Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia HERMES

300 - 400 CM

Agregaty - Brony aktywne Unia HERMES
 
 brona aktywna hermes unia group od korbanek.pl
 

Agregaty - brony aktywne Unia HERMES to maszyny przeznaczone do energicznego, aktywnego przygotowania gleby na przykład przed siewem. Brony aktywne HERMES mogą być wyposażone opcjonalnie w sprzęg do siewnika zawieszanego i w ten sposób utworzyć zestaw uprawowo-siewny, na przykład z siewnikiem zawieszanym Unia POLONEZ. Standardowo brony wyposażone są w wał rurowy, natomiast opcjonalnie brony mogą być również wyposażone w wał packer lub w wał gumowy, by spełnić wymagania glebowe i użytkownika.

 


 

Dane techniczne bron aktywnych HERMES

HERMES 3 4
Masa bez wału [kg] 1 120 1 430
Zapotrzebowanie mocy [KM] 80 100
Szerokość robocza [m] 3 4
Liczba noży [szt.] 24 32

Wyposażenie bron aktywnych HERMES

 

Wyposażenie standardowe

 

brona wirnikowa HERMESz wydzwigiem do siewnika

Foto powyżej: brona aktywna HERMES z opcjonalnym wałem packer i wydźwigiem hydraulicznym oraz z siewnikiem zbożowym mechanicznym POLONEZ. W ten sposób uzyskuje się agregat uprawowo-siewny.

 

 • zawieszenie 825/ø28 mm (wersja 3m)
 • zawieszenie 825/ø36 mm (wersja 4m)
 • noże pionowe o długości 280 mm
 • przekładnia dwustopniowa
 • uchylne osłony boczne
 • obroty WOM – 540 obr. / min
 • wał tylny rurowy ø500 mm
 • wał PTO ze sprzęgłem automatycznym

Wyposażenie opcjonalne

 

brona aktywna HERMES z wydzwigiem korbanek

Foto powyżej: brona aktywna HERMES z opcjonalnym wydźwigiem hydraulicznym, wyposażona w opcjonalny wał packer. 

 

 • belka wyrównująca przednia
 • belka wyrównująca tylna
 • wał Packer ø530 mm
 • wał gumowy ø500 mm
 • sprzęg do siewnika + podpory + śruba łącznikowa

 


 

 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna