ŚCINACZ SZCZYPIORU

KRUKOWIAK Z801

 

Dla plantatorów cebuli ważna jest jakość obcięcia szczypioru cebuli przed wykopaniem cebuli przez kopaczkę. Ścinacz szczypioru KRUKOWIAK Z801 to maszyna umożliwiająca bardzo dokładne obcięcie szczypioru, dostępna w trzech szerokościach roboczych: 1,20, 1,50 oraz 1,80 m. Czasami maszyna jest nazywana kosiarką albo wykaszarką do szczypioru, ze względu na to, że swoją konstrukcją trochę przypomina popularne kosiarki. Dzięki różnym dostępnych szerokościom roboczym ścinacza, możliwe jest dostosowanie się maszyną do zastosowanej w gospodarstwie technologii wysiewu cebuli.

Ścinacz szczypioru jest zbudowany z solidnej ramy, do której zostały przymocowane trzy koła kopiujące ukształtowanie terenu. Zamocowana została także przekładnia mechaniczna oraz zespół trzech głowic koszących. Ścinacz został tak zaprojektowany, aby umożliwić jego zawieszenie zarówno na tylnym jak i przednim trzypunktowym układzie zawieszenia współpracującego ciągnika. 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Ścinacz szczypioru KRUKOWIAK Z801

 

dokładnie przycięty szczypior

WYSOKA JAKOŚĆ CIĘCIA

 

Łatwość ustawienia wysokości koszenia

 

Dokładna regulacja cięcia

Napęd na głowice koszące jeszcze przenoszony za pomocą wałka napędowego, z W.O.M.-u współpracującego ciągnika, natomiast wysokość wykaszania regulowana jest hydraulicznie z kabiny ciągnika. Operator ma możliwość niezależnego ustawienia wysokości wykaszania dla lewej i prawej strony maszyny w zakresie od 0 do 40 cm, dzięki czemu jeszcze dokładniej może dopasować ustawienie noży ścinających do pochylenia czy nierówności terenu.

Każda z trzech głowic roboczych ma zamontowane po dwa noże ścinające. Kąt pochylenia noży wynosi 45º w stosunku do podłoża. Zamontowane specjalnie wyprofilowane osłony zespołu koszącego powodują, że wprawione w ruch głowice koszące wytwarzają podciśnienie powietrza podnoszące leżący na ziemi i połamany szczypior ku górze. Dzięki takiemu efektowi następuje bardzo dokładne, niemalże stuprocentowe oczyszczenie cebuli ze szczypioru.

Uniwersalność zastosowania - uniwersalna wykaszarka

 

Uniwersalna wykaszarka

Warto zauważyć, że ścinacz może być traktowany jako wykaszarka uniwersalna i z powodzeniem nadaje się do ogławiania również naci pietruszki, marchwi czy czerwonych buraczków, a także sprawdza się przy wykaszaniu trawy w sadach oraz podczas oczyszczania nieużytków z różnego rodzaju chwastów.

Zalecane jest, aby maszynę agregować z ciągnikami o mocy minimalnej 50 KM, posiadającymi cztery wyjścia hydrauliczne. Jeżeli ciągnik współpracujący posiada tylko dwa wyjścia hydrauliki proponowane jest zamontowanie do ścinacza dodatkowego, dwusekcyjnego rozdzielacza hydraulicznego, którym operator będzie mógł precyzyjniej ustawić wysokość wykaszania.

DANE TECHNICZNE ŚCINACZA SzczypiorU

KRUKOWIAK Z801

Typ maszyny Ścinacz szczypioru 1,2 Ścinacz szczypioru 1,5 Ścinacz szczypioru 1,8
Symbol Z801 Z801/1 Z801/2
Szerokość robocza [m] 1,2 1,5 1,8
Waga [kg] 780 900 1110
Zapotrzebowanie mocy [KM] 50 60 90
Wydajność [ha/h] 0,7 0,9 1,1
Napęd WOM 540 obr./min.
Wysokość koszenia [cm] 0 - 40
Regulacja wysokości koszenia hydrauliczna
Prędkość robocza [km/h] < 7
Sposób agregowania Maszyna zawieszana na przedni lub tylny TUZ
Liczba głowic tnących 3
Liczba noży na głowicy 2
Prędkość obrotowa głowic ~1400 obr./min.

Wyposażenie opcjonalne

Standard

  • Rozdzielacz hydrauliczny 2-sekcyjny
  • Mocowanie tylko na tył ciągnika
  • Automatyczne poziomowanie
 

KRUKOWIAK TO TAKŻE OPRYSKIWACZE

DLACZEGO WARTO KUPIĆ OPRYSKIWACZ OD FIRMY KORBANEK?


GALERIA PRODUKTU


ŚCINACZ SZCZYPIORU KRUKOWIAK Z801

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna