Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Agregaty uprawowe Mandam

Logo firmy Mandam czerwony napis na białym tle w czerwonej ramce

Mandam

Firma MANDAM mająca swoją siedzibę w Gliwicach jest jednym z czołowych producentów maszyn rolniczych w Polsce. Roczna produkcja to ponad 3000 maszyn. Ponad połowa wyprodukowanych maszyn w Gliwicach trafia poza granice naszego kraju. Flagowymi produktami tej fabryki są maszyny uprawowe takie jak: brony talerzowe, agregaty podorywkowe, pługi dłutowe, pługi obracalne do tradycyjnej orki, agregaty do uprawy uproszczonej oraz brony łąkowe i wały.

O MARCE Mandam

pomarańczowy napis Mandam na białym tle

Firma MANDAM mająca swoją siedzibę w Gliwicach powstała w roku 1991 i jest jednym z czołowych producentów uprawowych maszyn rolniczych w Polsce. Jej misją jest produkcja maszyn rolniczych wysokiej jakości przy zachowaniu standardów ochrony środowiska i zasad zrównoważonego rozwoju. Roczna produkcja maszyn to ponad 3000 szt. Ponad połowa z Gliwicach trafia poza granice naszego kraju. Flagowymi produktami tej fabryki są maszyny uprawowe takie jak: brony talerzowe GAL i TAL, agregaty podorywkowe KUS, agregaty do uprawy uproszczonej TOP i SPEC oraz brony i wały łąkowe. Nowością w ofercie tej gliwickiej firmy są pługi obracalne do orki tradycyjnej oraz pługi i kultywatory dłutowe.

Kultywatory dłutowe firmy Mandam z zabezpieczeniem sprężynowym lub bolcowym

W szerokim asortymencie firmy MANDAM znajdują się kultywatory dłutowe oferowane z zabezpieczeniem sprężynowym lub bolcowym (śrubowym). Ta maszyna rolnicza sprzedawana jest w wielu seriach (m.in. KUS, TOP, SPEC HD, RHINO, KUN SUPER, KUN FRONT), które cechują się dużą gamą parametrów technicznych i rozmiarów roboczych. Dzięki zróżnicowanej ofercie kultywatory dłutowe firmy MANDAM z zabezpieczeniem sprężynowym mogą pracować z ciągnikami różnych producentów. Solidne i wytrzymałe konstrukcje powodują, że sprzęt do spulchniania gleby oraz mieszania pożniwnych resztek jest ceniony wśród rodzimych przedsiębiorców rolnych.

Kultywatory dłutowe – dodatkowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie

Wśród tej oferty firmy MANDAM znajdują się również akcesoria, w jakie można dodatkowo wyposażyć kultywatory dłutowe. Energooszczędne oświetlenie LED, wózki transportowe, siewniki poplonu, wały sprężynowe, rurowe i daszkowe, hydrauliczne, układ regulujący głębokość pracy – to tylko niektóre podzespoły, które za dodatkową opłatą można nabyć w sklepie internetowym Korbanek.pl.

Głębosze i pługi dłutowe – wiele modeli do różnych potrzeb

W szerokiej ofercie firmy MANDAM są także głębosze i pługi dłutowe. Dzięki tym maszynom można uzyskać optymalne napowietrzenie gleby bez naruszenia jej warstwowej struktury. W katalogu tego typu sprzętu, znajduje się wiele modeli (MGX, MGP, MGVS, GROT).

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna