UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Unia Glebogryzarka KRUK

160 - 200 CM

Glebogryzarka unia kruk

Charakterystyka

UNIA GROUP to największy polski producent maszyn rolniczych. Rocznie wytwarza ponad 25 tys. maszyn, z czego 40% trafia na eksport do ponad 60 krajów. Cztery fabryki Unii w Grudziądzu Słupsku Brzegi i Kątach Wrocławski są świadectwem rozwoju. W ofercie tego producenta znajduje się ponad 700 pozycji. Pługi zagonowe TUR i obracalne IBIS od lat cieszą się powodzeniem w polskich gospodarstwach. Agregaty uprawowe i uprawowo - siewne w bardzo szerokiej gamie typów. Agregaty bierne na kultywatorze czy talerzach dla małych i dużych gospodarstw. Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak Atlas Ares Ceres Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże  kukurydzę groch warzywa czy rzepak.

Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak KRUK, Atlas, Ares, Ceres, Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże  kukurydzę groch warzywa czy rzepak. Gama dostępnych redlic od stopkowych po redlice talerzowe pojedyncze i podwójne zaspokoją oczekiwania każdego rolnika. Nawożenie to silna strona produktów Unii. Rozsiewacze do nawożenia mineralnego zawieszane i zaczepiane w różnych konfiguracjach wyposażone także w elektronikę do precyzyjnego rolnictwa zapewnia osiągniecie wysokich wyników w plonowaniu. Szeroka gama rozrzutników obornika pozwala rozrzucić na polu każdy rodzaj nawozu organicznego jak obornik czy pomiot kurzęcy. Po przejęciu producenta opryskiwaczy Pilmet producent rozwinął linie opryskiwaczy polowych zaczepianych i zawieszanych udoskonalił gamę opryskiwaczy sadowniczych i warzywniczych.

Glebogryzarki z Unii KRUK, posiadają już sprawdzone wieloletnim użytkowaniem rozwiązania konstrukcyjne. Każdy polski rolnik, który warzywa zna te maszyny i wie, że jest to solidna maszyna w atrakcyjnej cenie. Maszyny uprawowe Unii Group znajdują nabywców w całej Europie. Glebogryzarka KRUK Unii, to bardzo solidna maszyna, użytkownicy chwalą sobie ją przez długie lata ciężkiej pracy.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

 

 

Glebogryzarka Unia KRUK, dystrybuowana przez korbanek.pl.

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 • Napęd centralny (środkowy): Kruk 1.6, 1.8, 2.0
 • boczny napęd łańcuchowy w kąpieli olejowej:
 • Kruk 2.0 z bocznym napędem
 • uniwersalny trójpunktowy układ zawieszenia
 • regulacja głębokości roboczej na kołach
 • podporowych: Kruk 1.6, 1.8, 2.0
 • przednie płozy do regulacji głębokości
 • roboczej: Kruk 2.0 z bocznym napędem
 • głębokość pracy do 12 cm

 

dane techniczne

Tabela

 

KRUK

1,6

1,8

2

2
NAPĘD
BOCZNY

Szerokość robocza [m]

1,6

1,8

2

2

Masa [kg]

350

370

390

420

Zapotrzebowanie mocy [KM]

30÷60

50÷90

60÷110

60÷110

Liczba noży [szt.]

48

54

60

48

 

 

FILM YOUTUBE

KliknijAKCESORIA DO Glebogryzarki KRUK

Akcesoria


GALERIA PRODUKTU


GLEBOGRYZARKA KRUK UNIA GROUP

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna