UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Ocen produkt

Unia Kombajn do ziemniaków BOLKO

 

Unia  BOLKO

Kombajn do warzyw i ziemniaków

 

UNIA GROUP to największy polski producent maszyn rolniczych. Rocznie wytwarza ponad 25 tys. maszyn, z czego 40% trafia na eksport do ponad 60 krajów. Cztery fabryki Unii w Grudziądzu Słupsku Brzegi i Kątach Wrocławski są świadectwem rozwoju. W ofercie tego producenta znajduje się ponad 700 pozycji. Pługi zagonowe TUR i obracalne IBIS od lat cieszą się powodzeniem w polskich gospodarstwach. Agregaty uprawowe i uprawowo - siewne w bardzo szerokiej gamie typów. Agregaty bierne na kultywatorze czy talerzach dla małych i dużych gospodarstw. Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak Atlas Ares Ceres Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże  kukurydzę groch warzywa czy rzepak.

Kombajny ziemniaczane BOLKO posiadają już sprawdzone wieloletnim użytkowaniem rozwiązania konstrukcyjne. Każdy polski rolnik, który uprawia ziemniaki zna te maszyny i wie, że jest to solidna maszyna w atrakcyjnej cenie. Maszyny ziemniaczane Unii Group znajdują nabywców w całej Europie.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

 

 

Konstrukcja  Kombajnu

Do ziemniaków i warzyw Unia BOLKO

 

 

Wyposażenie  Kombajnu

Do ziemniaków i warzyw Unia BOLKO

 

adapter do zbioru słonecznika kombajn Rostselmash Vector 425 w ofercie firmy Korbanek

 

Wyposażenie standardowe

 

- hydraulicznie sterowany dyszel
- zbiornik na kamienie
- hydraulicznie podnoszony i opuszczany wyorywacz
- instalacja oświetleniowa
- zgarniacz wahliwy
- prętowy oddzielacz łęcin
- wał przekaźnika mocy (250 Nm L. nom. 1650)

przezbrojenie hederu do zbioru rzepaku kombajn Rostselmash Vector 425

 

Wyposażenie opcjonalne

 

- podbieracz cebuli
- wyorywacz marchwi
- sterowanie elektromagnetyczne hydrauliką kombajnu
- zgarniacz obiegowy
- kosz zsypowy

Zalety  Kombajnu

Do ziemniaków i warzyw Unia BOLKO

 

Kombajn BOLKO służy do zbioru ziemniaków, oddzielania od nich ziemi, łęcin i chwastów, gromadzenia bulw w zasobniku ziemniaków i okresowego wyładowania do przyczep. Po zamontowaniu platformy i workownicy może być również wykorzystywany do zbioru wczesnych ziemniaków do worków. Wymienna rolka kopiująca umożliwia również zbiór marchwi, natomiast zastosowanie gąbczastej rolki ułatwia zbiór np. cebuli z wcześniej wykopanych rzędów.

Zwarta, kompaktowa budowa kombajnu sprawia, że jest to lekka konstrukcja, której zapotrzebowanie na moc wynosi jedynie około 30 KM. Sterowany hydraulicznie dyszel ułatwia manewry kombajnem podczas pracy oraz rozładunku. Ten jednorzędowy kombajn zapewnia pracę o szerokości roboczej od 0,625 do 0,75 metra. Prześwit maszyny wynosi 250 mm i zapewnia łatwe poruszanie się kombajnem w każdych warunkach polowych. Zalecana prędkość robocza to od 1,5 do 5 km/h, dzięki czemu średnia wydajność kombajnu to około 0,15 ha/h (uzależniona od szerokości międzyrzędzi).

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

BOLKO posiada instalację elektryczną zasilaną napięciem 12 V, natomiast napęd hydrauliczny zasilany jest jedną parą hydrauliki z ciągnika. Instalacja hydrauliczna wymaga wydajności pompy w ciągniku ok. 30 litrów/minutę, ciśnienie nominalne w układzie wynosi ok. 16 Mpa. Masa własna kombajnu wynosi jedynie 1971 kg. Wymiary techniczne: długość 5950 mm, szerokość 2420/4035 mm, wysokość 2690 mm.

Pierwszym elementem kombajnu jest wyorywacz złożony z rolki kopiującej oraz lemiesza z krojami tarczowymi. Standardowo montowana jest rolka do zbioru ziemniaków, jako opcję możemy zamontować rolkę do zbioru marchwi lub gąbczastą rolkę do zbierania cebuli z rzędów.

Gumowe przecieracze rozluźniają podebraną redlinę i wstępnie kruszą zbrylenia, natomiast gumowe przesłony, fartuchy ograniczają zsuwanie się ziemniaków po odsiewaczu, pomagają również w odsiewaniu ziemi. Szerokość odsiewacza wynosi 650 mm, a podziałka prętów to 44 mm. Odległość między prętami w otulinach wynosi 23,5 mm, natomiast odległość między prętami bez otulin wynosi 28,5 mm.

 

Dane  Techniczne

Kombajnu do ziemniaków i warzyw Unia BOLKO

 

  BOLKO BOLKO S BOLKO T
Prędkość robocza (km/h) 1,5÷5,0 1,5÷5,0 1,5÷5,0
Wydajność (ha/h) do 0,15 do 0,15 do 0,15
Szerokość rob. (m) 0,625÷0,75 0,625÷0,75 0,625÷0,75
Liczba rzędów (szt.) 1 1 1
Ładowność platformy (kg) - 500 -
Wysokość załadunku (m) 1,1÷2,5 - do 3,1
Ładowność pojemnika ziemniaków (kg) 1 250 - -
Wymiary całkowite (wysokość) (m) 2,69 1,9 2,95
Zapotrz. mocy (KM) 40 30 30
Masa (kg) 1 971 1 531 2 090
Obsługa - - -
Szerokość kanału ładującego (kg) - - -
Wymiary całkowite (szerokość) (m) 2,42 2,42 2,42
Obsługa (2 osoby) + + -
Wymiary całkowite (długość) (m) 5,95 5,95 5,95
Szerokość kanału ładującego (mm) - 600 -

 

 

FILM YOUTUBE

KliknijAKCESORIA DO Kombajnu Bolko z Unii Group

Akcesoria


GALERIA PRODUKTU


Kombajnu Bolko

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna