Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

kultywatory uprawowy

Wielosekcyjny uniwersalny agregat uprawowy

 

Seria kultywatorów uprawowych BEST to nowość firmy MANDAM. Bazując na blisko 30-letnim doświadczeniu MANDAM wprowadza do sprzedaży serię maszyn niezbędnych w każdym gospodarstwie. Po roku prób i testów firma MANDAM jest przekonana, że kultywator uprawowy BEST sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach nie mając sobie równych. Efektem pracy kultywatora BEST jest idealne przygotowanie gleby pod siew oraz kiełkowanie roślin bogatych w wartości odżywcze, wodę i tlen za pomocą gęsto umieszczonych zębów roboczych (w 5 rzędach). Agregat BEST jest dostępny w dwóch szerokościach roboczych – 4 i 6 m. Każdy model tego kultywatora jest składany hydraulicznie do transportu i wyposażony jest w cztery koła podporowe.

 

 

Kultywator uprawowy BEST 6,0H firmy MANDAM

Kultywator (agregat) uprawowy model BEST 6,0H firmy MANDAM 

wyposażenie standardowe

Agregat uprawowy BEST

 

Wyposażenie standardowe:

 • Pięć rzędów zębów roboczych
 • Ząb prosty 32x12
 • Płynna regulacja głębokości pracy zębów roboczych
 • Hydraulicznie składany do transportu
 • Opony 185/65-
  15”
 • Cztery koła podporowe
Kultywator uprawowy BEST firmy Mandam podczas pracy

Jak  skomponować agregat

Wielosekcyjny kultywator uprawowy BEST

 

BEST jest maszyną wielosekcyjną. Poprzez rozbudowaną ofertę opcji, klient ma możliwość skonfigurowania maszyny wg własnych potrzeb. W zależności od warunków pracy i typu uprawy klient ma do wyboru:
spulchniacze śladów opon ciągnika,
– włókę prostą amortyzowaną sprężyną lub włókę zacierającą typu Crossboard (SKAN) regulowaną hydraulicznie,
– trzy różne rodzaje zębów ułożonych w pięciu rzędach: proste 32×12 (standard) lub 45×12 (opcja) oraz 32×12 typu „S” (opcja),
– trzy różne sekcje doprawiające: wał strunowy uzębiony tandem o średnicy 300 mm każdy, belka z pazurkami przed wałem, a za nią pojedynczy uzębiony wał strunowy o średnicy 300 mm lub belka z pazurkami przed wałem, a za nią uzębiony wał strunowy tandem o średnicy 300 mm każdy,
oświetlenie LED

 

Ząb prosty 32x12 typu Gamma (standard) - rozstaw zębów 8 cm. Poprzez drgania dobrze kruszą i napowietrzają wierzchnią warstwę gleby. Nie wyciągają wilgoci oraz grud z na powierzchnię.Głębokość pracy do 10 cm.

 

Ząb prosty 45x12 typu Gamma (opcja) - rozstaw zębów 8 cm. Dedykowany na ciężkie i średnie gleby. Przy maksymalnym zagłębieniu (10 cm) zachowuje optymalny stopień drgań, co przekłada się na wysoką jakość pracy.

 

Ząb 32x12 typu S (opcja) - rozstaw zębów 8 cm. Dobrze mieszają glebę oraz nawozy. Drgania podczas pracy umożliwiają kruszenie gleby. Głębokość pracy do 10 cm.

 

parametry techniczne

Agregatu uprawowego BEST

Nr produktu

Typ

Szer. robocza

m

Składanie

Ilość
zębów szt.

Min. zapotrzebowanie

mocy KM

Waga

(bez wału)

kg

7205

BEST 4,0 H

4,0

+

50

80

1206

7215

BEST 6,0 H

6,0

+

73

120

1458

film o maszynach mandam

Polski producent kultywatorów uprawowychAKCESORIA DO AGREGATU BEST

Najważniejsze wyposażenie dodatkowe.

 • Włóka SKAN stosowana w agregatach, kultywatorach przedsiewnych BEST firmy MANDAM www.korbanek.pl
  Wyrównuje nierówności podczas uprawy przedsiewnej, wyrównuje resztki pożniwne podczas pracy na polu z dużą ilością resztek
 • Wał strunowy podwójny stosowany w agregatach, kultywatorach przedsiewnych BEST firmy MANDAM www.korbanek.pl
  Wał strunowy podwójny Ø300 mm. Zagęszcza glebę pozostawiając rozluźnioną wierzchnią warstwę łoże siewne. W wyniku prędkości podrywa glebę do góry dodatkowo ją krusząc.
 • Belka z pazurkami przed wałem stosowana w agregatach, kultywatorach przedsiewnych BEST firmy MANDAM www.korbanek.pl
  Doprawia oraz wyrównuje ziemie przed wałem, dzięki czemu wał toczy się po równej powierzchni i nie wprowadza maszyny w dodatkowe drgania. Polecana do upraw przedsiewnych
 • Oświetlenie drogowe LED wraz z tablicami obrysowymi stosowane w agregatach Mandam
  Niezbędne podczas poruszania się po drogach publicznych. Wykonane w technologii LED. Odblaskowe tablice w zestawie.

GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć agregatu BEST

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna