Ocen produkt

Metaltech Przyczepa ROTO

28 - 35 M3 

 

przyczepy samozbierające  metaltech roto

ŁADOWNOŚĆ 6000 - 10000 kg

 

Przyczepy samozbierające ROTO z Metaltechu charakteryzują się indywidualnymi rozwiązaniami, które pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy poprzez zastąpienie przez ROTO takiego sprzętu jak sieczkarnie polowe lub przyczepy objętościowe. Dzięki bardzo dokładnemu pocięciu traw i wysokiej wydajności otrzymujemy wysoką efektywność w pracy, a w konsekwencji otrzymujemy wysoką jakość kiszonki. Dzięki możliwości dołożenia walców dozujących do wyposażenia przyczepy, przed ROTO otwierają się dodatkowe możliwości. Dzięki tej opcji wyposażenia mamy możliwość równomiernego rozrzucenia pociętej masy na  pryźmie.

Po zakończeniu okresu zakiszania, ROTO możemy wykorzystać do przewozu świeżej zielonki, z przeznaczeniem do bezpośredniego skarmiania  bydła. Dzięki różnorodnemu zastosowaniu można wydłużyć czas użytkowania podczas sezonu.

Przyczepy samozbierające z Mirosławca występują w dwóch wielkościach 6 i 10 ton co daje odpowiednio 40 oraz 60 m3 przy średnim sprasowaniu.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Przyczepa samozbierajaca Metaltech ROTO, 10 ton

 

 

RODZAJE WYPOSAŻENIA  PRZYCZEP ROTO

MOŻLIWOŚĆ DOPASOWANIA PRZYCZEP DO SWOICH POTRZEB

 

Przyczepa samozbierająca serii ROTO coraz częściej cieszy się popularnością wśród gospodarstw, w których taka maszyna jest niezbędna. Dzięki bardzo bogatemu wyposażeniu standardowemu oraz wielu opcji wyposażenia za dopłatą możemy skomponować przyczepę spełniającą wszystkie nasze oczekiwania. Do wyposażenia opcjonalnego należą: system bębnów dozujących, elektroniczne sterowanie mechanizmami z panelu elektronicznego w kabinie ciągnika z automatyką załadunku, kamera + monitor do nadzoru napełniania i rozładunku skrzyni ładunkowej, oś skrętna, zasłona rotora w przypadku pracy jako przyczepa objętościowa, lampa oświetlenia skrzyni ładunkowej, lakierowanie w wybranym kolorze RAL, aplikator środków do zakiszania.

Przyczepa samozbierajaca Metaltech ROTO, 10 ton

 
 

wyposażenie  standardowe

 

 • pneumatyczny 2-obwodowy układ hamulcowy z ręcznym regulatorem siły hamowania
 • 2 osie typu tandem
 • podłoga drewniana z przenośnikiem łańcuchowym
 • resory paraboliczne z ogranicznikiem
 • mechaniczna regulacja naciągu łańcuchów
 • elektryczna instalacja 12V
 • sterowanie hydrauliczne wszystkimi funkcjami przyczepy
 • hydraulicznie otwierana i zamykana ściana tylna
 • skrzynia ładunkowa z przykręconymi ścianami, przystosowana do zamontowania walców dozujących
 • hamulec ręczny

dane techniczne  przyczep roto

PODSTAWOWE PARAMETRY

Ładowność techniczna (kg): 6000 10000
Liczba osi: 2 2
Standardowe zawieszenie osi: Resorowane Resorowane
Standardowy rozmiar ogumienia: 560/45R22,5 600/55-22,5
Maksymalny rozmiar ogumienia: 620/40R22,5 800/40R26,5
Długość skrzyni ładunkowej (mm): 5500 6600
Szerokość skrzyni ładunkowej (mm): 2200 2200
Hydraulicznie otwierana ściana tylna: Tak Tak
Długość całkowita (mm): 7820 8850
Zapotrzebowanie na moc (KM): 120 150
Minimalna moc ciągnika współpracującego (KM): 100 130
Szerokość robocza (mm): 1850 1850
Długość cięcia (mm): 50 50
Ilość łańcuchów podłogi rusztowej: 4 szt. 4 szt.
Pojemność załadowcza (DIN 11741) (m3): 27 35
Pojemność załadowcza przy średnim sprasowaniu (m3): 40 60
Napęd podłogi rusztowej: 1- stopniowy 1- stopniowy
Masa własna w przypadku wyposażenia standardowego (kg): 6470 7460
Ilość noży: 27 27
Średnica rotora (mm): 800 800


AKCESORIA DO PRZYCZEP SAMOZBIERAJACYCH ROTO

Wyposażenie przyczep ROTO

 • Skrzynka na narzędzia w przyczepach ROTO, umieszczona na podwoziu platformy, pozwala na trzymanie w jednym miejscu narzędzi, pasów niezbędnych do obsługi przyczepy
  Skrzynka na narzędzia umieszczona jest na podwoziu przyczepy, pozwala na trzymanie w jednym miejscu narzędzi, pasów i innych niezbędnych rzeczy do obsługi przyczepy. Dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego warunki zewnętrzne nie mają wpływu na korozję.
 • Elektroniczne sterowanie mechanizmami wozu z panelu elektronicznego za pomocą elektro-rozdzielacza
  Elektroniczne sterowanie mechanizmami wozu z panelu elektronicznego. Dzięki temu urządzeniu możemy sterować wieloma funkcjami z ciągnika, nie wykorzystując każdej pary hydrauliki ciągnika do każdej funkcji wozu.
 • Hydrauliczna stopa podporowa, pozwala na regulację wysokości dyszla bez wychodzenia z ciągnika
  Hydrauliczna stopa podporowa, pozwala na regulację wysokości dyszla bez wychodzenia z ciągnika. W standardowym wyposażeniu otrzymujemy stopę mechaniczną.
 • Skrętna oś, pozwala na łatwiejsze manewrowanie przyczepą oraz zmniejsza zużycie opon
  Dzięki osi skrętnej otrzymujemy wymierne korzyści; - zmniejszenie zniszczenia gleby podczas wykonywania manewrów - mniejsze zużycie ogumienia w czasie Ta opcja wyposażenia zawiera w sobie oś skrętną nadążną, w której przy jeździe do przodu, skręt osi wymuszany jest przez opór podłoża w czasie skręcania. W przypadku jazdy do tyłu blokujemy siłownikiem hydraulicznym skręt osi, a koła zachowują się wówczas jak w normalnym układzie tandemowym kół.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia przyczep samozbierających ROTO

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna