Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

   Unia Siewnik POZNANIAK 330/500

250 - 300 CM

Siewniki zbożowe Unia POZNANIAK 330 do 500 litrów

UWAGA - OKAZJA! 

W tej chwili trwa limitowana oferta tylko w firmie Korbanek na Siewnik Zbożowy od firmy Unia Group ZA POŁOWĘ CENY.
Poszerzony okazyjny pakiet na siewnik zbożowy polega na tym, że w zestawie z wybranym ciągnikiem do wyboru:
ARBOS 3055 (50 KM), ARBOS 3065 (65 KM), ARBOS 3075 (75 KM) siewnik kupisz za pół ceny (jeden ciągnik + jeden siewnik za pół ceny).

Ciągniki Arbos objęte są 7-letnią gwarancją.

Powyższy siewnik do zestawu z ciągnikiem kosztuje 50% ceny cennikowej (siewnik jest więc za pół ceny).
Tu sprawdź więcej szczegółów o tej akcji - KLIKNIJ MNIE

SIEWNIKI ZBOŻOWE POZNANIAK 330 - 500 L

MECHANICZNE SIEWNIKI RZĘDOWE DO WYSIEWU ZBÓŻ

 

Siewnik zbożowy POZNANIAK stał się już legendą, jest to prawdopodobnie najbardziej znany siewnik mechaniczny w Polsce. Produkowany od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku siewnik to obecnie nowoczesna konstrukcja, spełniającą najwyższe standardy jakościowe. Ten mechaniczny siewnik rzędowy charakteryzuje się lekką konstrukcją, szczególnie zalecaną do współpracy z agregatami uprawowymi zawieszanymi. Siewniki zbożowe POZNANIAK produkowane są w trzech szerokościach roboczych: 2,5 m, 2,7 m oraz 3,0 m, a największy zbiornik na ziarno może pomieścić aż 500 litrów materiału siewnego. Bogate wyposażenie opcjonalne pozwala wyposażyć siewnik zbożowy do występujących w gospodarstwie potrzeb.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Siewnik zbożowy Unia Poznaniak

 

SPRAWDZONA BUDOWA SIEWNIKÓW POZNANIAK

WIELE LAT DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI SIEWNIKÓW ZBOŻOWYCH

 

Siewnik zbożowy Poznaniak może być wyposażony w lekkie redlice stopkowe na nośniku rurowym, które są zalecane są na gleby lekkie i średnio-zwięzłe z małą ilością resztek pożniwnych. Redlice stopkowe posiadają specjalne obrotowe zapadki z tworzywa sztucznego, które zapobiegają zapychaniu się redlic glebą przy cofaniu maszyny. Bardziej uniwersalną wersją będzie wyposażenie siewnika Poznaniak w redlice talerzowe. Redlice talerzowe „V-TECH” to rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach glebowych. Dodatkowo do redlic talerzowych „V-TECH” można zamontować kółko dogniatająco-kopiujące (kółko dociskowe), które utrzymuje zadaną głębokość siewu. Skrajne redlice talerzowe w standardowym wyposażeniu siewnika pozwalają uzyskać zadaną głębokość pracy za kołami jezdnymi. Prosta regulacja punktowa z dociskiem sprężynowym sprawia, że ziarno położone jest na właściwej głębokości w glebie. Natomiast masywne mocowanie redlicy na tradycyjnym zawiasie zapewnia dobre kopiowanie terenu. Redlice posiadają także indywidualny oraz centralny docisk realizowany za pomocą indywidualnych sprężyn. Duże prześwity zapewniają płynną pracę nawet w obecności większej ilości resztek pożniwnych.

 

Konstrukcja siewnika zbożowego Poznaniak

Krata wewnątrz zbiornika siewnika ułatwia ręczny załadunek materiału siewnego z małych worków. Bezstopniowa przekładnia w żeliwnej obudowie gwarantuje dokładny i równomierny wysiew ziarna. Ruchoma belka zaczepowa siewnika ułatwia jego agregowanie oraz sprawia, że maszyna lepiej zachowuje się na nierównym podłożu. Blokada wieszaka przewodów prowadzących materiał siewny jest pewna i łatwa w obsłudze. Dokładne mocowanie pozwala zachować odpowiednią odległość łącznika gumowego od denka aparatu wysiewającego. Umiejscowienie dźwigni denek na bocznej ścianie siewnika ułatwia regulację oraz przeprowadzenie próby kręconej. Hydrauliczne znaczniki przejazdów są sterowane dwoma siłownikami i umożliwiają pozostawianie śladu przejazdu na środek ciągnika. Indywidualne siłowniki podnoszą znaczniki praktycznie do pozycji pionowej.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE i opcjonalne

SIEWNIKÓW ZBOŻOWYCH POZNANIAK 330 - 500 LITRÓW

 

Siewnik zbożowy Poznaniak na polu

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

 • W zależności od wybranej wersji siewnika POZNANIAK:
 •  
 • - redlice stopkowe z zapadkami chroniącymi przed zapchaniem przez ziemię,
 • lub:
 • - redlice talerzowe, dwutarczowe „V-TECH”, talerze ø300 mm z mocowaniem do kółka kopiującego, docisk P = 25 kG (wersja D),

 • - oś zawieszenia ø28-675/ø28,
 • - centralna regulacja głębokości siewu,
  - centralny i indywidualny docisk redlic,
  - dwuczęściowe, zintegrowane kółka wysiewające do zbóż i rzepaku (tzw. aparaty kołeczkowe),
  - bezstopniowa skrzynka przekładniowa do ustawiania dawki wysiewu,
  - zagarniacz tylny z indywidualnym dociskiem,
  - koła 165/70 R14,
  - krata wewnątrz skrzyni,
  - pomost załadunkowy.

 • Uwaga! Siewnik standardowo jest bez znaczników przejazdowych.
Redlice talerzowe z opcjonalnym zespołem dogniatająco-kopiującym siewnika Poznaniak

 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

Przykładowe wersje z wyposażeniem opcjonalnym:

 • Pakiet STARTER SEED :
  • - sterownik STARTER SEED, ścieżki technologiczne elektryczne, znaczniki boczne składane hydrauliczne na dwóch siłownikach.
  •  
 • Pakiet PILOT SEED :
  • - komputer PILOT SEED, ścieżki technologiczne elektryczne, znaczniki boczne składane hydrauliczne na dwóch siłownikach,
 • oświetlenie drogowe,
 • - spulchniacze śladów,
 • - ścieżki technologiczne przedwschodowe hydrauliczne,
 • - zespół dogniatająco-kopiujący do redlicy "V-TECH" (kółka o rozmiarach 250 x 42 mm),
 • - znaczniki boczne hydrauliczne na dwóch siłownikach,
 • - przewód przedłużający o długości 4 m do sterownika ścieżek technologicznych,
 • - przewód przedłużający o długości 4 m do znaczników hydraulicznych.

sterowniki-do-siewnika-poznaniak-starter-seed-i-pilot-seed.jpg

DANE TECHNICZNE SIEWNIKÓW POZNANIAK

PODSTAWOWE PARAMETRY SIEWNIKÓW ZBOŻOWYCH POZNANIAK 330 DO 500 LITRÓW

 
 
POZNANIAK 330/2,5 330/2,5 D 370/2,7 370/2,7 D 420/3 420/3 D 500/3 500/3 D
Szerokość robocza [m] 2,5 2,5 2,7 2,7 3 3 3 3
Pojemność skrzyni nasiennej [dm3] 330 330 370 370 420 420 500 500
Typ redlic stopkowe

dwutalerzowe

„V-TECH”

stopkowe

dwutalerzowe

„V-TECH”

stopkowe

dwutalerzowe

„V-TECH”

stopkowe

dwutalerzowe

„V-TECH”

Liczba redlic [szt.] 21 21 23 23 25 25 25 25
Głębokość siewu [cm] 0÷7 0÷7 0÷7 0÷7 0÷7 0÷7 0÷7 0÷7
Liczba rzędów redlic [szt.] 2 2 2 2 2 2 2 2
Zapotrzebowanie mocy [KM] 45 45 45 45 60 60 60 60
Masa [kg] 510 630 550 680 610 760 620 770
 

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ MASZYNY

I SIEWNIKI ZBOŻOWE W FIRMIE KORBANEK?AKCESORIA DO SIEWNIKÓW ZBOŻOWYCH MECHANICZNYCH

ZAWIESZANYCH UNIA POZNANIAK

 • Znaczniki przejazdów
  Opcjonalne hydrauliczne znaczniki przejazdu sterowane dwoma siłownikami umożliwiają robienie śladu przejazdu na środek ciągnika. Indywidualne siłowniki podnoszą znacznik praktycznie do pozycji pionowej.
 • Spulchniacze śladów
  Opcjonalne spulchniacze śladów przejazdowych ciągnika spulchniają glebę po przejeździe ciągnika, dzięki czemu ziarno na całej szerokości siewnika położone jest na jednakowej głębokości.
 • Sterownik do siewnika
  FUNKCJE STEROWNIKA STARTER SEED: - zliczanie przejazdów od znaczników, - automatyczne zakładanie ścieżek technologicznych. ZALETY STEROWNIKA: - nowoczesny wygląd, - intuicyjna obsługa, - łatwy montaż w kabinie.
 • Sterownik do siewnika Poznaniak
  FUNKCJE STEROWNIKA PILOT SEED: - automatyczne zliczanie przejazdów od znaczników, - automatyczne zakładanie ścieżek technologicznych, - licznik hektarów, dzienny i sumaryczny, - sygnalizacja minimalnego poziomu nasion w skrzyni, - sygnalizacja czasu pracy, - sygnalizacja wydajności pracy, - sygnalizacja prędkości, - sygnalizacja błędów, - statystyka dla 10 pól. ZALETY STEROWNIKA: - intuicyjna obsługa, - nowoczesny wygląd, - łatwy montaż w kabinie, - czytelne funkcje graficzne.

GALERIA PRODUKTU


SIEWNIKI ZBOŻOWE MECHANICZNE UNIA POZNANIAK

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna