Ocen produkt

Metaltech Przyczepa PBN

10000 - 30000 KG 

 

przyczepy budowlane  metaltech pbn

PRZYCZEPY DO ZADAŃ SPECJALNYCH O ŁADOWNOŚCIACH 10000 - 30000 KG

 

Przyczepy budowlane PBN charakteryzują się transportem w  bardzo ciężkich i  trudnych warunkach  takich materiałów jak kamienie, gruz, ziemia.

Środowisko, w jakim najlepiej się sprawdzają  to budowy dróg, autostrad, budowy powierzchni magazynowych, budynków czy wszelkiego rodzaju prace ziemne. W przyczepach PBN możemy zastosować nadstawy 1000 mm dla zwiększenia objętości skrzyni, co pozwala na szersze zastosowanie jak np. rolnictwo.

Seria tych przyczep obejmuje tonaże od 10 do 30 ton i występują w dwóch wersjach: ze standardowym wywrotem - siłownik na środku lub wersja R tak zwana łódka z siłownikiem wywrotu znajdującym się przed skrzynią ładunkową i standardowym wyposażeniem w blachę trudno ścieralną Hardox i Domex.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

 

Przyczepa budowlana Metaltech PBN, 20 ton

 

mocna  konstrukcja

PRZEMYŚLANA I SPRAWDZONA W NAJCIĘŻSZYCH WARUNKACH

 

Przyczepy serii PBN dzięki bardzo przemyślnej konstrukcji ramy nadwozia i podwozia, oraz zwiększony w stosunku do normalnego kąt wywrotu skrzyni ładunkowej wyładunek jest szybki i bezproblemowy. Skrzynie są zbudowane z bardzo solidnej blachy o grubości 8 mm - podłoga i 6 mm - ściany. W ofercie mamy również blachę trudno ścieralną Hardox - ściany oraz Domex - podłoga. Blacha trudno ścieralna występuje w wyposażeniu standardowym dla przyczep PBN 20 i 30 R oraz w wyposażeniu opcjonalnym dla przyczep PBN 10, 16, 20.

Zawieszenie kół jest oparte na wytrzymałych wahaczach i dzięki temu zastosowaniu mamy możliwość pracy na bardzo szerokim ogumieniu. Dzięki skrętnej osi (wyposażenie opcjonalne) możemy pracować w każdych warunkach, nie martwiąc się o przyspieszone zużycie ogumienia nawet przy maksymalnym załadunku.

Przyczepa budowlana Metaltech PBN 20 R, 20 ton

 

WYPOSAŻENIE  STANDARDOWE

 

 • pneumatyczny 2-obwodowy układ hamulcowy z automatyczną regulacją siły hamowania
 • kliny podporowe pod koła
 • hydrauliczna stopa podporowa
 • zawieszenie wahaczowe lub hydrauliczne (PBN 30R)
 • hydrauliczny siłownik z zaworem odcinającym hydraulikę przy maksymalnym wychyleniu 55 lub 60 stopni
 • elektryczna instalacja oświetleniowa
 • hydraulicznie unoszona ściana tylna
 • w ten sposób pokażesz zestawienie cech produktu
 • zawór odcinający automatycznie hydraulikę przy maksymalnym kącie wywrotu przyczepy

dane  techniczne

PODSTAWOWE PARAMETRY

 

 

PBN 10

PBN 16

PBN 20

PBN 20 R

PBN 30 R

Ładowność techniczna (kg): 10 000 16 000 20 000 20000 30000
Pojemność (m3): 5 8 11,2 12 17
Prędkość technicznie dopuszczalna (km/h): 40 40 40 40 40
Obroty WOM: - - - - 1000
Prędkość homologacyjna (km/h): 30 30 30 - -
Liczba osi: 2 2 2 2 3
Liczba osi skrętnych: - - - - 2
Standardowe zawieszenie osi: Wahacz Wahacz Wahacz Wahacz Hydrauliczne
Standardowy rozmiar ogumienia: 500/50-17 20,5R22,5 20,5 R22,5 20,5 R22,5 20,5 R22,5
Maksymalny rozmiar ogumienia: 500/50-17 650/60R26,5 16PR 650/60R26,5 16PR 650/60R26,5 16PR 650/60 R26,5 16PR
Amortyzowany dyszel z regulacją wysokości zaczepu: - + + + +
Hydrauliczna stopa podporowa: + + + + +
Długość skrzyni ładunkowej (mm): 3900 4500 5000 5330 7500
Szerokość skrzyni ładunkowej (mm): 2000 2200-2290 zbieżna 2200-2290 zbieżna 2330 2380
Długość całkowita (mm): 5430 6560 6920 7630 9960
Szerokość całkowita (mm): 2390 2550 2550 2550 2550
Wysokość całkowita (mm): 2013 2730 2930 2820 2730
Kąt wywrotu skrzyni ładunkowej: 50 60 60 55 59
Grubość blach ścian (mm): 4 5 6 6 6
Grubość blach podłogi (mm): 5 6 8 8 8

 AKCESORIA DO PRZYCZEP BUDOWLANYCH PBN

Wyposażenie przyczep PBN

 • Skrzynka narzędziowa do przewozu niezbędnych narzędzi, pasów, kluczy potrzebnych przy transporcie
  Skrzynka narzędziowa jest wykorzystywana do przewozu niezbędnych narzędzi, pasów, kluczy potrzebnych przy transporcie. Skrzynka jest wykonana z tworzywa, posiada zamykaną klapę, co sprawia, że jest szczelna i wytrzymała na zjawiska zewnętrzne jak woda, śnieg itp.
 • Skrętna oś, pozwala na łatwiejsze manewrowanie przyczepą oraz zmniejsza zużycie opon
  Dzięki osi skrętnej otrzymujemy wymierne korzyści; - zmniejszenie zniszczenia gleby podczas wykonywania manewrów - mniejsze zużycie ogumienia w czasie Ta opcja wyposażenia zawiera w sobie oś skrętną nadążną, w której przy jeździe do przodu, skręt osi wymuszany jest przez opór podłoża w czasie skręcania. W przypadku jazdy do tyłu blokujemy siłownikiem hydraulicznym skręt osi, a koła zachowują się wówczas jak w normalnym układzie tandemowym kół.
 • Zawieszenie hydrauliczne osi poprawia komfort jazdy oraz zapewnia stabilność przyczepy podczas transport
  Zawieszenie hydrauliczne osi poprawia komfort jazdy oraz zapewnia stabilność przyczepy podczas transportu szczególnie przy dużym załadunku. Dzięki zawieszeniom hydraulicznym wysokość jazdy można regulować bez wpływu na stabilność pojazdu, co jest niezbędne w przypadku wyjątkowo trudnych warunków jego użytkowania. Zawieszenie hydrauliczne zapewnia efektywne, zrównoważone hamowanie, pełną stabilność pojazdu w każdych warunkach pracy oraz stabilność podczas pokonywania zakrętów.
 • System hydrauliczny wymuszonego skrętu osi pozwala na łatwe manewrowanie szczególnie przy cofaniu bez blokowania skrętu osi
  Dzięki temu systemowi zyskujemy: - szybszą reakcję osi skrętnej, co jeszcze bardziej zmniejsza zniszczenia podłoża przy manewrowaniu - łatwiejsze manewrowanie, przyczepa porusza się do tyłu, skręcając kołami w kierunku jazdy ciągnika, a jednocześnie nie wymaga ingerencji operatora Opcja hydraulicznego wymuszenia skrętu osi występuje tylko dla przyczepy wyposażonej w oś skrętną. W przeciwieństwie do osi skrętnych nadążnych ta opcja zapewnia wymuszenie skrętu kół poprzez siłownik hydrauliczny zamontowany na osi skrętnej a sterowany poprzez sterujący cylinder hydrauliczny zamocowany na dyszlu przyczepy, który odpowiada za kopiowanie toru jazdy ciągnika.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia przyczep budowlanych PBN

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna