Faresin 8.40

4000 - 4000 KG

Wybieraj spośród 16 konfiguracji z serii Middle, w której znajdziesz idealnie dobraną maszynę do twoich potrzeb. Są to zaprojektowane z przeznaczeniem dla średnich i dużych gospodarstw maszyny o dużej wydajności i sile trakcji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii cechują się niezwykle niskim spalaniem i kosztami eksploatacyjnymi. Udźwig od 3,5 do 4,5  tony, bardzo szeroka rozpiętość zasięgu ramienia 7 do 11 metrów. Wersje VPSe oparte na skrzyni bezstopniowej charakteryzują się dużym uciągiem, po płaskim terenie ładowarka może spełniać rolę transportową. Zasięg ramienia jeszcze wyższy przy udźwigu do 4 ton. Maszyna dla klientów, którzy potrzebują jeszcze większego zasięgu przy zachowaniu udźwigu.

middle range 8.40 faresin teleskopowa ładowarka
 

najważniejsze  cechy

Faresin 8.40

 

    moc i  ekologia

 

Faresin wyposażył swoje ładowarki teleskopowe w nowe silniki zgodne z normą Stage V od 55 do 74 kW lub 100 kW, które zapewniają doskonałe osiągi przy niskim zużyciu paliwa. Wyposażone w układ oczyszczania spalin z DOC + DPF i SCR (55 kW bez SCR) są wydajne i ekologiczne. W ładowarkach oznaczonych symbolem 55 zastosowano jedynie układ DOC + DPF, przy stosunkowo niewielkiej mocy maszyna jest bardzo wydajna i oszczędna podczas prac na płaskim terenie. Każda ładowarka z serii middle jest wyposażona w te same silniki, które różnią się mocą w zależności od danego modelu.

 
 • Przestronna komora silnika łatwy dostęp przy pracach konserwacyjnych
 • Oczyszczanie spalin DOC + DPF i SCR (74/100 kW)
 • Zwiększona powierzchnia chłodnicy

Faresin 7.45 transport balotów

 

 

Faresin 7.45 middle z łyżką

 

    kontrola i  niezawodność

 

Przekładnie hydrostatyczne najnowszej generacji, które zapewniają czułość i moc podczas jazdy maszyny. Prędkość przejazdowa do 40 km/h, napęd hydrostatyczny z dwubiegową mechaniczną skrzynią w wersji Classic oraz HLS. Dostępna także skrzynia bezstopniowa dla wersji VPS. Wszystko po to by zapewnić pełen komfort i kontrolę nad maszyną podczas pracy. Hydrostat to bardzo precyzyjna kontrola nad tym jak maszyna się zachowuje. Możemy, co do centymetra ustawić maszynę w takiej pozycji by praca, była wykonana najbardziej efektywnie. Zastosowanie dwu biegowej skrzyni mechanicznej, możemy pozwala, na dodatkową kontrolę prędkości jazdy. Możemy także używać ładowarek tej serii przy transporcie, seria middle to także bardzo dobre wartości uciągu jak na rozwiązanie napędu oparte na hydrostacie.

 
 • Napęd na 4 koła z 3 trybami skrętu kół
 • Maksymalna prędkość 40 km / h
 • Dwubiegowa mechaniczna skrzynia biegów (HLS)
 • Bezstopniowa przekładnia (VPS)
 

podstawowe  informacje

Cechy produktu

 

 • Jedna z największych kabin na rynkuFaresin 8.40 middle wysięgnik u góry
 • Ergonomia i widoczność
 • Widok 360 ° dzięki przestronnej konstrukcji kabiny
 • Wydajne ogrzewanie i wentylacja
 • Przestronne i komfortowe wnętrze
 • Wytrzymała rama oraz wysięgnik
 • Znakomita zwrotność
 • Prędkość przejazdowa 40 km/h

specyfikacja techniczna

Podstawowe parametry

 

Faresin middle 8.40          
Konfiguracja      Classic 55 Classic 74 HLS 74 VPSE 100
Waga kg 8340 8450 8550 8800
Silnik   Deutz Stage V Deutz Stage V Deutz Stage V Deutz Stage V
Moc kW/KM 55,4/75,3 74,4/101 74,4/101 100/136
System oczyszczania spalin   DOC + DPF DOC + DPF+ SCR DOC + DPF+ SCR DOC + DPF+ SCR
Napęd   Hydrostatyczny 1 bieg mechaniczny Hydrostatyczny 1 bieg mechaniczny Hydrostatyczny 2 biegi mechaniczne Hydrostatyczny VPS bezstopniowy
Rodzaj pompy   Zębata Zębata LS LS
Przepływ oleju l/min
 • 120 @ 230 bar

120 @ 230 bar 152 @ 230 bar 180 @ 230 bar
Promień skrętu* m 4 4 4,15 4,2
Wysokość* mm 2 540 2 540 2 540 2 540
Szerokość* mm 2 368 2 368 2 368 2 368
Szerokość kabiny mm 960 960 960 960
Prześwit* mm 390 390 390 390
Prędkość Km/h 30 30 40 40
Udźwig  kg 4 500 4 500 4 500 4 500
Wysokość podnoszenia m 8 8 8 8

* koła 405/70-20 (classic) 

* koła 405/70-24 (HLS i VPS) 

         
 

Ładowarka  faresin

Middle 8.40

 

 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna