UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Ocen produkt

Unia Agregat uprawowy HERMES

300 - 400 CM

 

UNIA  HERMES

Brona aktywna

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Rocznie wytwarza ponad 25 tyś maszyn, z czego 40% trafia na eksport do ponad 60 krajów. Cztery fabryki Unii w Grudziądzu Słupsku Brzegi i Kątach Wrocławski są świadectwem rozwoju. W ofercie tego producenta znajduje się ponad 700 pozycji. Agregaty uprawowe i uprawowo siewne w bardzo szerokiej gamie typów. Takim właśnie agregatem jest brona aktywna HERMES, który od wielu lat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

 

Zalety  agregatu

Brony aktywnej Unia HERMES

 

Agregaty brony aktywne Unia HERMES to maszyny przeznaczone do energicznego, aktywnego przygotowania gleby na przykład przed siewem. Brona ta charakteryzuje się zawieszaną konstrukcją 825/ø28 mm  w wersji 3-metrowej. Noże pionowe o długości 280 mm w ilości 24 sztuk idealnie sprawdzają się na glebach ciężkich i zakamienionych gdzie gwarantują bardzo dobrą pracę. Przekładnia dwustopniowa daje możliwość dopasowania prędkości pracy do warunków, jakie zastaną nas na polu. Boczne osłony są uchylne. Brona aktywna napędzana jest wałkiem WOM zabezpieczonym sprzęgłem automatycznym, ciągnik rolniczy powinien mieć na końcówce wałka obroty 540 obr/min. Standardowo agregat Unia Hermes wyposażony jest w wał rurowy o średnicy 500 mm.

By komfortowo i bezpiecznie pracować z broną aktywną Unia HERMES, ciągnik rolniczy powinien być w przedziale mocowym od 80 do 120 koni mechanicznych. W celu zwiększenia uniwersalności brony aktywnej Unia HERMES można ją wyposażyć opcjonalnie w sprzęg do siewnika zawieszanego i w ten sposób utworzyć zestaw uprawowo-siewny. Dla przykładu można na sprzęgu zamontować siewnik zawieszany Unia POLONEZ 550/3 D.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Podczas pracy z siewnikiem warto opcjonalnie doposażyć agregat w belkę wyrównującą. Belka umieszczona pomiędzy nożami a wałem dogniatającym wyrównuje glebę przed redlicami siewnymi. Belki można zamontować zarówno z przodu jak i z tyłu.

By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników bronę aktywną Unia HERMES można zamiast standardowego wału rurowego o średnicy 500 mm, wyposażyć w wał pakera o średnicy 530 mm, lub wał ogumiony o średnicy 500 mm. Śrubowa regulacja głębokości roboczej brony aktywnej zapewnia użytkownikowi bardzo dobre ustawienie maszyny w zależności od warunków i gleby.

  •    Wał PACKER - uniwersalny wał gdzie długie zęby wału ułatwiają rozgniatanie grudek i ich rozdrobnienie, zapewniają również docisk i dobrą stabilność na zboczach, dzięki czemu brona nie zsuwa się. Wał sprawdza się zarówno w warunkach wilgotnych, jak i suchych oraz na polach zakamienionych. Duża średnica wału wynosząca 530 mm zapewnia dobre toczenie się wału, również na podłożu bardziej piaszczystym.
  •  Wał OGUMIONY - Charakterystyka tego wału to miękkie ogumienie kauczukowe, które samoczynnie się czyści, mniejsze zapotrzebowanie mocy, możliwość pracy na dużej prędkości (rozwiązanie znane z agregatów talerzowych). Silny i równomierny docisk na całej szerokości roboczej wału wpływa na uzyskanie optymalnego kiełkowania ziarna i zmniejszenie parowania w suchych warunkach.
 

DAne  Techniczne

Brony aktywnej Unia Hermes

 

HERMES 3 4
Masa bez wału [kg] 1 120 1 430
Zapotrzebowanie mocy [KM] 80 100
Szerokość robocza [m] 3 4
Liczba noży [szt.] 24 32

 

prezentacja video

Film przedstawiający agregaty z oferty firmy Korbanek


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna