Ocen produkt

Lemken Albatros

2000 - 6000 L

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz wielu dostępnym opcjom, Albatros to najlepsza maszyna dla największych profesjonalnych gospodarstw rolnych.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo dużego, ale nieskomplikowanego opryskiwacza, czy też wysoce zaawansowanej maszyny wykorzystującej najnowocześniejszą technologię oprysku - Albatros zawsze może zostać skonfigurowany zgodnie z Państwa potrzebami.

small 6.26
Opryskiwacze Lemken Albatros występują w konfiguracji od 15 do 36 metrów szerokości beli.

Opis rozwiązań  Lemken Albatros

Cechy i rozwiązania konstrukcyjne opryskiwaczy polowych ALBATROS

 

Bezpieczeństwo i komfort pracy. Wewnątrz zbiornika głównego znajduje się zintegrowany zbiornik czystej wody stanowiący  10%  pojemności  głównej zbiornika,  pełniący  również  rolę  przegrody antyfalowej. Poprzez swoje umiejscowienie w ramie,  podnosi  on  stabilność  opryskiwacza w trudnym terenie. Sama konstrukcja zbiornika została zaprojektowana w taki sposób, że gwarantuje  optymalne rozłożenie ciężaru bez względu na ilość cieczy  roboczej.  Napełnianie  zbiornika  poprzez  pompy jest możliwe bez otwierania pokrywy górnej, ponieważ powietrze ma swobodne ujście przez odpowietrzniki. 

Dla  zwiększenia  intensywności  rozprowadzenia preparatu w wodzie umieszczono na dnie wzdłuż zbiornika opryskiwacza mieszadło ciśnieniowe,  które  oprócz  mieszania  zapobiega odkładaniu się pozostałości cieczy roboczej  w  zbiorniku. 

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Prosta i praktyczna obsługa. Logiczne ułożenie elementów regulacyjnych i obsługowych w opryskiwaczach Albatros  daje użytkownikowi komfort i przejrzystość w zakresie obsługi. Pozycję każdej dźwigni można w łatwy i czytelny sposób  zmieniać.  Umieszczone  po  lewej stronie  centrum obsługowe jest poręczne, a dzięki osłonie jest chronione przed zanieczyszczeniami.  Opryskiwacz Albatros oferuje duży rozwadniacz, który pozwala na szybkie i dokładne rozpuszczenie środków, a amortyzowane zawieszenie ułatwia łatwe przestawienie z pozycji roboczej w transportową.

 

Komputer  pokładowy umożliwia sterowanie zaworami sekcyjnymi, załączaniem oprysku, oraz kontrole ciśnienia i wydatku cieczy roboczej z kabiny ciągnika. Użytkownik wybiera żądaną ilość litrów na hektar. Komputer zliczając dane z przepływomierza,  prędkościomierza oraz dane stałe, automatycznie reguluje zadany wydatek cieczy na hektar przy zmianach prędkości roboczej.

 

Wyposażenie  Standardowe

standardowa specyfikacja opryskiwaczy polowych ALBATROS

 

 • Elektroniczna kontrola poprzez komputer SPRAYDOS dla liczby sekcji 5 - 9
 • Pompa tłokowo-membranowa 1x250 litrów w Albatros 9/2000 oraz 9/3000, 2x250 litrów od Albatros 9/4000
 • Zawór kierunkowy po stronie ssawnej oraz
  ciśnieniowej
 • Napęd pompy przez skrzynię przekładniową
 • Cyrkulacja cieczy
 • Hamulce pneumatyczne dwuobwodowe
 • Regulator mieszadła
 • Rurki cieczowe ze stali nierdzewnej
 • Symetryczne składanie belki z kontrolą kolejności składania
 • Zawór sprawdzający do składania belki, z możliwością otwierania
 • 2 dysze wirowe do wewnętrznego czyszczenia ze stali nierdzewnej 
 • Rozwadniacz środków chemicznych z podestem oraz uchwytem na pojemnik
 

Cechy Opryskiwaczy ALBATROS

Podstawowe cechy opryskiwaczy polowych ALBATROS

 

 • Kompaktowa konstrukcja oraz nisko umieszczony środek ciężkości, dzięki zintegrowaniu zbiornika na świeżą wodę ze zbiornikiem głównym, zapewniają stabilność oraz bezpieczeństwo podczas transportu drogowego.
 • Innowacyjny zbiornik GFK z gładkimi ścianami zintegrowany ze zbiornikiem na świeżą wodę może mieć pojemność od 2000 do 6000 litrów. Kształt maszyny zapewnia optymalny rozkład mas niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika.
 • Duży rozwadniacz preparatów chemicznych pozwala na ich szybkie, bezpieczne i skuteczne przygotowanie. Standardowa dysza mieszająca ułatwia rozpuszczanie chemikaliów przed ich wprowadzeniem do głównego zbiornika opryskiwacza. Składana dysza czyszcząca pozwala na szybkie i wydajne czyszczenie zbiorników.
 • Wytrzymała belka o profilu Z może mieć szerokość roboczą wynoszącą od 15 do 39 metrów. Przewody są poprowadzone dokładnie na całej długości belki.
 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne opryskiwaczy polowych Lemken Albatros

 

Typ 2000 3000 4000 5000 6000
Pojemność zbiornika (litry) 2.200 3.000 4.000 5.000 6.200
Waga (ok. kg) z belką 2.590 z B27 15 2.830 z B27 15 3.160 z B27 27 3.630 z B30 27 4.920 z B36 36
Maksymalna wydajność pompy (l/min) 250 2x160 2x250 2x250 2x250
Szerokość robocza (m) 15 do 30 15 do 30 15 do 33 15 do 39 15 do 39
Rodzaj belki B21 B27 B30 B21 B27 B30 B21 B27 B30 B33 B21 B27 B30 B33 B36 B39 B21 B27 B30 B33 B36 B39

Prezentacja  Video

Jaki opryskiwacz najlepszy dla małego i średniego rolnika


GALERIA PRODUKTU


Galeria zdjęć opryskiwaczy Lemken Albatros


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

4
4 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna