Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia VIKING

530 - 800 CM

Kultywator ścierniskowy w rozmiarze XXL. Prosta sprawdzona ramowa konstrukcja trwała i tania w zakupie i eksplatacji. 

Zdjęcie przedstawiające agregat UNIA Viking, sprzedawany przez korbanek.pl.
VIKING L 5,3 H 5,8 H 6,3 H 6,8 H 8 H
Masa [kg] 1860 1920 2000 2060 2350
Zapotrz  mocy [KM] 110÷140 120÷160 130÷170 155÷190 185÷225
Liczba zębów [szt ] 65 71 79 85 98

Cechy szczególne agegatu Viking

Zdjęcie przedstawiające hydrauliczna sprężynowa włóka przednia, w agregacie Unia VIKING.

Hydrauliczna sprężynowa wółka przednia

 

Sprężynowa wółka przednia z hdyraliczną regulacją głebkości pracy to idelany komponent wyrównujący teren bezpośrednio prezd agregatem co wpływa na stabilność jego pracy oraz już na samym początku wstępnie rozbija wiekszę bryły ziemi.

 

 

Zdjęcie przedstawiające możliwość wyboru zębów SV i SK w agregacie UNIA VIKING.

Do wyboru zęby SV i SK 

 

W agregatach upraowych wiking do wyboru mamy dwa rodzaje zębów. Zęby SV przeznaczone sa do uprawy gleb lekkich natomiast do pracy na glebach zwartych i ciezkich zaprojektowano ząb SK. 

 

 

Zdjęcie przedstawiając tylny wał strunowy 320 mm w agregacie Unia VIKING, sprzedawanym przez korbanek.pl.

Tylny wał strunowy 320 mm

 

Rurowy wał strunowy o średnicy 320 mm to trawłe i efektywne rozwiązanie konstrukcyjne, które doskonale radzi sobie rozprowwadzneiem nierównośći pozostawionych po zebach oraz zageszczeniem gleby przed siewem. 

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 •  zawieszenie typu Hitch ø40 mm
 •  przednia listwa wyrównująca
 •  5 rzędów zębów sprężynowych SV (45×10 mm)
 • tylny wał strunowy ø320 mm
 • podwozie z podwojnymi kołami
 • podporowo‑transportowymi 200/60-14,5
 • pojedyncze koła boczne z kołami 200/60-14,5
  (VIKING 5,3÷6,8H)
 • podwójne koła boczne z kołami 200/60-14,5
  (VIKING 8 H)
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna