UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Unia Kopaczka WEGA

1 - 1 m

kopaczka wega unia group

Charakterystyka

UNIA GROUP to największy polski producent maszyn rolniczych. Rocznie wytwarza ponad 25 tys. maszyn, z czego 40% trafia na eksport do ponad 60 krajów. Cztery fabryki Unii w Grudziądzu Słupsku Brzegi i Kątach Wrocławski są świadectwem rozwoju. W ofercie tego producenta znajduje się ponad 700 pozycji. Pługi zagonowe TUR i obracalne IBIS od lat cieszą się powodzeniem w polskich gospodarstwach. Agregaty uprawowe i uprawowo - siewne w bardzo szerokiej gamie typów. Agregaty bierne na kultywatorze czy talerzach dla małych i dużych gospodarstw. Od kilku lat rozwijają się agregaty do uproszczonej uprawy gleby dla rolnictwa ekologicznego i w celu obniżenia kosztów. Takie maszyny jak Atlas Ares Ceres Kret czy Cross cieszą użytkowników z pracy wykonanej na polu. Szeroka gama siewników mechanicznych i pneumatycznych pozwala wysiać każde zboże  kukurydzę groch warzywa czy rzepak.

 Rozsiewacze do nawożenia mineralnego zawieszane i zaczepiane w różnych konfiguracjach wyposażone także w elektronikę do precyzyjnego rolnictwa zapewnia osiągniecie wysokich wyników w plonowaniu. Szeroka gama rozrzutników obornika pozwala rozrzucić na polu każdy rodzaj nawozu organicznego jak obornik czy pomiot kurzęcy. Po przejęciu producenta opryskiwaczy Pilmet producent rozwinął linie opryskiwaczy polowych zaczepianych i zawieszanych udoskonalił gamę opryskiwaczy sadowniczych i warzywniczych. Elektronika sterująca komputery firmy Muler Elektronik zapewnia pełna kompatybilność z systemem ISOBUS i precyzyjnym rolnictwem. Linia zielonkowa, to kolejny ciekawy produkt kosiarki przetrząsacze i zgrabiarki są uzupełnione o pełną ofertę nowoczesnych pras rolujących stałokomorowych, zmiennokomorowych i prasoowijarek. Nabycie firmy ARAJ dopełnia ofertę o urządzenia do suszenia sortowania i przechowywania plonów takich jak rzepak kukurydza pszenica i pozostałe zboża.

Kopaczki warzywno - ziemniaczane pół zawieszane WEGA, posiadają już sprawdzone wieloletnim użytkowaniem rozwiązania konstrukcyjne. Każdy polski rolnik, który uprawia ziemniaki zna te maszyny i wie, że jest to solidna maszyna w atrakcyjnej cenie. Maszyny ziemniaczane Unii Group znajdują nabywców w całej Europie.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

 

 

 

Kopaczka do ziemniaków i okopowych WEGA

 

 

dane techniczne

Tabelka

  WEGA 1400 UNO WEGA 1600 DUO
Masa (kg) 608 720
Wymiary (długość) (m) 2,84 3,5
Szerokość rob. (m) 1,4(1,5) 1,6
Wymiary (wysokość) (m) 1,12 1,12
Liczba rzędów (szt.) 2 2
Szerokość międzyrzędzi (cm) 70÷75 75÷90
Wymiary (szerokość) (m) 1,8 1,8
Zapotrz. mocy (KM) 55 65

 

opcje wyposażenia

2 opcje 

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

 • kroje tarczowe
 • co drugi pręt otulony
 • regulacja mechanizmu wibrującego
 • wstrząsacz odsiewacza
 • koła podporowe gumowe
 • zsyp tylny

 

 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 

 • lemiesz do cebuli (WEGA 1400 UNO)
 • wał ugniatający (WEGA 1600 DUO)
 • wał przekaźnika mocy - 250 Nm L. nom. 690 mm (WEGA 1400 UNO)
 • wał przekaźnika mocy - 400 Nm L. nom. 690 mm (WEGA 1600 DUO)

schemat budowy kopaczka wega Unia group

Rysunek

 

Konstrukcja kopaczki do okopowych Unia Wega
 

film youtube

KliknijAKCESORIA DO DO KOPACZKI WEGA

Akcesoria


GALERIA PRODUKTU


GALERIA WEGA UNIA GROUP


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna