Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

 

 

SIEWNIKI ZBOŻOWE MECHANICZNE GRANO (mek)

SIEWNIKI ZAWIESZANE ARBOS

 

Siewnik mechaniczny GRANO (na innych rynkach europejskich jest dostępny również pod nazwą "MEK") to maszyna firmowana marką ARBOS. Siewnik zawieszany jest przeznaczony do wysiewu zbóż oraz drobnoziarnistych (jak na przykład rzepak). Najbardziej popularnym modelem jest wersja 3-metrowa siewnika z redlicami talerzowymi. Arbos GRANO to zawieszany, mechaniczny siewnik zbożowy, prosty w obsłudze i niezawodny.

 

Siewnik zbożowy mechaniczny zawieszany Arbos GRANO (MEK)

Czego szukają rolnicy, wybierając mechaniczny siewnik zbożowy?
• Ciągłego dostarczania materiału siewnego na pełnej szerokości roboczej siewnika. • Solidnej konstrukcji i łatwości w obsłudze. • Łatwej zmiany ustawień dla różnych rodzajów ziarna i krótkiego czasu przygotowania maszyny. • Dostępu do wszystkich obszarów maszyny w celu regulacji i kontroli w terenie. • Bezpiecznego i łatwego dostępu do napełniania zbiornika ziarnem. • Zwartej konstrukcji, aby zoptymalizować udźwig podnośnika ciągnika i zapewnić bezpieczny transport. • Możliwości siewu zbóż i rzepaku. • Możliwości siewu zbóż i nawozu granulowanego w jednym przejeździe.

 

SIEWNIK DO ZBOŻA I RZEPAKU

LEKKI I PROSTY W USTAWIENIU

 

Siewnik zbożowy mechaniczny Arbos GRANO (MEK)

 

Mechaniczny siewnik zbożowy zawieszany

GRANO (MEK) to mechaniczne siewniki zbożowe, które mogą siać na glebie uprawionej. Są to mechaniczne siewniki do wysiewu zbóż, rzepaku, soi, lucerny i innych upraw na przygotowanej glebie. Dostępne w szerokościach roboczych od 2,5 m do 4 m.

Ciągnik Arbos z siewnikiem zbożowym

 

Ciągnik Arbos z siewnikiem zbożowym Arbos

Kompaktowa budowa siewnika zbożowego Arbos GRANO oraz jego stosunkowo niska waga (około 670 kg w wersji 3,0 m z 25 redlicami talerzowymi o rozstawie między rzędami co 12 cm), krótki trzypunktowy układ zawieszania sprawiają, że zapotrzebowanie mocy współpracującego z siewnikiem ciągnika jest niskie. Wystarczy około 60-70 KM, aby móc siać na polu.

Prosta i logiczna budowa, szybkie przestawianie z wysiewu zbóż na wysiew rzepaku, pomost dostępowy, tylny zagarniacz, łatwy dostęp do wnętrza zbiornika, znaczniki przejazdów składane hydraulicznie, ścieżki technologiczne 2x2 rzędy, obsługiwane za pomocą konsoli Mercamatic - to charakterystyczne zalety tego modelu siewnika.  

 

REDLICE TALERZOWE I ZBIORNIK

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA W SIEWIE

 

Redlice talerzowe z płozą

 

Redlice talerzowe

Sukces stosowania redlic talerzowych w siewnikach zbożowych wynika z dobrej penetracji gleby, odpowiedniego przygotowania bruzdy siewnej oraz z faktu, że talerz może przeciąć resztki roślinne znajdujące się na powierzchni pola. Płoza zamocowana przy redlicy talerzowej utrzymuje równomierną głębokość roboczą.

Wnętrze zbiornika na ziarno

 

Zbiornik na ziarno

Pojemność zbiornika na ziarno w siewniku 3-metrowym wynosi 500 litrów. Pojemność można zwiększyć poprzez dodanie nadstawki. Gładkie ścianki, odpowiednio wyprofilowany spód zbiornika z otworami wysypowymi oraz zastosowanie przegród i mieszadła z nakładkami, to dobre rozwiązania dla zachowania odpowiedniej przepustowości.

 

możliwość podsiewania nawozem

SIEW ZBOŻA I NAWOZU W JEDNYM PRZEJEŹDZIE

 

Siewnik zbożowy Arbos Grano (MEK)

 

Siewnik do wysiewu zbóż

Łatwe ustawienie dawki wysiewu oraz głębokości roboczej to bardzo ważne parametry siewnika zbożowego. Poniżej znajdą Państwo podstawowe dane siewników zbożowych ARBOS GRANO (MEK) o różnych szerokościach roboczych.

Dane techniczne siewników ARBOS GRANO (MEK):

Dane techniczne siewników Arbos GRANO (MEK)

Siewnik zbożowy z podsiewaniem nawozu Arbos Grano-F (MEK-F)

 

Siewnik do siewu zbóż z podsiewem nawozu granulowanego

Coraz większa ilość rolników poszukuje siewnika zbożowego z możliwością jednoczesnego podsiewania nawozem granulowanym. Arbos daje taką możliwość. Rozwiązaniem jest siewnik zawieszany GRANO-F (MEK-F) dostępny również w wersji z podwójną redlicą talerzową. 

Dane techniczne siewników Arbos GRANO-F (MEK-F):

Siewnik zbożowy Arbos Grano-F (MEK-F)

 

ZOBACZ SIEWNIKI ZBOŻOWE ARBOS

SIEWNIKI I AGREGATY UPRAWOWO-SIEWNE ARBOS

 

MASZYNY I CIĄGNIKI ARBOS W OFERCIE

ZOBACZ FILM 5 FAKTÓW O MARCE ARBOSAKCESORIA DO DO SIEWNIKÓW MECHANICZNYCH

ARBOS GRANO (MEK)

 • Mieszadło
  Mieszadło do drobnonasiennych do siewnika zbożowego mechanicznego ułatwia wygarnianie nasion ze zbiornika.
 • Spulchniacze śladów kół
  Spulchniacze śladów kół ciągnika spulchniają ubitą ziemię przez koła ciągnika, ułatwiając tym samym zachowanie równomiernej głębokości roboczej przez sekcje wysiewające siewnika.
 • Zabezpieczenie talerza
  Zabezpieczenie talerza sekcji przed kamieniami chroni go przed wyszczerbieniem, gdy pole jest zakamienione.
 • Licznik ha
  Mechaniczny licznik hektarów jest przydatny, gdy użytkownik potrzebuje informacji o powierzchni obsianego pola.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia siewnika GRANO

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna