Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

JEDNORZĘDOWA CZY DWURZĘDOWA KOPACZKA DO ZIEMNIAKÓW?

WYBOREM MOŻE BYĆ KOPACZKA DO ZIEMNIAKÓW PYRUS!

 

Plantatorzy ziemniaków często stoją przed dylematem, jaką wybrać kopaczkę do ziemniaków. Czy ma to być model jednorzędowy, czy może model dwurzędowy? Krukowiak ma na to odpowiedź: niech to będzie kopaczka najbardziej dopasowana do występujących potrzeb, pożądanej wydajności i efektywności zbioru ziemniaków. Kopaczki do ziemniaków są potocznie zwane przez rolników "kartoflarkami". Przed dokonaniem wyboru trzeba uwzględnić fakt, by kopaczka do ziemniaków wykopywanych z redlin była dobrana w odpowiedni sposób do nachylenia terenu. Drugim parametrem doboru kopaczki będzie moc współpracującego ciągnika. Na mniejszych areałach bardziej ekonomicznym wyborem będzie kopaczka jednorzędowa, natomiast model dwurzędowy będzie charakteryzował się większą wydajnością i sprawdzi się na większych plantacjach.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Kopaczki do ziemniaków Krukowiak PYRUS

Napęd kopaczki do ziemniaków jest podłączany do wałka odbioru mocy ciągnika, dzięki czemu może w odpowiednim tempie wykonywać prace mechaniczne, w tym przede wszystkim odsiewanie. Ważne w wyborze kopaczki jest również to, co dzieje się z bulwami ziemniaków na końcu procesu wykopywania, czyli czy ziemniaki są układane na ziemi do ostatecznego zbioru, czy pakowane do worków. W każdym razie, obojętnie jakie będzie wybrane rozwiązanie, ziemniaki nie powinny być uszkadzane. "Kartoflarka" musi się charakteryzować odpowiednim "taktowaniem" ziemniaków. 

PORÓWNANIE MODELI KOPACZEK

PORÓWNANIE KOPACZKI JEDNORZĘDOWEJ Z DWURZĘDOWĄ PYRUS

 

Kopaczki do ziemniaków jednorzędowa Krukowiak PYRUS

 

Kopaczka jednorzędowa PYRUS Z653/2

Kopaczka do ziemniaków przenośnikowa PYRUS, oznaczona symbolem Z-653/2, jest maszyną jednorzędową, zawieszaną, napędzaną przez napęd W.O.M. współpracującego ciągnika. Kopaczka służy do kopania jednej redliny, odsiania ziemi i ułożenia wykopanych ziemniaków w wał podłużny obok siebie na polu wykopanym. Kopaczka ta może pracować na plantacjach o szerokości międzyrzędzi od 62,5 do 67,5 cm na glebach lekkich i średniozwięzłych.

Kopaczka PYRUS Z653/2 może współpracować z ciągnikami rolniczymi klasy 0,6 do 0,9.

Kopaczka do ziemniaków dwurzędowa Krukowiak PYRUS

 

Kopaczka dwurzędowa PYRUS Z653

Kopaczka przenośnikowa do ziemniaków PYRUS oznaczona symbolem Z-653 jest kopaczką dwurzędową, zawieszaną, napędzaną od W.O.M.-u współpracującego ciągnika. Kopaczka służy do kopania dwóch redlin, odsiania ziemi i ułożenia wykopanych ziemniaków w wał podłużny za sobą na polu wykopanym. Maszyna ta jest przystosowana do pracy na plantacjach o szerokości międzyrzędzi 62,5 - 67,5 lub 70 do 75 cm na glebach lekkich i średniozwięzłych.

Kopaczka PYRUS Z653 może współpracować z ciągnikami wyposażonymi w trzypunktowy układ zawieszania i wał odbioru mocy (WOM) klasy 0,9 typu 4K4 oraz z ciągnikami klasy 1,4.

SPECYFIKACJA KOPACZKI JEDNORZĘDOWEJ

DANE TECHNICZNE KOPACZKI PYRUS Z653/2

 

Kopaczka jednorzędowa do ziemniaków

Typ maszyny Kopaczka PYRUS
Symbol Z663/2
Liczba rzędów 1 (JEDNORZĘDOWA)
Szerokość robocza [cm] 62,5 - 67,5
Szerokość międzyrzędzi [cm] 62,5 - 67,5
Masa własna [kg] 320
Zapotrzebowanie mocy [KM] 30
Wydajność [ha/h] 0,1
Prędkość robocza [km/h] 1,5 - 5,0
Napęd WOM 540 obr./min.
Element kopiący lemiesz dwuczęściowy
Liczba taśm przenośnika 2
Sposób agregowania zawieszana na tylnym TUZ-ie ciągnika
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
250 x 120 x 129
​​​​​

SPECYFIKACJA KOPACZKI DWURZĘDOWEJ

DANE TECHNICZNE KOPACZKI PYRUS Z653

 

Kopaczki dwurzędowe do ziemniaków

Typ maszyny Kopaczka PYRUS 1,3m Kopaczka PYRUS 1,5m
Symbol Z663
Liczba rzędów 2 (DWURZĘDOWA)
Szerokość robocza [m] 1,3 1,5
Szerokość międzyrzędzi [cm] 62,5 - 67,5 70,0 - 75,0
Masa własna [kg] 720 830
Zapotrzebowanie mocy [KM] 50 55
Wydajność [ha/h] 0,4 0,5
Prędkość robocza [km/h] 1,5 - 5,0 1,5 - 5,0
Napęd WOM 540 obr./min.
Element kopiący lemiesz dwuczęściowy
Liczba taśm przenośnika 2
Sposób agregowania zawieszana na tylnym TUZ-ie ciągnika
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
303 x 168 x 120 303 x 188 x 120

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

DO KOPACZEK KRUKOWIAK PYRUS DWURZĘDOWYCH

 

Najczęściej wybierane wyposażenia opcjonalne do kopaczek dwurzędowych to: Wał ugniatający, zaczep trójpunktowy do półzawieszania kopaczki, lemiesz listwowy do cebuli, taśmy holenderskie HESSLES, koła podporowe unoszone hydraulicznie (indywidualnie), inne szerokości kopaczki (na specjalne życzenie). Na specjalne życzenie istnieje również możliwość zamówienia do kopaczki specjalnych lemieszy przystosowujących maszynę do wykopywania innych warzyw. 

 

KRUKOWIAK PRODUKUJE TAKŻE OPRYSKIWACZE

DLACZEGO WARTO KUPIĆ OPRYSKIWACZ POLSKIEGO PRODUCENTA?


GALERIA PRODUKTU


KOPACZKI JEDNO- I DWURZĘDOWE KRUKOWIAK PYRUS Z653

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna