Ocen produkt

Metaltech Przyczepa PB

8000 - 16000 KG 

 

przyczepy rolnicze  metaltech Pb

PLATFORMY DO BALOTÓW O ŁADOWNOŚCI 8000 - 16000 KG

 

Przyczepy typu PB zaprojektowane są z myślą o transporcie bel słomy lub sianokiszonki, ale mogą znaleźć swoje zastosowanie w przewozie ładunków, które wymagają dużych, płaskich powierzchni jak np. palety, skrzynie. Platforma ładunkowa o dużej powierzchni zapewnia optymalne wykorzystanie nośności przyczepy, co w przypadku bel słomy jest bardzo ważne, ponieważ ich duża objętość do niskiej masy może być maksymalnie wykorzystana na dużej platformie. Przyczepy do balotów z Metaltechu występują w czterech wersjach tonażowych z dwoma rozwiązaniami osi kół: Dwuosiowe PBD 8 i PBD 13 odpowiednio 8 i 13 ton ładowności oraz trzyosiowe PB 11 i PB 16 odpowiednio o ładowności 11 i 16 ton. Platformy z Mirosławca są wyposażone w wysuwaną ścianę tylną, co nam daje dodatkową przestrzeń ładunkową. Największą zaletą przyczep PB jest ich bardzo solidna konstrukcja składająca się z podwozia zbudowanego z profilu otwartego, śrutowana, a następnie lakierowana w podkładzie i lakierze RAL 6001.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

dsc_0077.jpg

 

RÓżNORODNOŚĆ  WYPOSAŻENIA

SPECYFIKACJA DLA KAŻDEGO

 

Przyczepy typu PB zaprojektowane są z myślą o małych i dużych gospodarstwach, ale nie tylko, gdyż dzięki zróżnicowanemu wyposażeniu dodatkowemu można je wykorzystać  w różnych firmach usługowych, np. do przewozu palet, ładunków wielkogabarytowych czy przewozu drewna. Do wyposażenia dodatkowego za dopłatą możemy zaliczyć szybsze osie do 40 km/h, hydrauliczne burty boczne umożliwiające szybkie i bardzo bezpieczne zabezpieczenie np. bel bez użycia pasów ładunkowych, kłonice do przewozu np. drewna czy palet, skrzynkę narzędziową, zbiornik na wodę, zaczepy do podłączenia drugiej przyczepy czy wszelkiego rodzaju ogumienie takich producentów jak: Bandenmarkt, Delcora, Alliance, Michelin(zapytaj), Pirelli(zapytaj), Tianli, Mitas(zapytaj), Euro Grip. Do wyboru mamy bardzo szeroką gamę wielkości ogumienia od 360/65-16 do 560/45R22,5.

dsc_0062.jpg

 

WYPOSAŻENIE  STANDARDOWE

 

 • pneumatyczny 2-obwodowy układ hamulcowy z automatyczną regulacją siły hamowania
 • kliny podporowe kół jezdnych
 • składane ściany przednia i tylna
 • zawieszenie osi oparte na resorach parabolicznych
 • regulacja wysunięcia ściany tylnej zaporowej
 • elektryczna instalacja oświetleniowa z pełnym oświetleniem LED
 • wzmocniona płyta platformy ładunkowej
 • tylna belka oświetleniowa z lampami i miejscem na tablicę rejestracyjną
 • dyszel uniwersalny sztywny do łączenia z drugą przyczepą za pomocą zaczepu górnego
 • rama podwozia przystosowana do montażu tylnego zaczepu

dane  techniczne

PODSTAWOWE PARAMETRY

 

  PBD 8 PB 11 PBD 13 PB 16
Ładowność techniczna (kg): 8000 11 000 13 000 16 000
Prędkość technicznie dopuszczalna (km/h): 30/40 30/40 30/40 30/40
Liczba osi: 2 3 2 3
Standardowe zawieszenie osi: resor paraboliczny resor paraboliczny resor paraboliczny resor paraboliczny
Standardowy rozmiar ogumienia: 400/60-15,5 20PR 400/60-15,5 20PR 385/55R22,5 385/55R22,5
Maksymalny rozmiar ogumienia: 385/55R22,5 385/55R22,5 550/60-22,5 550/60-22,5
Powierzchnia ładunkowa platformy (m2): 15 24 15 24
Długość przestrzeni ładunkowej (m): 6,6 9,9 6,6 9,9
Przestrzeń ładunkowa platformy z odsuniętą max ścianą tylną (m): 7,45 10,75 7,45 10,75
Szerokość platformy ładunkowej (m): 2,45 2,45 2,45 2,45
Wysokość platformy ładunkowej przy ogumieniu standardowym (mm): 1,1 1,1 1,33 1,33


AKCESORIA DO PRZYCZEP ROLNICZYCH PB

Wyposażenie serii PB

 • Skrzynka na narzędzia w przyczepach PB, umieszczona na podwoziu platformy, pozwala na trzymanie w jednym miejscu narzędzi, pasów niezbędnych do obsługi przyczepy
  Skrzynka narzędziowa służy do przechowywania w jednym miejscu narzędzi, pasów i innych elementów niezbędnych do obsługi przyczepy. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, a więc czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na korozję.
 • Burty hydrauliczne w przyczepach PB pozwalają na bezpieczne transportowanie bel bez potrzeby spinania pasami
  Burty hydrauliczne w przyczepach PB pozwalają na bezpieczne transportowanie bel bez potrzeby spinania pasami. To rozwiązanie jest bezpieczniejsze od tradycyjnego spięcia pasami oraz pozwala zaoszczędzić dużo czasu podczas przygotowania do transportu bel.
 • Przyczepa do przewozu bel PB, posiada lakierowanie w wybranym kolorze jako wyposażenie opcjonalne
  Każdy klient może zamówić przyczepę w wybranym kolorze z palety RAL.. Jeśli chcemy mieć przyczepę w kolorze ciągnika, jest to możliwe, zarówno podwozie jak i platforma mogą być w wybranych kolorach.
 • Przyczepa do bel PB 16 z szerokim ogumieniem pozwala na lepszą przyczepność oraz trakcję na mokrym podłożu
  Szerokim ogumienie pozwala na większą powierzchnię przylegania do podłoża, co przy mokrej, gliniastej ziemi zmniejsza szansę zakopania osi przyczepy oraz zmniejsza opory toczenia w takich warunkach.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia przyczep do bel PB

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna