Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Rabe ECODRILL SL / PL

300 - 400 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Firma  RABEWERK powstała w 1889 roku i specjalizowała się w produkcji pługów. W ciągu ostatnich 40 lat RABE AGRI rozwinęło produkcję maszyn uprawowych, bron wirnikowych, siewników i siewników do wysiewu uproszczonego. Siewnik Rabe Ecodrill SL / PL jest uniwersalny w stosowaniu, może pracować sam lub w połączeniu z agregatem np. broną wirnikową. W standardowym wyposażeniu siewnik oferuje nowoczesne rozwiązania techniczne przynoszące użytkownikowi liczne korzyści.

Siewnik zbożowy mechaniczny RABE ECODRILL PL

zalety  siewnika

Mechanicznego Rabe Ecodrill

 

Siewnik Rabe Ecodrill SL / PL wyposażony jest w wytrzymały jednoczęściowy zbiornik na ziarno, oraz dwubelkową solidną ramę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i przemyślanych sekcji wysiewających na ramieniu z dociskiem dwustronnego działania możemy precyzyjnie ustawić głębokość pracy. Ważnym aspektem siewu jest przeniesienie napędu na aparaty wysiewające z obu kół siewnika.

Firma Rabe w siewniku Ecodrill SL / PL zastosowała uproszczenie próby "kręconej" (dawki wysiewu), podczas której siewnik może pozostać ustawiony na ziemi. Ważnym aspektem bezpieczeństwa jest pomost załadunkowy, który przymocowany jest do ramy siewnika, a szczelna pokrywa skrzyni nasiennej wyposażona jest w siłowniki ułatwiające jej bezpieczne otwieranie. Siewnik Rabe Ecodrill ma możliwość wysiewu w wąskim międzyrzędziu, ważne jest to przy takich roślinach jak len i siew na łąkach.

Seiwnik Rabe Ecodrill podczas pracy

Siewnik Rabe Ecodrill na polu od tyłu

Wysunięta do przodu skrzynia nasienna siewników Rabe Ecodrill SLA / PLA pozwala na lepsze przeniesienie ciężaru i zredukowanie obciążenia podnośnika ciągnika rolniczego oraz wpływa na lepszą zwrotność całego zestawu. Dodatkowe, mocne strony są następujące:

  •  Brak śladów kół w czasie siewu.
  •  Szerokie otwarcie zbiornika (640 mm w przypadku Ecodrill PLA) najszersze w   tej  kategorii siewników
  •  Możliwość współpracy z broną wirnikową np. Rabe Corvus, możliwość wyposażenia siewnika w mocowania do wsporników wału np. typu paker w celu zapewnienia jeszcze lepszej i równej głębokości pracy całego zestawu wysiewającego.

Geometria budowy sekcji wysiewających ma wiele zalet, które ułatwiają i przyspieszają prace siewnika. Sekcje te usprawniają przejście grudek, kamieni i resztek roślinnych, dzięki czemu są mniej narażone na uszkodzenia. Ważną rolę w bezawaryjnej pracy mają także systemy odpowiedzialne za tłumienie drgań podczas szybkiego siewu.

Siewnik może zostać wyposażony w redlice talerzowe, które charakteryzują się dociskiem do 30 kg na każdy talerz, wykonane są one z kutej stali o średnicy 300 mm, a ich bezobsługową prace zapewniają dwurzędowe łożyska kulkowe.

 

dane  Techniczne

Siewników mechanicznych Rabe z serii Ecodrill

 

Typ maszyny:

 

ECODRILL SL

Szer. robocza

 

        3 m

Poj. zbiornika

 

        450 l

Rozstaw redlic

 

      14,2 cm

Ilość rzędów

 

        21

ECODRILL SL - 700l (opcja)         3 m         700 l       12 cm         25
ECODRILL PL         3 m         800 l       14,2 cm         21
ECODRILL PL - 1000l (opcja)         3 m       1000 l       12 cm         25
ECODRILL PL         4 m       1100 l       13,7 cm         29
ECODRILL PL - 1350l (opcja)         4 m       1350 l       12 cm         33
ECODRILL SL/A         3 m         550 l       15 cm         20
ECODRILL SL/A - 800l (opcja)         3 m         800 l       12 cm         33
ECODRILL PL/A         3 m         800 l       15 cm         20
ECODRILL PL/A - 1000l (opcja)         3 m       1000 l       12,5 cm         24
ECODRILL PL/A         4 m       1100 l       14,3 cm         28
ECODRILL PL/A - 1350l (opcja)         4 m       1350 l       12,5 cm         32

 

Prezentacja  Video

Film pokazujący jak ustawić siewnik do kukurydzy


GALERIA PRODUKTU


Rabe Ecodrill

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna