ciągnik rolniczy Fendt 936 Vario podczas pracy z pługiem Lemken
kultywator Rabe Bluebird podczas pracy na polu
pług rabe albatros

RABE

Ekonomiczne - OSZCZĘDNE - wygodne

 

Sprawdź ofrtę pługów RABE, sprawdzone

konstrukcje o niskim zapotrzebowaniu

na moc.

Zobacz ofertę

Ocen produkt

Rabe TURBOSEED PRO

300 - 400 CM

POBIERZ PROSPEKT    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Firma  RABEWERK powstała w 1889 roku i specjalizowała się w produkcji pługów. W ciągu ostatnich 40 lat RABE AGRI rozwinęło produkcję maszyn uprawowych, bron wirnikowych, siewników i siewników do wysiewu uproszczonego. Dzięki nowej serii siewników TURBOSEED RABE wprowadza nowy oddech wśród siewników pneumatycznych. Poza nowoczesnym wyglądem siewniki te wyróżniają się wysokim poziomem innowacji oraz bardzo wysoką wydajnością.

Siewnik zbożowy  RABE TURBOSEED

zalety  siewnika

Rabe Turboseed PRO

 

Siewnik Rabe Turboseed PRO wyposażony w konsolę elektroniczną PILOT, która łączy w sobie innowacyjność jak i komfort użytkowania. Dzięki nowemu sterownikowi możemy ustawić z kabiny wysiew połową szerokości roboczej, a dawka wysiewu zostanie automatycznie zmieniona proporcjonalnie do potrzeb. Wstępny załadunek ziarna zapewnia bardzo szybkie podanie materiału siewnego w początkowej fazie zabiegu, dzięki czemu nie trzeba oczekiwać na rozpoczęcie pracy. Podobna funkcja wykorzystywana jest podczas zatrzymania się i chęci ponownego ruszenia.

Firma Rabe w siewniku Turboseed PRO dała możliwość uproszczenia próby kręconej dawki wysiewu. Próba kręcona jest wykonywana automatycznie bez kręcenia korbą, a dzięki wadze do 10 kg wystarczy wpisać dawkę żądaną na ha oraz wynik próby kręconej. Ścieżki technologiczne także są wyznaczane automatycznie, a dawka materiału siewnego jest dopasowywana w zależności od ilości rozłączonych sekcji, co skutkuje dużą oszczędnością na materiale siewnym. Wersja Pro siewnika Rabe Turbospeed sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Seiwnik Rabe Turboseed podczas pracy

Rabe Turboseed sekcja wysiewająca

Siewnik Rabe Turboseed PRO wyposażono w zaawansowane  sekcje wysiewające mianowicie sekcje typu CULTIDISC. Jest to sekcja z górnej półki posiadająca wiele zalet takich jak:

  •  Do 80 kg docisku na sekcje, co bardzo przydaje się na glebach piaszczystych w   przypadku głębokiego lub bardzo szybkiego wysiewu.
  •  Karbowany dysk o średnicy 410 mm z kołem dogniatającym z tyłu, dzięki temu   jesteśmy w stanie zasiać każdy rodzaj ziarna od rzepaku aż po bobik.
  •  W celu zapewnienia identycznej głębokości pracy i identycznego docisku na   każdym rzędzie wszystkie sekcje wysiewające CLTIDISC są jednakowej   długości, a prześwit 560 mm między sekcjami chroni przed zapchaniem.
  •  Solidne wykonanie stawia czoła każdemu wyzwaniu. Redliczka wysiewająca zaopatrzona jest w hartowaną końcówkę, zawieszenie oparto na sprężynach bez przegubu, co minimalizuje zużycie i konserwacje maszyny. Zastosowane łożyska z podwójnym rzędem kulek przeznaczone są na długie godziny pracy.
  •  Zastosowanie odpowietrznika gwarantuje znakomite umieszczenie ziarna w bruździe, chroniąc przy tym ziarno przed odbiciem się. Redlica jest także skrobakiem, a jej konstrukcja chroni ziarno przed ruchem obrotowym talerza.
 

dane  Techniczne

Siewników  Rabe z serii Turboseed PRO

 

MODEL

                                                                                   TURBOSEED PRO

 

Szerokość pracy

3,00 m

4,00 m

Pojemność zbiornika na ziarno

1 500 l

1 800 l

Ilość rzędów siewnika

20

28

Rozstaw między rzędami

15 cm

14.3 cm

Wymiary zbiornika, załadunek (cm x cm)

86 x 192

86 x 251

Wysokość załadunku

210 cm

210 cm

Ciężar (min/max) kg

1 530 kg

1 950 kg

 

 

 

 

Prezentacja  Video

Film pokazujący jak ustawić siewnik do kukurydzy


GALERIA PRODUKTU


Rabe Turboseed PRO


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna