UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Unia Obsypnik FORMA

2 - 4

OBSYPNIK FORMA UNIA GROUP

Charakterystyka

UNIA GROUP to największy polski producent maszyn rolniczych. Rocznie wytwarza ponad 25 tys. maszyn, z czego 40% trafia na eksport do ponad 60 krajów. Cztery fabryki Unii w Grudziądzu Słupsku Brzegi i Kątach Wrocławski są świadectwem rozwoju. W ofercie tego producenta znajduje się ponad 700 pozycji. Pługi zagonowe TUR i obracalne IBIS od lat cieszą się powodzeniem w polskich gospodarstwach. Agregaty uprawowe i uprawowo - siewne w bardzo szerokiej gamie typów. Agregaty bierne na kultywatorze czy talerzach dla małych i dużych gospodarstw. Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak Atlas Ares Ceres Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże,  kukurydzę, groch, warzywa czy rzepak. Szeroka gama rozrzutników obornika pozwala rozrzucić na polu każdy rodzaj nawozu organicznego jak obornik czy pomiot kurzecy. Po przejęciu producenta opryskiwaczy Pilmet producent rozwinął linie opryskiwaczy polowych zaczepianych i zawierzanych udoskonalił gamę opryskiwaczy sadowniczych i warzywniczych. Elektronika sterująca komputery firmy Müller Elektronik zapewnia pełna kompatybilność z systemem ISOBUS i precyzyjnym rolnictwem. Linia zielonkowa, to kolejny ciekawy produkt kosiarki przetrząsacze i zgrabiarki są uzupełnione o pełną ofertę nowoczesnych pras rolujących stałokomorowych i zmiennokomorowych i prasoowijarek. Nabycie firmy ARAJ dopełnia ofertę o urządzenia do suszenia sortowania i przechowywania plonów takich jak rzepak kukurydza pszenica i pozostałe zboża.

Obsypniki FORMA posiadają już sprawdzone wieloletnim użytkowaniem rozwiązania konstrukcyjne. Każdy polski rolnik, który uprawia ziemniaki zna te maszyny i wie, że jest to solidna maszyna w atrakcyjnej cenie. Maszyny ziemniaczane Unii Group znajdują nabywców w całej Europie. FORMA 2 i 4, występuje w wersji 2 lub 4 rzędowej, może być w wersji z podsiewaczem nawozu oraz z wyposażeniem do ziemniaków podkiełkowanych. Sadzarki KORA znane są w całej Europie z solidności i niezawodności. 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

obsypniki-z-urzadzeniem-formujacym-forma-2-4_f.jpg

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

 • urządzenie formujące
 • regulowana szerokość międzyrzędzi 75 / 70 cm
 • regulacja pochylenia urządzenia formującego
 • demontowane blachy formujące (do obróbki redlin po wschodach)

dane techniczne

Tabela

  FORMA 2 FORMA 4
Masa (kg) 420 700
Wymiary całkowite (wysokość) (m) 1,12 1,12
Szerokość rob. (m) 1,5 3
Wydajność (ha/h) 0,5÷0,7 1,0÷1,4
Wymiary całkowite (szerokość) (m) 1,77 3,28
Szerokość międzyrzędzi (cm) 70/75 70/75
Wymiary całkowite (długość) (m) 1,89 1,89
Zapotrz. mocy (KM) od 45 od 65

Konstrukcja

 

Obrazek prezentujący konstrukcje obsypnika FORMA Unia, sprzedawanego przez korbanek.pl

Trapezowa redlina

Trapezowy kształt redliny po pracy obsypnika zapewnia lepsze utrzymanie wilgotności w redlinie.Trapezowy kształt redliny po pracy obsypnika zapewnia lepsze utrzymanie wilgotności w redlinie.

 

film youtube

KliknijAKCESORIA DO OBSYPNIKÓW FORMA

Akcesoria


GALERIA PRODUKTU


Obsypnika FORMA

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna