NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ    513 600 630

 

 

Jakie nowości były na Agritechnice w Hannoverze?

Agritechnica 2023 Właściciel firmy Carre

 

NOWOŚĆ

Od 2023 maszyny Carre są nowością w ofercie firmy  Korbanek.

Nowością na stoisku Carre był precyzyjby skalper URASI, jest to maszyna służąca do odchwaszczania mechanicznego powierzchni gleby w przypadku stosowania metody siewu bezpośredniego lub metodą uproszczoną. Chwasty zostaną całkowicie ścięte i usunięte powierzchniowo.

 

CARRÉ jest firmą rodzinną z siedzibą w Vendée, we Francji. Od 1938 roku misją CARRE jest projektowanie, produkcja i dystrybucja maszyn rolniczych dedykowanych do uprawy gleby, siewu i nawożenia, a także kompletnej serii maszyn do upraw pielęgnacyjnych. Położona w sercu regionu rolniczego firma CARRÉ rozwija wszystkie swoje produkty we współpracy z wiodącymi rolnikami. Kupując maszyny CARRÉ, korzystasz z wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

 

 

Capello to marka ceniona przez rolników na całym świecie. Od 50 lat projektują i produkują maszyny do zbioru zbóż. Przystawki i przyrządy żniwne naszego włoskiego partnera dobierane są do konkretnego modelu kombajnu zbożowego, tak aby optymalnie pasowały do wymagań i oczekiwań rolnika

Przystawka Capello z właścicielem firmy

 

MultiOne stoisko Agritechnica

 

MultiOne to najlepsza na rynku przegubowa mini ładowarka, dostosowana do każdego rodzaju zadania. Dzięki 10 różnym seriom, 19 konfiguracjom i ponad 180 różnym osprzętom maszyna sprawdzi się w: rolnictwie, pracach związanych z kształtowaniem krajobrazu, gospodarce komunalnej, przy utrzymaniu nieruchomości.

 


NOWOŚĆ

Francuski gigant specjalizujący się w maszynach do uprawy. Firma ma w planach wprowadzic do masowej produkcji 6 metrowy pług dłutowy potocznie zwany głębosz, zaprezentowany na Agritechnice.

 

Gregoire-Besson jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie, Do głównej oferty należą: pługi obracalne zawieszanie półzawieszane do orki w bruździe i poza brusdą po caliźnie, agregaty talerzowe z szerokim zakresem średnicy talerz od 410 do 810 mm i , agregaty zębowe na kultywatorze z zabezpieczeniem NON STOP, brony talerzowe i talerzowo zębowe oraz szeroką gamę wałów do agregatów i bron takich jak  strunowy, EMOPAK. Pługi Gregoire Besson wyposażono w korpusy płużne z odkładnią pełną śrubową i półśrubową , odkładnią ążurową. 

Stoisko Gregoire Besson

 

 

Agritechnica Case IH

 

 

W najnowszym modelu ciągnika Case IH Quadtrac 715 z gąsienicowym układem jezdnym po raz pierwszy zaprezentowano w tym segmencie ciągników nowy silnik Cursor 16L TST firmy FPT, stanowiący przełom w tej klasie pojazdów. Jego pojemność skokowa jest o 23% większa w przypadku tego modelu w porównaniu do starszego używanego wcześniej w modelu Quadtrac 645 z silnikiem Cursor 13L TST. Nowy silnik oferujący imponującą moc 778 KM, osiąga przy 1900 obr/min oraz wyjątkowy moment obrotowy 3255 Nm dostępny przy 1400 obr/min.

 

 

Adaptery do zbioru kukurydzy KEMPER to numer 1 w dziedzinie  bezrzędowych przystawek.

Od chwili wprowadzenia na rynek w 1986 roku bezrzędowych przystawek do sieczkarń sprzedanych zostało ponad 20 000 maszyn.

Firma Kemper oferuje adaptery serii 300 i 400 do samojezdnych sieczkarń polowych każdej marki, jak również zawieszane sieczkarnie polowe serii Champion współpracujące z ciagnikami rolniczymi, podbieracze do trawy i urządzenia transportowe

Czerwona przystawka do kukurydzy Kemper

 

Zielony ciągnik Aupax

 

Arbos to ciągniki rolnicze, sadownicze i traktory specjalistyczne. To również maszyny rolnicze, takie jak pneumatyczne siewniki punktowe, mechaniczne i pneumatyczne siewniki zbożowe, zestawy uprawowo-siewne, maszyny uprawowe, pługi dłutowe, opryskiwacze, rozsiewacze nawozów, pielniki. Niesie to ze sobą wiele zalet, gdyż zarówno ciągniki jak i maszyny towarzyszące produkowane są przez jednego producenta, a to daje gwarancję dużego stopnia kompatybilności maszyn jak i całości sprzętu do oczekiwań klienta. Zapraszamy do odkrycia ciągników i maszyn Arbos.

 

Faresin Industries, z siedzibą w Breganze (Vicenza), projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie:

Ładowarki teleskopowe do zastosowań rolniczych i przemysłowych.

Wozy paszowe pionowe oraz poziome w tym samojezdne

Przyrządy do analizy żywenia dla sektora hodowlanego

Firma, założona w 1973 roku przez obecnego prezesa Sante Faresina, łączy tradycję solidnego przywództwa rodzinnego z dynamizmem międzynarodowej grupy, która jest obecna na całym świecie dzięki sieci oddziałów, dystrybutorów i detalistów.

Córka właściciela Firmy Faresin

 

Sola zcerwony siewnik

 

NOWOŚĆ 

Sola to hiszpańska marka siewników która zostanie wporwadzona na rynek polski za sprawą firmy Korbanek już w 2024 roku.

 

Velox to projekt nad którym pracowali przez ostatnie 4 lata. Jest to siewnik punktowy który zapewnia równowagę między szybkością, prercyzją i jakością wysiewu punktowego. Mamy też nowo zaprojektowany duży zbiornik ciśnieniowy Vesta P, o pojemności 7000 litrów. Do zbiornika można załadować 2 lub nawet 3 produkty.

 

Od ponad 50 lat firma Atlas Weyhausen GmbH z Wildeshausen projektuje, buduje i sprzedaje ładowarki kołowe, walce tandemowe i zagęszczarki jednobębnowe. Wyjątkowa elastyczność średniej wielkości firmy i znakomity duch zespołowy, który łączy naszych pracowników i dealerów, gwarantują wysoki potencjał wydajności naszych produktów. Dzięki czystej strukturze przedsiębiorstwa działamy szczególnie efektywnie - dla wszechstronnej palety produktów na warunkach rynkowych.

Pomarańczowa ładowarka kołowa Weycor

 

Nowość kombajn New Holland

 

 

Złoty Medal na targach Agritechnica 2023 przyznany został kombajnowi New Holland CR 11 z podwójnym rotorem. Kluczową cechą nowego kombajnu CR jest technologia napędu z silnikiem zamontowanym wzdłużnie, zgodnie z kątem nachylenia rotorów

 

NOWOŚĆ

Maszyna w tle to Bergmann XPERT 524 jest następcą rozrzutnika Bergmann TSW 6240

 

Bergmann Ludwig Bergmann GmbH - rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją z siedzibą w Goldenstedt w Dolnej Saksonii, produkuje wysokiej klasy rozrzutniki obornika, przyczepy przeładowcze, przyczepy samozbierające, podwozia vario i przyczepy objetościowe do obsługi sieczkarni samojezdych wszystkich producentów takich jak John Deere, Claas, Krone, New Holland i Rostselmash. Firma Korbanek rozpoczeła współpracę z Ludwig Bergmann GmbH w kwietniu 2018 roku. Produkty Bergmann słyną z niezawodności i wysokiej jakości wykończenia.

Nowy model w ofercie firmy Bergmann

 

Zielona prasa McHale

 

NOWOŚĆ 

Firma z Irlandii zaprezentowała nową odsłonę dobrze znanej i chwalonej prasy McHale V6 750, mowa tu o McHale V6 760 która pracuje w pełnym automacie i jest wyposażona w system progresywnego zgniotu.

 

McHale jest obecnie jednym z wiodących producentów pras stało i zmiennokomorowych na świecie. W swojej ofercie posiada również doskonałe prasoowijarki, owijarki do bel, oraz ścielarki. Maszyny tego producenta oferowane są w ponad 50 państwach na świecie, na sześciu kontynentach. Firma posiada certyfikat ISO ISO9002, a wszystkie jej produkty zanim opuszczą fabrykę, są najpierw odpowiednio przetestowane i skalibrowane.

 

 

Siewniki punktowe MONOSEM są przeznaczone do wysiewu kukurydzy, buraków, fasoli, słonecznika, bobiku, rzepaku, a także nasion wymagających wysokiej precyzji, na przykład warzyw (cebula, marchew, pietruszka, buraczki czerwone, itp.) Wśród siewników punktowych MONOSEM, dostępne są siewniki pneumatyczne (podciśnieniowe) i siewniki mechaniczne. Zawsze są to siewniki precyzyjne, ze szczelnym aparatem wysiewającym, dopasowaną tarczą i licznymi, nagradzanymi na całym świecie, rozwiązaniami ułatwiającymi precyzyjną pracę.

 

Stoisko Monosem na Agritechnice 2023

 

Sprawdź jak z naszej perspekywy wyglądały targi Agritechnica 2023 tutaj

                                                                                                              ZOBACZ CENĘ MASZYN ROLNICZYCH 

 
 
 
 
 

 

Czy artykuł był przydatny:
Czy artykuł był przydatny, kliknij gwiazdkę i oceń: 
5 (2 głosów)