GŁĘBOSZ dŁUTOWY

Do niszczenia warstwy płużnej

 

Głębosze MGP jest to narzędzie zapewniające głębokie spulchnienie gleby (od 20 cm do 60 cm) bez naruszenia jej warstwowej struktury i likwiduje podeszwę płużną. Dzięki tej maszynie uzyskuje się napowietrzenie i nawodnienie dolnych warstw gleby, operację tą wykonuje się co 3 – 4 lata szczególnie na polach, gdzie woda stoi na powierzchni. MGP to głębosz o specjalnie wygiętych zębach zapewniających lepsze podcięcie gleby, a finalnie lepszą cyrkulację wody. Maszyna o symbolu MGP wyposażona jest w sprzęg mechaniczny do zagregowania z innym urządzeniem np. brona talerzowa lub agregat uprawowy. MGPH posiada sprzęg hydrauliczny. Opcjonalnie głębosze te można wyposażyć w koło podporowe 10/80-12.

 

Głębosz dłutowy typ MGP firmy MANDAM

Głębosz dłutowy model MGP 6 3000 firmy MANDAM 

wyposażenie standardowe

głębosza dłutowego MGP / MGPH

 

Wyposażenie standardowe:

  • Profilowany ząb z dwustronną redlicą
  • Duży prześwit pod ramą
  • Zabezpieczenie - śruba ścinana
  • Stały trzypunktowy układ zawieszenia (model MGP)
  • Hydrauliczny trzypunktowy układ zawieszenia (model MGPH)
  • Stopy podporowe
  • Solidna rama nośna
Głębosz dłutowy MGPH firmy Mandam

Opcjonalne  wyposażenie

stosowane w głęboszach MGP / MGPH

 

Oświetlenie LED w głęboszach MGP firmy MANDAM

 

Oświetlenie LED

 

Oświetlenie LED jest niezbędne podczas poruszania się po drogach publicznych. Wykonane w technologii LED. Odblaskowe tablice ostrzegawcze w zestawie.

Zespół roboczy typu "Kacza stopa" w głęboszach MGP firmy Mandam

 

Zespół roboczy typu "Kacza stopa"

 

Zapewnia o wiele lepsze podcięcie od standardowego zęba, przerwanie podeszwy płużnej, podczas pracy tworzy się tzw. Efekt fali. Dłuto to zapewnia bardzo dobre napowietrzenie gleby oraz zwiększa przesiąkliwość obrabianej warstwy gruntu.

podeszwa płużna

Głębosze są przeznaczone do likwidacji podeszwy płużnej

 

Podeszwa płużna – zagęszczona i zbita warstwa gleby znajdująca się pod dnem bruzdy, między warstwą orną a podorną (podskibiem). Powstaje na skutek wieloletniej orki na tę samą głębokość oraz ugniatania dna bruzdy przez ciągnik rolniczy i pług. W podeszwie płużnej zatrzymują się części spławialne i pyłowe, które zwiększają jej zagęszczenie. Zagęszczenie wpływa niekorzystnie na stosunki powietrzno-wodne, zatykając kapilary i zmniejszając ilość dostępnej wody. Podeszwa płużna charakteryzuje się gorszą przewiewnością, przepuszczalnością i pojemnością wodną niż warstwa orna i głębsze warstwy profilu glebowego.

 

Podeszwa płużna likwidowana przez głębosz dłutowy

Zlikwidowana podeszwa płużna zwiększa plon roślin oraz poprawia kondycje gleby.

 

 

PARAMETRY  TECHNICZNE

Głęboszy MGP i MGPH

Nr produktu

Typ

Szer. robocza

m

Zabezpieczenie

Ilość
zębów szt.

Min. zapotrzebowanie mocy KM

Waga

kg

6100

MGP 6 3000

3,00

bolce

6

190

995

6110 MGP 8 4000 4,00 bolce 8 250 1210
6105 MGPH 6 3000 3,00 bolce 6 190 1025
6115 MGPH 8 4000 4,00 bolce 8 250 1240
6130 MGPH 10 6000 6,00 bolec 10 300 2050
6120 MGPH 12 6000 6,00 bolce 12 360 2150

 

film o maszynach

Prezentacja maszyn MANDAM


GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć głęboszy MGP i MGPH


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna