Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Rabe Super Albatros

4 - 6

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Obracalne, zawieszane pługi Super Albatros charakteryzują się ramą  o przekroju 140 x 140 mm lub 160 x 160 mm o bardzo wysokiej wytrzymałości. Pługi Rabe mają w swojej ofercie 2 typy zabezpieczenia  przeciążeniowego - non-stop hydrauliczne i śrubowe co pozwala dobrać pług do wymagań każdej gleby. Pługi Super Albatros należą do najcięższej grupy pługów zawieszanych RABE. Szeroka paleta wyposażeń i
doposażeń opcjonalnych umożliwia dostosowanie pługa do
specyficznych potrzeb każdego gospodarstwa.

Zawieszany pług Rabe Super Albatros
W zależności od mocy ciągnika 200 - 270 KM,  pług Super Albatros może być wyposażony w 4 - 6 korpusów.

Opis Konstrukcji

Opis rozwiązań konstrukcyjnych pługów obracanych SUPER ALBATROS

 

Amortyzacja głowicy - We wszystkich pługach Super Albatros opcjonalnie możliwe jest dodanie amortyzatora zintegrowanego z głowicą zaczepową pługa, aby uzyskać wysoki poziom komfortu w pozycji transportowej oraz podczas przeprowadzania manewrów na uwrociach. Poza komfortem to wyposażenie opcjonalne daje również większą stabilność podczas transportu, a przez to i większe bezpieczeństwo dla operatora.

W pługach Albatros zastosowano ramy o różnych przekrojach w zależności od modelu, przez co możliwa jest współpraca z ciągnikami o mocy od 120 do 300 KM. Połączenie między korpusami płużnymi a ramą pługa to ważny element. We wszystkich modelach pługów możliwa jest mechaniczna zmiana szerokości roboczej na korpus w zakresie od 35 do 50 cm (4 pozycje do wyboru).  Sworzeń mocujący korpus do ramy, pozwala mocno dokręcić uchwyt grządzieli, nie uszkadzając ramy.

Pług Super Albatros podczas orki na polu

Rabe Super Albatros z pełnymi odkładnicami

SUPER ALBATROS VARIANT to pług zawieszany obracalny z hydrauliczną regulacją szerokości roboczej. Zmiana szerokości roboczej może być przeprowadzona w prosty sposób, w trakcie orki bez konieczności opuszczania kabiny ciągnika. Umożliwia to siłownik hydrauliczny połączony z systemem Vario. Mogą Państwo zmniejszyć szerokość roboczą pługa np. w celu ominięcia przeszkody lub podczas pracy na ciężkich glebach. Odwrotnie, mogą Państwo zwiększyć szerokość roboczą, gdy warunki na to pozwalają. Każdy sworzeń systemu Vario posiada stalową tuleję i smarownik co przedłuża jego żywotność.

 

Wybór odkładnicy, czy będzie to odkładnica pełna, czy ażurowa, czy jej kąt natarcia będzie ostry lub łagodny, w zależności od warunków glebowych, ma ogromny wpływ na jej zużycie, trwałość części i jakość samej orki. Siła RABE tkwi w bardzo długim doświadczeniu w zakresie wyszukiwania surowców i stosowania nowych technologii, przez co może Państwu zaoferować kompletną serię wysoko wydajnych rozwiązań, których celem jest zwiększenie wydajności oraz wysoki poziom zadowolenia.

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne pługów Rabe  Super Albatros

 

Typ Głowica Rama Liczba korpusów Rozstaw korpusów Prześwit pod ramą Zabezpieczenie Zapotrzebowanie mocy
140 120mm 140x140mm 4 - 6 100cm 80cm S 200 - 240PS
HA 140 120mm 140x140mm 4 - 6 100cm 80cm HydroAvant  200 - 240PS
V 140 120mm 140x140mm 4 - 6 100cm 80cm S  200 - 240PS
VHA 140 120mm 140x140mm 4 - 5 100cm 80cm HydroAvant  200 - 220PS
160 120mm 160x160mm 4 - 6 100cm 80cm S  220 - 270PS
HA 160  120 mm 160x160mm 4 - 6 100cm 80cm HydroAvant   220 - 240PS
V 160 120 mm 160x160mm 4 - 6 100cm 80cm S   220 - 270PS

S-zabezpieczenie śrubowe,  HA-zabezpieczenie non-stop hydrauliczne,  V-hydrauliczna zmiana szerokości roboczej

 

Film video

Film prezentujący konserwację pługa


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia pługów Rabe Super Albatros

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna