Ocen produkt

Ładowarka Faresin 6.26

2600 - 2600 KG

Seria ładowarek Faresin Small, dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość 194 cm  i szerokość 189 cm), umożliwia pracę w ograniczonych przestrzeniach, zapewnia wysokość podnoszenia do 6 m przy udźwigu maksymalnym 2600  kg. Faresin wyposażył swoje ładowarki teleskopowe w nowe silniki, zgodnie z przepisami Stage V / Tier 4 dla mocy do 51,7 kW, które zapewniają doskonałą wydajność, połączoną z niskim zużyciem paliwa. Maszyny wyposażone w układ oczyszczania spalin z DOC + DPF są wydajne i ekologiczne. Nie wymagają stosowania mocznika / AdBlue, co pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji. Ładowarka z serii small to bardzo szeroka oferta opcji, które możemy wykorzystać przy konfigurowaniu maszyny. W dzisiejszych czasach klienci wybierają opcję amortyzacji ramienia, wstecznych obrotów wentylatora, klimatyzacja jest praktycznie standardem. Seria small jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

small 6.26 faresin
 
 

najważniejsze cechy

Faresin 6.26

 

    Silnik i  parametry

 

Faresin wyposażył swoje ładowarki teleskopowe w nowe silniki zgodnie z przepisami Stage V / Tier 4 dla mocy do 51,7 kW, które zapewniają doskonałą wydajność połączoną z niskim zużyciem paliwa. Maszyny wyposażone w układ oczyszczania spalin  DOC + DPF są wydajne i ekologiczne. Nie wymagają stosowania mocznika / AdBlue, co pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji.

 
 • Łatwy dostęp do komory silnika
 • Obróbka spalin DOC+DPF
 • Ekologicznie a przy tym wydajnie

Faresin small 6.26 komora silnika bagnet do oleju

 

 

Faresin small 6.26 przejazd po drodze z przyczepą

 

    kontrola i  niezawodność

 

Przekładnie hydrostatyczne najnowszej generacji, które zapewniają czułość i moc podczas jazdy maszyny. Prędkość przejazdowa do 30 km/h, jeden bieg hydrostatyczny. Wszystko po to, by zapewnić pełen komfort i kontrolę nad maszyną podczas pracy. Jako opcja dostępny tryb CREEPER, który zwiększa możliwości maszyny w zastosowaniu takich osprzętów jak zamiatarka czy kosiarka, gdzie należy poruszać się maszyną z określoną ilością obrotów silnika.

 
 • Napęd na 4 koła z 3 trybami skrętu kół
 • Maksymalna prędkość 30 km / h
 • Tryb CREEPER jako opcja

podstawowe informacje

Cechy produktu

 

 • QUEEN CAB: komfort, widoczność i ergonomia
  Ładowarka Faresin small 6.26 łyżka do ziemi
 • Silniki z normą Stage V/ Tier 4 DOC + DPF
 • Pompa zębata o wydatku 80l/min
 • Budowa modułowa, duża stabilność
 • Niewielkie rozmiary
 • Wytrzymała rama oraz wysięgnik
 • Znakomita zwrotność
 • Prędkość przejazdowa 30 km/h

specyfikacja techniczna

Podstawowe parametry

 

Faresin small    
Konfiguracja      Classic 52
Waga kg 4700
Silnik   Yanmar Stage V
Moc kW/KM 51,7/69,3
Moment obrotowy rpm 235 @ 1600
System oczyszczania spalin   DOC + DPF
Napęd   Hydrostatyczny
Rodzaj pompy   Zębata
Przepływ oleju l/min
 • 80 @ 230 bar

Promień skrętu* m 3,25
Wysokość* mm 1 935
Szerokość* mm 1 890
Szerokość kabiny mm 960
Prześwit* mm 220
Prędkość Km/h 30
Udźwig  kg 2 600
Wysokość podnoszenia m 5,9
* koła 12-16,5    

 

ładowarka faresin

Small 6.26

  

Zobacz więcej filmówAKCESORIA DO 6.26

Osprzęt dodatkowy

 • Widły do palet udźwig 3000 kg ramka euro Faresin Korbanek
  Widły do palet na ramkę EURO, długość 1600 mm, udźwig 3000 kg, regulowane mechanicznie, konstrukcja wzmacniania ceownikiem ze stali gatunkowej.
 • Szufla lekka do ziarna szerokość 2000 mm Faresin Korbanek
  Szufla lekka do ziarna szerokość 2000 mm, pojemność 1,58 m3, wzmocnione dno, dokładki na bokach, do materiałów lekkich takich jak np. ziarno.
 • Szuflokrokodyl szerokość 2000 mm Faresin Korbanek
  Szuflokrokodyl szerokość 2000 mm, pojemność 1,10 m3, waga 369 kg, 8 zębów, zęby kute, dokręcany bok, 2 zęby boczne, lemiesz od spodu ze stali HB500
 • Widłokrokodyl szerokość 2000 mm Faresin Korbanek
  Widłokrokodyl szerokość 2000 mm, pojemność 1,10 m3 waga 340 kg, 9/10 zębów, zęby kute, dwa siłowniki hydrauliczne, mocowanie zębów wzmocnione tulejami stożkowymi.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna