OBCINARKA ŚMIGŁOWA DO CEBULI

OBCINARKA KRUKOWIAK M650

 

Obcinarka śmigłowa do cebuli KRUKOWIAK M650 to maszyna, która jest przeznaczona do czyszczenia zebranej z pola cebuli z resztek gleby, która przylega do bulw cebuli, a także do czyszczenia łusek i zaschniętego szczypioru oraz ewentualnych innych niepożądanych zabrudzeń. Podzespołem roboczym tej obcinarki są dwa noce obcinające, tzw. "śmigła", których napęd jest zapewniony przez silniki elektryczne trójfazowe o mocy 2,2 kW. Natomiast napęd stołu podającego jest zapewniony przez silnik elektryczny trójfazowy o mocy 1,1 kW.

Jak działa obcinarka do cebuli? Materiał, czyli cebula, jest podawana na zasobnik. Stamtąd zostaje przekierowana na selekcyjny stół, na którym ma miejsce rozdzielenie na cebule o małej średnicy oraz na cebulę właściwą, przeznaczoną do obcięcia. Małe cebule są przetransportowane zsypem poza obcinarkę. Natomiast cebule o większej średnicy są kierowane do obcięcia. Maszyna wymaga podłączenia zasilania elektrycznego, dlatego też jej przeznaczeniem jest praca w pobliżu budynków, w bliskim dostępie do sieci elektrycznej, w gospodarstwie.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Obcinarka śmigłowa do cebuli Krukowiak M650

 

elektryczne silniki napędowe

SZYBKA, NIEZAWODNA PRACA OBCINARKI

 

ELEKTRYCZNA ŚMIGŁOWA OBCINARKA DO CEBULI KRUKOWIAK M650

 

Przemyślana konstrukcja obcinarki

Obsługa obcinarki do cebuli jest prosta, wystarczy dostarczyć cebulę i umieścić ją na zasobniku. Dzięki maszynie cebula będzie czysta, wolna od zabrudzeń spowodowanych przyklejającą się do niej glebą. Cebula jest czyszczona z łusek i przylegającego do niej szczypioru, który często zasycha i ręcznie byłoby go trudniej oddzielić od cebuli.

Wysoka wydajność robocza obcinarki do cebuli wynosi około 6 do 6,2 tony na godzinę. Wydajność zależy również od szybkości zasilania obcinarki śmigłowej w cebulę. 

Obcinarka posiada koła, dzięki którym można ją przemieścić w najwygodniejsze miejsce do obsługi (np. w hali przeznaczonej do pracy). Stopy podporowe zapewniają stabilność obcinarki w trakcie pracy, dzięki nim obcinarka nie będzie się przemieszczała w wyniku występujących drgań podczas pracy.

Obcinarka do cebuli

 

Cebula równo przycięta

Obcinanie cebuli jest zapewnione przez szybko obracające się noże, nazywane również śmigłami albo śmigłami nożowymi. Cebula zostanie równo przycięta. Trójfazowe silniki są odpowiedzialne za przeniesienie napędu na noże. Dwa śmigła tnące są napędzane trójfazowymi silnikami elektrycznymi o mocy 2,2 kW i prędkością obrotową 1460 obrotów na minutę. Stół podający jest napędzany również trójfazowym silnikiem, tym razem o mocy 1,1 kW i o prędkości obrotowej 960 obr./min.

Obcinarki do cebuli są powszechnie wykorzystywane w gospodarstwach nastawionych na produkcję cebuli, w których stawia się na jakość warzyw przygotowanych do późniejszej sprzedaży lub skupu.

PODSTAWOWE Dane techniczne

Specyfikacja i Dane Techniczne obcinarki do cebuli Krukowiak M650

Typ maszyny Obcinarka śmigłowa do cebuli
Symbol M650
Liczba śmigieł obcinających 2
Masa własna maszyny [kg] 680
Wydajność maszyny [t/h] około 6 - 6,20
Napęd śmigieł obcinarki 2 silniki elektryczne trójfazowe 2,2 kW [1460 obr./min]
Napęd stołu podającego 1 silnik elektryczny trójfazowy 1,1 kW [960 obr./min]
Wymiary maszyny
[dł. x szer. x wys.] [cm]
465 x 192 x 147
 

ZOBACZ RÓWNIEŻ OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK

DOBRY WYBÓR OPRYSKIWACZA POLOWEGO I SADOWNICZEGO


GALERIA PRODUKTU


OBCINARKA ŚMIGŁOWA DO CEBULI KRUKOWIAK M650


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

3
3 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna