RABE

Ekonomiczne - OSZCZĘDNE - wygodne

 

Sprawdź ofrtę pługów RABE, sprawdzone

konstrukcje o niskim zapotrzebowaniu

na moc.

Zobacz ofertę

 

Ocen produkt

Rabe Fitis

3 - 4

INSTRUKCJA OBSŁUGI    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Fitis jest to najmniejszy pług w ofercie RABE, który został stworzony do pracy w łatwych warunkach glebowych i do ciągników o mocy od 70 do 110 KM. Charakteryzuje się kompaktową budową, umożliwiającą zmniejszenie odległości między pierwszym korpusem a zaczepem. 

Najmniejszy pług Rabe model Fitis
Lekki pług obracany Rabe fitis wyposażony jest w pełne odkładnice, opcjonalnie można zastosować odkładnice ażurowe.

Opis  Konstrukcji

Rozwiązania zastosowane w konstrukcji pługa Rabe Fitis

 

Pługi Fitis to mocne, proste i specjalnie skonstruowane maszyny dla gospodarstw o małej i średniej wielkości, przeznaczone dla ciągników o mniejszych mocach, w zakresie od 70 do 110 KM. Szeroka paleta wyposażeń i doposażeń opcjonalnych umożliwia dostosowanie pługa do specyficznych potrzeb każdego gospodarstwa. Główne punkty regulacyjne pługów RABE są umieszczone blisko siebie, tak by operator mógł szybko ustawić maszynę, bez tracenia czasu, w optymalnie bezpiecznych warunkach. Głowice pługów Fitis o średnicy 100 mm są wykonane ze stopów o ultra wysokiej elastyczności (HLE - High Limit Elastic). Łożyska najwyższej jakości zapewniają łagodne wykonanie obrotu pługa. Sworzeń mocujący korpus do ramy, pozwala mocno dokręcić uchwyt grządzieli, nie uszkadzając ramy. 

Ustawienie szerokości pierwszej skiby nie wymaga ponownej korekty innych ustawień. Linia uciągu jest regulowana mechanicznie za pomocą śruby rzymskiej. W pługach Fitis zastosowano ramy przekrojach 120 x 120. Połączenie między korpusami płużnymi a ramą pługa to ważny element. Zastosowana stal jest bardzo odporna na silne obciążenia, zapewniając jednocześnie mały ciężar.  Inną cechą szczególną pługów RABE jest zwarta, kompaktowa budowa połączenia głowicy z ramą pługa. Krótki zaczep znacznie redukuje obciążenie podnośnika ciągnika podczas unoszenia pługa, a także zmniejsza naprężenia mechaniczne pługa.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Pług Rabe z ażurowymi odkładnicami podczas orki

Siła RABE tkwi w bardzo długim doświadczeniu w zakresie wyszukiwania surowców i stosowania nowych technologii, przez co może Państwu zaoferować kompletną serię wysoko wydajnych rozwiązań, których celem jest zwiększenie wydajności oraz wysoki poziom zadowolenia.

Głębokość orki, rozmiar ogumienia kół ciągnika, grubość warstwy resztek roślinnych znajdujących się na powierzchni gleby i warunki glebowe to czynniki wpływające na wybór odkładnicy. Pełne odkładnice RABE mogą być stosowane uniwersalnie na glebach jednorodnych, zapewniając dobry przepływ ziemi, w celu uzyskania doskonałej orki. Na glebach ciężkich gliniastych, odkładnica ażurowa umożliwia zmniejszenie ryzyka klejenia się gleby przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa przez ciągnik. Hartowanie odkładnic odbywa się
w atmosferze wypełnionej dwutlenkiem węgla. Proces ten powoduje utwardzenie powierzchni i krawędzi przy zachowaniu elastyczności warstwy wewnętrznej odkładnicy, oraz zabezpiecza to przed pęknięciem odkładnic w przypadku silnych uderzeń.

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne pługów obrotowych RABE Fitis

 

Produkt Głowica (mm) Rama (cm) Liczba korpusów Rozstaw korpusów (cm) Zapotrzebowanie mocy (KM)
FITIS 3/160/100 90 120x120 3 100 70
FITIS 4/160/100 90 120x120 4 100 90
 

Film video

Film prezentujący konserwację pługa


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

4
4 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna