Ocen produkt

Metaltech Przyczepa DBL

8000 - 12000 KG 

 

Przyczepy rolnicze metaltech DBL

ŁADOWNOŚĆ  8000 - 12000 kg

 

Przyczepy wywrotki serii LONG o przedłużonej skrzyni to rozwiązanie umożliwiające transport produktów rolnych, balotów słomy lub sianokiszonki. Uniwersalność przyczepy DBL to połączenie szczelności oraz dużej powierzchni ładunkowej. Dzięki swym paletowym wymiarom skrzyni pozwalają na szersze zastosowanie w rolnictwie oraz w branży komunalnej. Przyczepy DBL dzięki swojej solidnej i nowoczesnej konstrukcji są liderem wśród producentów przyczep z trójstronnym  wywrotem. Przyczepy burtowe o skrzyni paletowej występują w tonażach od 8 do 12 ton, są to wersje dwuosiowe, które w wyposażeniu standardowym posiadają podwójne burty.

Przyczepy typu DBL przeznaczone są głównie do przewozu produktów rolniczych a w szczególności sypkich materiałów rolniczych takich jak zboża, czy kukurydza. Nadwozia przyczep wykonane są z solidnych walcowanych profili. Konstrukcja nadwozia umożliwia otwieranie burt z każdej strony zamkiem centralnym. Trójstronny wywrót skrzyni ładunkowej pozwala na wygodne i sprawne rozładowanie przyczepy. Dzięki zastosowaniu długości skrzyni 5,25 m przyczepy są bardzo uniwersalne i mogą służyć do przewozu palet, bel słomy czy innych produktów.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Przyczepa rolnicza Metaltech DBL, 12 ton

 

 

rozwiązania  techniczne

 

Przyczepy rolnicze typu DBL to połączenie szczelności oraz dużej powierzchni ładunkowej. Wyposażone są w zawieszenie osi na resorach parabolicznych, a hamulce przyczep kontrolowane są przez układ automatycznej regulacji siły hamowania oparty na siłownikach membranowych. Dzięki szerokiemu wyposażeniu dodatkowemu przyczepy DBL możemy dostosować do potrzeb każdego gospodarstwa czy innej działalności. Przyczepy można wyposażyć np. w nadstawy siatkowe do przewozu pasz objętościowych, hydrauliczne otwieranie burt, listwy zsypowe boczne, sprężynowe wspomaganie zamykanie burt bocznych czy skrzynkę narzędziową. Wszystkie burty DBL są malowanie proszkowo co w efekcie daje nam piękny wygląd oraz bardzo trwałą powłokę lakierniczą. 

Wszystkie wywrotki typu DBL posiadają 2-letnia gwarancje producenta, co pozwala na spokojną pracę w opiece serwisu fabrycznego.

Przyczepa rolnicza Metaltech DBL 12

 

Wyposażenie  standardowe

 

 • pneumatyczny 2-obwodowy układ hamulcowy z automatyczną regulacją siły hamowania
 • kliny podporowe
 • zamek centralny (otwieranie) burt
 • resory paraboliczne
 • nadstawa w wyposażeniu seryjnym
 • elektryczna instalacja oświetleniowa ze światłami LED
 • błotniki na kołach tylnych
 • instalacja hydrauliczna i pneumatyczna do podłączenia drugiej przyczepy
 • okno do rozładunku strumieniowego
 • 2 lata gwarancji producenta
 • zawór odcinający automatycznie hydraulikę przy maksymalnym kącie wywrotu przyczepy


 •  

Dane techniczne  przyczep dbl

PODSTAWOWE PARAMETRY

PRZYCZEPY ROLNICZE - TYP DBL 8 DBL 10 DBL 12 DBL 16
Ładowność techniczna (kg) 8 000 10 000 12 000 16 000
Prędkość technicznie dopuszczalna (km/h) 40 40 40 40
Masa własna (kg) 3 605 3 985 4 065 4 900
Zestaw kołowy 2 osie 2 osie 2 osie 2 osie
Standardowy rozmiar ogumienia 385/55R22,5 385/65R22,5 385/65R22,5 445/65R22,5
Długość skrzyni ładunkowej (m) 5,25 5,25 5,25 5,25
Szerokość skrzyni ładunkowej (m) 2,42 2,42 2,42 2,42
Wysokość skrzyni z nadstawą (m) 0,4+0,4 0,5+0,5 0,6+0,6 0,8+0,8
Pojemność skrzyni z nadstawą (m 3) 10,02 12,7 15,2 20
Długość całkowita (m) 7,72 7,63 7,63 7,72
Szerokość całkowita (m) 2,55 2,55 2,55 2,55
Minimalna moc ciągnika współpracującego (KM) 65 78 85 150

 

 

prezentacja przyczep  rolniczych metaltech

FILM POKAZUJĄCY RÓŻNICE MIĘDZY PRZYCZEPAMI SKORUPOWYMI A BURTOWYMI
AKCESORIA DO PRZYCZEP ROLNICZYCH DBL

Wyposażenie serii DBL

 • Pomost roboczy, konstrukcja stalowa zabezpieczająca użytkownika przed upadkiem poczas rozwijania/zwijania plandeki
  Wyposażenie przedstawione na zdjęciu zwane „Pomost roboczy" , „podest", „balkon" jest to konstrukcja stalowa na ścianie przedniej przyczepy. Pomost pozwala zabezpieczyć użytkownika przyczepy przed upadkiem i ułatwić pracę przy czynnościach zdejmowania, odsłaniania lub zamykania plandeki. Występują dwa typy podestów PREMIUM z dodatkowym zabezpieczeniem z prawej strony oraz wersja standardowa bez zabezpieczenia.
 • Plandeka ze stelażem do przyczepy DB chroniąca płody rolne przed warunkami zewnetrznymi jak deszcz, śnieg, grad
  Plandeka ze stelażem skutecznie ochroni płody rolne podczas transportu przed zewnętrznymi warunkami pogodowymi jak deszcz, grad czy śnieg. Dzięki stelażowi plandeka układa się, tworząc kilkustopniowy spad, który nie zatrzymuje deszczu ani śniegu.
 • Zaczep automatyczny służący do szybkiego podczepienia drugiej przyczepy
  Zaczep automatyczny Rockinger, dzięki szerokiemu kołnierzowi oraz automatycznemu systemowi ryglowania pozwala operatorowi podczepić drugą przyczepę, nawet bez pomocy drugiej osoby. Czynność zaczepiania odbywa się sprawnie i bezproblemowo.
 • Kosz koła zapasowego do przewozu koła zapasowego umieszczony pod ramą przyczepy
  Kosz koła zapasowego umożliwia transport koła zapasowego bez ingerencji w przestrzeń ładunkową maszyny, ponieważ znajduje się pod konstrukcją ramy. System kosza obrotowego, pozwala na szybszą i łatwiejszą wymianę uszkodzonego koła.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia przyczep rolniczych DBL 12


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna