OBCINARKI-czyszczarki WAŁKOWE DO CEBULI

OBCINARKA KRUKOWIAK M635

 

Obcinarki wałkowe do cebuli są wydajnymi, wysokiej jakości maszynami przeznaczonymi do oczyszczania zebranej cebuli z resztek ziemi, przyklejonej gleby, a także ze słabo przylegających łusek. Jak wskazuje na to sama nazwa maszyny, obcinarka - czyszczarka służy również do obcinania zaschniętego szczypioru. Maszyny są przydatnym rozwiązaniem, dzięki któremu unika się pracy ręcznej związanej z czyszczeniem cebuli i jej przycinaniem. Obcinarki cebuli Krukowiak M635, w zależności od modelu, są wyposażone w 8 wałków lub w 12 wałków. Wałki posiadają długość 185 mm. Na wałki jest nawinięty pręt o przekroju kwadratowym. To solidne i trwałe rozwiązanie.

Do napędu obcinarki można wykorzystać trójfazowy silnik elektryczny o mocy 2,2 kW i prędkości obrotowej 960 obr./min. lub wykorzystać napęd W.O.M. ciągnika o klasie 0,6 T i wyższej, by przenieść napęd za pomocą wałka napędowego. Wymagana prędkość obrotowa na W.O.M.-ie ciągnika to 540 obr./min. Natomiast minimalne zapotrzebowanie mocy do pracy obcinarki wynosi około 30 KM. Wysoka jakość wykonania, trwałość, dwie możliwości przeniesienia napędu oraz dwa poziomy wydajności w zależności od wybranego modelu to silne punkty obcinarki do cebuli. 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Obcinarka wałkowa do cebuli Krukowiak M365

OBCINARKA wałkowa DO CEBULI

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ OBCINAREK

 

Obcinarka wałkowa do cebuli Krukowiak M365 widok wzdłuż
Obcinarka wałkowa do cebuli Krukowiak M365 widok z boku

 

Wydajna obcinarka do cebuli o wysokiej jakości

 

Obcinarki wałkowe do cebuli Krukowiak M635 charakteryzują się wysoką wydajnością. W zależności od wybranego modelu i pożądanej wydajności mają Państwo do wyboru model z 8 wałkami, oferujący wydajność około 4,5 tony/godzinę albo model z 12 wałkami, którego wydajność sięga ponad 5 ton na godzinę.

Wysoka wydajność obcinarek to nie wszystko. Ważna jest także jakość wykonania maszyny. Obcinarki posiadają odpowiednio zaprojektowaną, solidną konstrukcję opartą na elementach stalowych, które przed pomalowaniem zostały dokładnie oczyszczone metodą piaskowania. Następnie te elementy zostały pokryte farbą techniką proszkową. W rezultacie uzyskano nie tylko wysoką odporność na korozję, na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, ale także estetyczny wygląd maszyny w charakterystycznych kolorach producenta Krukowiak.

Stabilność maszyny w czasie pracy zapewniają regulowane stopy podporowe, a zamontowane na maszynie 2 koła ułatwiają przemieszczenie maszyny w najwygodniejsze do pracy miejsce. Obsługa maszyny jest prosta, wymagane jest dostarczenie cebuli do zasobnika i dozorowanie, czy cebula jest prawidłowo obcinana. Możliwość wykorzystania do napędu silnika elektrycznego lub napędu W.O.M. z ciągnika sprawia, że obcinarki są jeszcze bardziej uniwersalne.

PODSTAWOWE Dane techniczne

Specyfikacja i dane techniczne obcinarki do cebuli M635

Model obcinarki wałkowej Obcinarka 8-wałkowa Obcinarka 12-wałkowa
Symbol obcinarki do cebuli M635
Liczba wałków obcinarki 8 12
Masa własna maszyny przybliżona [kg] 680 900
Wydajność [t/h]  około 4,5  około 5,2
Napęd - przeniesienie napędu Z W.O.M.-u ciągnika 540 obr./min.
lub silnik elektryczny trójfazowy
2,2 kW 960 obr./min
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
350 x 157 x 153 350 x 213 x 153
Zapotrzebowanie mocy w przypadku
agregatowania z ciągnikiem [KM]
Minimalne zapotrzebowanie mocy: 30 KM
 

 W OFERCIE RÓWNIEŻ OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK

DLACZEGO WARTO KUPIĆ OPRYSKIWACZ KRUKOWIAK?


GALERIA PRODUKTU


OBCINARKA WAŁKOWA DO CEBULI KRUKOWIAK M635

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna