Ocen produkt

Faresin 9.70

7000 - 7000 KG

Trzy modele nowej gamy Heavy Duty oferują moc, precyzję i kontrolę. Dostępne z różnymi rodzajami przekładni, maksymalną prędkością 40 km / h oraz 4 trybami jazdy w konfiguracjach HLS i VPSe. Doskonała zdolność przenoszenia ładunków. Seria obejmuje modele o zasięgu od 9 do 10 metrów i udźwigu od 6 do 7 ton. Dzięki nowatorskiemu podejściu przemysłowemu Faresin jest w stanie ustawić każdy model w różnych konfiguracjach, z różnymi opcjami i osiągami, ale zapewniając ten sam maksymalny komfort i skuteczność. Seria Heavy Duty narodziła się dla rolnictwa, budownictwa, oferuje moc, precyzję i kontrolę z dużymi możliwościami obsługi. Maszyna 9.70 z jeszcze większym udźwigiem najbardziej wydajna ładowarka serii Heavy Duty.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

heavy duty faresin 9.70

najważniejsze cechy

Faresin 9.70

 

   kabina i  komfort

 

Kabina operatora ładowarki teleskopowej jest miejscem pracy, gdzie spędza się kilka godzin dziennie. Z tego powodu Faresin zobowiązał się do zaprojektowania i opracowania ulepszonych rozwiązań pod względem komfortu i bezpieczeństwa. Wynikiem tych działań jest kabina zgodna z ROPS i FOPS z szerokością 960 mm, jest to jedna z większych przestrzeni, jaką mogą pochwalić się producenci na rynku. Szerokość to nie wszystko, duża szyba przednia oraz usytuowanie fotela operatora dają możliwość widoku na otoczenie ładowarki. Wydajne ogrzewanie oraz wentylacja dają komfort pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Mocowanie kabiny w ładowarkach Heavy Duty pozwala na duży komfort w zakresie widoczności, siedzimy wysoko i mamy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wokoło ładowarki.

 
 • Jedna z największych kabin na rynku
 • Widok 360 stopni
 • Przestronne i komfortowe wnętrze
 • Ergonomia i widoczność

Ładowarka HD 9.60 z paleciarką

 

 

Faresin HD 9.70 na placu

 

    kontrola i  niezawodność

 

Przekładnie hydrostatyczne najnowszej generacji, które zapewniają czułość i moc podczas jazdy maszyny. Prędkość przejazdowa do 40 km/h, napęd hydrostatyczny z dwubiegową mechaniczną skrzynią w wersji Classic oraz HLS. Dostępna także skrzynia bezstopniowa dla wersji VPS. Wszystko po to, by zapewnić pełen komfort i kontrolę nad maszyną podczas pracy. Seria Heavy Duty została wyposażona w siłownik na przedniej osi, możemy wypoziomować maszynę przy nierównym terenie. Mamy do dyspozycji napęd na 4 koła oraz 3 tryby sterowania, przednia oś skrętna, wszystkie koła skrętne oraz tryb krab dla łatwiejszego manewrowania przy krawędziach. W wersjach HLS mamy możliwość skorzystania z dwóch biegów mechanicznych i rozpędzić ładowarkę do 40 km/h.

 
 • Napęd na 4 koła z 3 trybami skrętu kół
 • Maksymalna prędkość 40 km / h
 • Dwubiegowa mechaniczna skrzynia biegów (HLS)
 • Bezstopniowa przekładnia (VPS)
 • Poziomowanie maszyny
 

podstawowe informacje

Cechy produktu

 

 • QUEEN CAB: komfort, widoczność i ergonomiaŁadowarka HD 9.60 białe tło
 • Silniki z normą Stage V
 • Pompa zębata o wydatku 120l/min
 • Pompa LS o wydatku 152l/min dla wersji HLS i 180l/min dla VPSe
 • Budowa modułowa, duża stabilność
 • Wytrzymała rama oraz wysięgnik
 • Znakomita zwrotność
 • Prędkość przejazdowa 40 km/h
 • Poziomowanie maszyny
 • Wytrzymała ramka HD do osprzętu

specyfikacja techniczna

Podstawowe parametry Faresin HD 9.70

 

         
Konfiguracja      Classic 74 HLS 74 VPSE 100
Waga kg 10700 10900 11000
Silnik   Deutz Stage V Deutz Stage V Deutz Stage V
Moc kW/KM 74,4/101 74,4/101 100/136
System oczyszczania spalin   DOC + DPF+ SCR DOC + DPF+ SCR DOC + DPF+ SCR
Napęd   Hydrostatyczny 2 biegi mechaniczne Hydrostatyczny 2 biegi mechaniczne Hydrostatyczny VPS bezstopniowy
Rodzaj pompy   Zębata LS LS
Przepływ oleju l/min 120 @ 230 bar 152 @ 230 bar 180 @ 230 bar
Promień skrętu* m 4,5 4,5 4,5
Wysokość* mm 2 550 2 550 2 550
Szerokość* mm 2 334 2 334 2 334
Szerokość kabiny mm 960 960 960
Prześwit* mm 410 410 410
Prędkość Km/h 40 40 40
Udźwig  kg 7 000 7 000 7 000
Wysokość podnoszenia m 8,8 8,8 8,8

* koła 445/65-22,5

       

 

ładowarka faresin

HD 9.70

  

Zobacz więcej filmówAKCESORIA DO 9.70

Osprzęt dodatkowy

 • Widły do palet udźwig 5000 kg Faresin Korbanek
  Widły do palet na ramkę HD, długość 1600 mm, udźwig 5000 kg, regulowane mechanicznie, konstrukcja wzmacniania ceownikiem ze stali gatunkowej.
 • Szufla lekka do ziarna szerokość 2400 mm Faresin Korbanek
  Szufla lekka do ziarna szerokość 2400 mm, pojemność 1,90 m3, wzmocnione dno, dokładki na bokach, do materiałów lekkich takich jak np. ziarno.
 • Szuflokrokodyl szerokość 2600 mm Korbanek Faresin
  Szuflokrokodyl szerokość 2600 mm, pojemność 1,87 m3, waga 680 kg, 12 zębów, zęby kute, dokręcany bok, 2 zęby boczne, lemiesz od spodu ze stali HB500
 • Widłokrokodyl szerokość 2500 mm Faresin Korbanek
  Widłokrokodyl szerokość 2500 mm, pojemność 2,25 m3 waga 580 kg, 12/13 zębów, zęby kute, dwa siłowniki hydrauliczne, mocowanie zębów wzmocnione tulejami stożkowymi.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
Ocen: 5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna