracę w większości zastosowań. Dostępne są różne rodzaje mocowań osprzętu.

  • More
   Close

   Centralnie umieszczony wysięgnik teleskopowy potrafi osiągać zaskakująco duże wysokości i zapewnia ogromną stabilność maszynie. Wszystkie ważne elementy wewnątrz ramienia są doskonale zabezpieczone przed czynnkiami zewnętrznymi.

  Niemiecka ładowarka Kramer seria KT276 z uniesionym łyżko - krokodylem
  • More
   Close

   Duży wybór zaczepów z tyłu maszyny  - waga ciągniętej przyczzepy do 11 ton z hydraulicznym układem hamulcowym. Dodatkowo opcjonalnie można wyposażyc ładowarkę w 3 punktowy podnośnik z tyłu oraz wałek WOM.

  • More
   Close

   Nowa szeroka kabina w 2 wariantach wysokości daje poczucie dużej przestrzeni i zapewnia dobrą widocznosc na osprzęt. Widocznśc na boki jest zoptymalizowana dzieki nisko prowadzonej masce silnika.

  • More
   Close

   System wspomagający pracę Smart Handling, wyręcza operatora dzieki zautomatyzowanym ruchom ramienia teleskopowego, dzieki temu praca odbywa sie szybciej i bardziej płynnie

  • More
   Close

   Opcjonalny przycisk luzowania ciśnienia w 3-ciej sekcji hydraulicznej umożliwia zwalnianie cisnienia podczas pracy silnika i znacznie ułatwia wymianę narzędzi

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna