UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

 • FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące finansowania fabrycznego maszyn rolniczych UNIA

   

  Finansowanie fabryczne UniaUNIA - FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Program finansowania maszyn rolniczych UNIA, sprzedawanych na terytorium Polski przez autoryzowanych dystrybutorów maszyn. Program jest obsługiwany przez firmę De Lage Landen Leasing Polska S.A. Oferta finansowania jest skierowana do wszystkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym (gospodarstwa rodzinne, firmy). Dzięki finansowaniu nabycie maszyn UNII jest łatwiejsze. Objęte są wszystkie maszyny rolnicze z oferty: pługi, agregaty, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, siewniki, zestawy uprawowo-siewny, sadzarki, kombajny do zbioru ziemniaków, prasy, owijarki, zgrabiarki, silosy...

  Dostępne jest finansowanie 0%* w schemacie 50/50 lub 4x25%. Wpłata początkowa wynosi więc 25 lub 50%. Raty są roczne lub kwartalne a okres finansowania wynosi do 1 roku.
  Dostępne jest również Finansowanie Elastyczne, z oprocentowaniem już od 1,99%*. Tutaj wpłata początkowa jest od 0%, raty są ustalane indywidualnie, natomiast okres finansowania jest do 7 lat.

  Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi z naszymi przedstawicielami handlowymi celem uzyskania szczegółów finansowania. W zakresie maszyn Unii informacji udzielą Państwu również następujące osoby:

  Product Manager - Michał Łuczak, tel. 61 8 961 111

  Product Manager - Marcin Ułamek, tel. 61 8 961 115

  Dyrektor Sprzedaży - Paweł Bawolski, tel. 61 8 961 112  *Oprocentowanie jest uzależnione m.in. od kosztu pozyskania pieniądza przez finansującego. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Oceń: 
  5
  5 (1 głos.)

Unia Glebogryzarka KRUK

160 - 200 CM

Glebogryzarka unia kruk

Charakterystyka

UNIA GROUP to największy polski producent maszyn rolniczych. Rocznie wytwarza ponad 25 tys. maszyn, z czego 40% trafia na eksport do ponad 60 krajów. Cztery fabryki Unii w Grudziądzu Słupsku Brzegi i Kątach Wrocławski są świadectwem rozwoju. W ofercie tego producenta znajduje się ponad 700 pozycji. Pługi zagonowe TUR i obracalne IBIS od lat cieszą się powodzeniem w polskich gospodarstwach. Agregaty uprawowe i uprawowo - siewne w bardzo szerokiej gamie typów. Agregaty bierne na kultywatorze czy talerzach dla małych i dużych gospodarstw. Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak Atlas Ares Ceres Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże  kukurydzę groch warzywa czy rzepak.

Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak KRUK, Atlas, Ares, Ceres, Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże  kukurydzę groch warzywa czy rzepak. Gama dostępnych redlic od stopkowych po redlice talerzowe pojedyncze i podwójne zaspokoją oczekiwania każdego rolnika. Nawożenie to silna strona produktów Unii. Rozsiewacze do nawożenia mineralnego zawieszane i zaczepiane w różnych konfiguracjach wyposażone także w elektronikę do precyzyjnego rolnictwa zapewnia osiągniecie wysokich wyników w plonowaniu. Szeroka gama rozrzutników obornika pozwala rozrzucić na polu każdy rodzaj nawozu organicznego jak obornik czy pomiot kurzęcy. Po przejęciu producenta opryskiwaczy Pilmet producent rozwinął linie opryskiwaczy polowych zaczepianych i zawieszanych udoskonalił gamę opryskiwaczy sadowniczych i warzywniczych.

Glebogryzarki z Unii KRUK, posiadają już sprawdzone wieloletnim użytkowaniem rozwiązania konstrukcyjne. Każdy polski rolnik, który warzywa zna te maszyny i wie, że jest to solidna maszyna w atrakcyjnej cenie. Maszyny uprawowe Unii Group znajdują nabywców w całej Europie. Glebogryzarka KRUK Unii, to bardzo solidna maszyna, użytkownicy chwalą sobie ją przez długie lata ciężkiej pracy.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

 

 

Glebogryzarka Unia KRUK, dystrybuowana przez korbanek.pl.

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 • Napęd centralny (środkowy): Kruk 1.6, 1.8, 2.0
 • boczny napęd łańcuchowy w kąpieli olejowej:
 • Kruk 2.0 z bocznym napędem
 • uniwersalny trójpunktowy układ zawieszenia
 • regulacja głębokości roboczej na kołach
 • podporowych: Kruk 1.6, 1.8, 2.0
 • przednie płozy do regulacji głębokości
 • roboczej: Kruk 2.0 z bocznym napędem
 • głębokość pracy do 12 cm

 

dane techniczne

Tabela

 

KRUK

1,6

1,8

2

2
NAPĘD
BOCZNY

Szerokość robocza [m]

1,6

1,8

2

2

Masa [kg]

350

370

390

420

Zapotrzebowanie mocy [KM]

30÷60

50÷90

60÷110

60÷110

Liczba noży [szt.]

48

54

60

48

 

 

FILM YOUTUBE

Kliknij

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna