RABE

Ekonomiczne - OSZCZĘDNE - wygodne

 

Sprawdź ofrtę pługów RABE, sprawdzone

konstrukcje o niskim zapotrzebowaniu

na moc.

Zobacz ofertę

 

Ocen produkt

Rabe Albatros

3 - 5

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Pługi Albatros 110 i 120 są mocne, proste i specjalnie
skonstruowane dla gospodarstw o małej i średniej wielkości,
przeznaczone dla ciągników o różnych mocach, w zakresie
od 80 do 200 KM. Szeroka paleta wyposażeń i doposażeń
opcjonalnych umożliwia dostosowanie pługa
do specyficznych potrzeb każdego gospodarstwa.

Rabe Albatros pług obrotowy
  • Główne punkty regulacyjne pługów obracanych  RABE są umieszczone blisko siebie, tak by operator mógł szybko ustawić maszynę,

Opis Konstrukcji

Opis rozwiązań konstrukcyjnych pługów obracanych ALBATROS

 

Głowice pługów Albatros, o średnicy 100 mm są wykonane ze stopów o bardzo wysokiej elastyczności. Łożyska najwyższej jakości zapewniają łagodne wykonanie obrotu pługa. Ustawienie szerokości pierwszej skiby nie wymaga ponownej korekty innych ustawień. Dla jeszcze większej wygody to ustawienie może być przeprowadzane hydraulicznie (opcja). Linia uciągu jest regulowana mechanicznie za pomocą śruby rzymskiej (opcja: siłownik centrujący). Przed obrotem, pług wraca do osi ciągnika, aby ułatwić obrót. Po obrocie pług wraca do wcześniejszego ustawienia. Opcja dla 4 korpusów, standard od 5 korpusów.

W pługach Albatros zastosowano ramy o różnych przekrojach w zależności od modelu, przez co możliwa jest współpraca z ciągnikami o mocy od 70 do 200 KM. Zastosowana stal jest bardzo odporna na silne obciążenia, zapewniając jednocześnie mały ciężar. Inną cechą szczególną pługów RABE jest zwarta, kompaktowa budowa połączenia głowicy z ramą pługa. Krótki zaczep znacznie redukuje obciążenie podnośnika ciągnika podczas unoszenia pługa, a także zmniejsza naprężenia mechaniczne pługa.

Rabe Albatros podczas orki w polu

Rabe Albatros z ciągnikiem Arbos

ALBATROS VARIANT - zmiana szerokości roboczej może być przeprowadzona w prosty sposób, w trakcie orki bez konieczności opuszczania kabiny ciągnika. Umożliwia to siłownik hydrauliczny połączony z systemem vario. Mogą Państwo zmniejszyć szerokość roboczą pługa np. w celu ominięcia przeszkody lub podczas pracy na ciężkich glebach. Odwrotnie, mogą Państwo zwiększyć szerokość roboczą, gdy warunki na to pozwalają.

W serii pługów Albatros V 120 możliwe jest zamocowanie dodatkowego korpusu, przez co łatwo możemy rozbudować maszynę, gdy będziemy dysponować ciągnikiem większej mocy. To rozwiązanie będzie także przydatne, gdy wystąpi konieczność zmniejszenia liczby korpusów podczas pracy w trudnych warunkach.

Podczas obrotu pługa szerokość robocza korpusów pozostaje bez zmian. Liniowana jest tylko jego rama. Takie rozwiązanie redukuje ilość sworzni pracujących a tym samym zużycie całego systemu vario.

Zmiana szerokości roboczej podczas pracy nie wymaga regulacji ani linii uciągu pługa, ani szerokości pierwszej skiby. Każdy sworzeń systemu Vario posiada stalową tuleję i smarownik co przedłuża jego żywotność.

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne pługów Rabe Albatros

 

Typ Głowica Rama Liczba korpusów Rozstaw korpusów Prześwit pod ramą Zabezpieczenie Zapotrzebowanie mocy
110 100mm 110x110mm 3 - 5 97 cm 80cm S 110 - 150 PS
HA 110 100mm 110x110mm 3 - 5 97cm 80cm HA 110 - 150 PS
120 100mm 120x120mm 3 - 5 100cm 80cm S 130 - 200 PS
HA 120 100mm 120x120mm 3 - 5 100cm 80cm HA 130 - 170 PS
V 120 100mm 120x120mm 3 - 5 97cm 80cm S 130 - 170 PS

 

S-zabezpieczenie śrubowe,  HA-zabezpieczenie non-stop hydrauliczne,  V-hydrauliczna zmiana szerokości roboczej

 

Film video

Film prezentujący konserwację pługa


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia pługów Rabe Albatros


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna