Faresin 17.45

4500 - 4500 KG

Big Range, dzięki przednim stabilizatorom i poziomowaniu bocznemu, jest idealnym wyborem dla wszystkich operacji przeładunkowych w obszarach budowy. Konstrukcja wysięgnika zbudowana w dwóch sekcjach o długości 14 metrów lub trzech sekcji na 17 metrów ma na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności nawet podczas rutynowych czynności konserwacyjnych dzięki zewnętrznemu cylindrowi. Dźwiękoszczelna kabina Queen Cab z homologacją typu ROPS-FOPS, ogrzewaniem i wentylacją, joystickiem elektro-proporcjonalnym. Dostępne 2 konfiguracje w zależności od mocy jednostki napędowej. Mamy do wyboru silniki o mocy 75 lub 101 KM.  Zasięg niespełna 17 metrów zapewnia wysięgnik oparty na 3 sekcjach z cylindrem umieszczonym na zewnątrz ramienia. Pozostałe sekcje wysuwane przy użyciu łańcuchów. Teraz jeszcze więcej udźwigu przy maksymalnym zasięgu ramienia, absolutnie najwydajniejsza ładowarka w serii Big. Udźwig do 4 500 kg

17.45 faresin

najważniejsze cechy

Faresin 17.45

 

   kabina i  komfort

 

Kabina operatora ładowarki teleskopowej jest miejscem pracy, gdzie spędza się kilka godzin dziennie. Z tego powodu Faresin zobowiązał się do zaprojektowania i opracowania ulepszonych rozwiązań pod względem komfortu i bezpieczeństwa. Wynikiem tych działań jest kabina zgodna z ROPS i FOPS z szerokością 960 mm, jest to jedna z większych przestrzeni, jaką mogą pochwalić się producenci na rynku. Szerokość to nie wszystko, duża szyba przednia oraz usytuowanie fotela operatora dają możliwość widoku na otoczenie ładowarki. Wydajne ogrzewanie oraz wentylacja dają komfort pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. 

 
 • Jedna z największych kabin na rynku
 • Widok 360 stopni
 • Przestronne i komfortowe wnętrze
 • Ergonomia i widoczność

Faresin big 14.42 stabilizatory obciążniki

 

 

Faresin big 17.42 wysięgnik stabilizatory

 

    kontrola i  niezawodność

 

Przekładnie hydrostatyczne najnowszej generacji, które zapewniają czułość i moc podczas jazdy maszyny. Prędkość przejazdowa do 30 km/h, napęd hydrostatyczny z jednobiegową mechaniczną skrzynią w wersji Classic. Faresin wyposażył swoje ładowarki teleskopowe w nowe silniki od 74 do 100 kW zgodne z normą Stage V, które zapewniają doskonałe osiągi przy niskim zużyciu paliwa. Seria Big została wyposażona w siłownik na przedniej osi, możemy wypoziomować maszynę przy nierównym terenie. Ponadto mamy do dyspozycji przednie stabilizatory, które zapewniają bezpieczeństwo przy pracach na dużych wysokościach, w wersji z wysięgnikiem 17-metrowym zastosowano trzy sekcje wysięgnika. Wysuw na pierwszej sekcji realizowany za pomocą siłownika umieszczonego na zewnątrz co pozwala na szybką diagnostykę w przypadku awarii. Pozostałe sekcje wysuwają się dzięki łańcuchom, które zapewniają sztywność konstrukcji i są tańsze w eksploatacji.

 
 • Napęd na 4 koła z 3 trybami skrętu kół
 • Maksymalna prędkość 30 km / h
 • Jednobiegowa skrzynia mechaniczna
 • Stabilizatory przednie
 • Poziomowanie maszyny
 • 3 sekcje wysięgnika
 

podstawowe informacje

Cechy produktu

 

 • QUEEN CAB: komfort, widoczność i ergonomiaFaresin big 14.42 studio wysięgnik stabilizatory
 • Silniki z normą Stage V
 • Pompa zębata o wydatku 120l/min (opcja pompa LS 152l/min)
 • Budowa modułowa, duża stabilność
 • Wytrzymała rama oraz wysięgnik
 • Przednie stabilizatory
 • Prędkość przejazdowa 30 km/h
 • Poziomowanie maszyny
 • Wytrzymała ramka FH do osprzętu
 • 3 sekcje wysięgnika

specyfikacja techniczna

Podstawowe parametry

 

Faresin BIG 17.45      
Konfiguracja      Classic 55 Classic 74
Waga kg 12080 128150
Silnik   Deutz Stage V Deutz Stage V
Moc kW/KM 55,4/75,3 74,4/101
System oczyszczania spalin   DOC + DPF DOC + DPF+ SCR
Napęd   Hydrostatyczny 1 bieg mechaniczny Hydrostatyczny 1 bieg mechaniczny
Rodzaj pompy   Zębata Zębata
Przepływ oleju l/min 120 @ 230 bar 120 @ 230 bar
Promień skrętu* m 4,2 4,2
Wysokość* mm 2 560 2 560
Szerokość* mm 2 331 2 331
Szerokość kabiny mm 960 960
Prześwit* mm 340 340
Prędkość Km/h 25 30
Udźwig  kg 4 500 4 500
Wysokość podnoszenia m 16,4 16,4

* koła 405/70-20

     

 

ładowarka faresin

BIG 17.45

  

Zobacz więcej filmówAKCESORIA DO 17.45

Osprzęt dodatkowy

 • Widły do palet udźwig 3000 kg Faresin Korbanek
  Widły do palet na ramkę EURO, długość 1600 mm, udźwig 3000 kg, regulowane mechanicznie, konstrukcja wzmacniania ceownikiem ze stali gatunkowej.
 • Szufla lekka do ziarna szerokość 2400 mm Faresin Korbanek
  Szufla lekka do ziarna szerokość 2400 mm, pojemność 1,90 m3, wzmocnione dno, dokładki na bokach, do materiałów lekkich takich jak np. ziarno.
 • Szuflokrokodyl szerokość 2200 mm Korbanek Faresin
  Szuflokrokodyl szerokość 2200 mm, pojemność 1,21 m3, waga 403 kg, 10 zębów, zęby kute, dokręcany bok, 2 zęby boczne, lemiesz od spodu ze stali HB500
 • Widłokrokodyl szerokość 2200 mm Faresin Korbanek
  Widłokrokodyl szerokość 2200 mm, pojemność 1,21 m3 waga 370 kg, 9/10 zębów, zęby kute, dwa siłowniki hydrauliczne, mocowanie zębów wzmocnione tulejami stożkowymi.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna