Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
 • FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące finansowania fabrycznego maszyn rolniczych UNIA

   

  Finansowanie fabryczne UniaUNIA - FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Program finansowania maszyn rolniczych UNIA, sprzedawanych na terytorium Polski przez autoryzowanych dystrybutorów maszyn. Program jest obsługiwany przez firmę De Lage Landen Leasing Polska S.A. Oferta finansowania jest skierowana do wszystkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym (gospodarstwa rodzinne, firmy). Dzięki finansowaniu nabycie maszyn UNII jest łatwiejsze. Objęte są wszystkie maszyny rolnicze z oferty: pługi, agregaty, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, siewniki, zestawy uprawowo-siewny, sadzarki, kombajny do zbioru ziemniaków, prasy, owijarki, zgrabiarki, silosy...

  Dostępne jest finansowanie 0%* w schemacie 50/50 lub 4x25%. Wpłata początkowa wynosi więc 25 lub 50%. Raty są roczne lub kwartalne a okres finansowania wynosi do 1 roku.
  Dostępne jest również Finansowanie Elastyczne, z oprocentowaniem już od 1,99%*. Tutaj wpłata początkowa jest od 0%, raty są ustalane indywidualnie, natomiast okres finansowania jest do 7 lat.

  Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi z naszymi przedstawicielami handlowymi celem uzyskania szczegółów finansowania. W zakresie maszyn Unii informacji udzielą Państwu również następujące osoby:

  Product Manager - Michał Łuczak, tel. 61 8 961 111

  Product Manager - Marcin Ułamek, tel. 61 8 961 115

  Dyrektor Sprzedaży - Paweł Bawolski, tel. 61 8 961 112  *Oprocentowanie jest uzależnione m.in. od kosztu pozyskania pieniądza przez finansującego. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Oceń: 
  5
  5 (1 głos.)
Ocen produkt

Unia Agregat uprawowy FRONT

Agregat uprawowy  front

Montowany na przedni TUZ

Agregat uprawowy Front

 

Unia jest to polska marka, specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych od ponad 100 lat. Aktualnie posiada 4 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad 1200 osób. Powierzchnia produkcyjna firmy to aż 11,5 ha. Aktualnie w swojej ofercie posiada ponad 700 różnych maszyn, które pracują nie tylko w polskich, ale i zagranicznych gospodarstwach rolnych, średnia ilość wyprodukowanych maszyn to 25 tysięcy sztuk. Firma stawia na rozwój i jakość, gwarantując niezawodność na długie lata.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

wyposażenie  front c

Agregatu uprawowego przedniego

 

Agregat uprawowy przedni ze względu na styl swojej pracy, musiał zostać zaprojektowany tak, by solidna konstrukcja wytrzymywała wszelkie obciążenia. Agregat jest wykonana z wytrzymałej stali i odpornej na przeciążenia, starannie dopracowana rama została dopracowana przez inżynierów by wytrzymała przez wiele lat. W celu skutecznego uprawiania maszyna ma zawieszaną oś i wahliwą ramę. Dzięki dwóm rzędom talerzy falistych o przekroju 560 mm możemy się spodziewać skutecznej uprawy. Agregat montowany można zamontować na każdym ciągniku o odpowiedniej mocy wyposażonym w przedni TUZ.

 

dane  techniczne

Agregatu Front C

 FRONT C 3 3,5 4
Masa [kg] 1060 1280 1500
Zapotrzebowanie mocy [KM] 70÷90 90÷110 100÷120
Liczba rzędów talerzy [szt.] 2 2 2
Liczba talerzy [szt.] 26 30 36

 

wyposażenie  front TL

Agregatu uprawowego przedniego

 

Agregat uprawowy przedni został specjalnie dopracowany przez polskich inżynierów za sprawą charakteru pracy. Dzięki solidnej, wytrzymałej konstrukcji oraz wykonaniu z wytrzymałej stali agregat Front to gwarancja skutecznej pracy na lata. Producent postawił na proste i skuteczne rozwiązania, jakim jest rama wahliwa na zawieszanej osi. Dzięki dwóm rzędom talerzy falistych o przekroju 560 mm, możemy się spodziewać skutecznej uprawy. Kroje zabezpieczone są amortyzacją umową trójkątną (cztery amortyzatory na każdym kroju). Agregat montowany jest na przednim TUZie ciągnika.

 

 • oś zawieszenia ø60-825/ø28 mm
 • rama wahliwa
 • 2 rzędy talerzy falistych ø560 mm
 • komplet skrobaków między talerzami

 

 

dane  techniczne

Agregatu Front TL

 

FRONT TL 3 3,5 4
Masa [kg] 790 900 980
Zapotrzebowanie mocy [KM] 80÷100 90÷110 110÷130
Liczba rzędów talerzy [szt.] 2 2 2
Liczba talerzy [szt.] 24 38 32

dodatkowe opcje

Agregatów FRONT C i TL

 

 • koło podporowe
 • komplet deflektorów bocznych
 • zestaw tablic ostrzegawczych z oświetleniem
 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ agregaty

CIĄGNIKI ROLNICZE, KOMBAJNY I MASZYNY ROLNICZE W FIRMIE KORBANEK?

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna