Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

 

AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY

ARBOS MSD 2.0 COMBI ELECTRO

 

Aktywny Zestaw Combi ARBOS MSD 2.0 COMBI ELEKTRO z broną wirnikową zapewnia przygotowanie i siew w czasie jednego przejazdu. Na zaoranej lub ciężkiej glebie brona wirnikowa tworzy odpowiednią warstwę siewną i eliminuje ryzyko niewłaściwego siewu. Pneumatyczny zestaw uprawowo-siewny może pracować na uprawionej glebie lub na glebie uprawionej w sposób uproszczony. Agregaty uprawowo-siewne są dostępne w szerokościach roboczych od 3 do 4 m, standardowy rozstaw między rzędami wynosi 12,5 cm. Dozowniki są napędzane silnikiem elektrycznym i kontrolowane za pomocą kontrolera wysiewu X4. Kontroler umożliwia szybką zmianę dawki, kontroluje przepływ materiału siewnego do głowic rozdzielających na każdej sekcji. Kontroler wysiewu X4 obsługuje również opcjonalne funkcje ścieżek technologicznych oraz rozłączania sekcji wysiewu.

Jakimi potrzebami kierują się szukają rolnicy, wybierając pneumatyczny siewnik zbożowy i agregat uprawowo-siewny?
• Ciągłego dostarczania materiału siewnego na pełnej szerokości roboczej siewnika. • Solidnej konstrukcja i łatwości w obsłudze. • Łatwej zmiany ustawień dla różnych rodzajów ziarna i krótkiego czasu przygotowania maszyny. • Dostępu do wszystkich obszarów maszyny w celu regulacji i kontroli w terenie. • Łatwego w obsłudze i regulacji kontrolera wysiewu. • Bezpiecznego i łatwego dostępu do napełniania zbiornika ziarnem. • Zwartej konstrukcji, aby zoptymalizować udźwig podnośnika ciągnika i zapewnić bezpieczny transport.

 

Agregat uprawowo-siewny ARBOS COMBI

MSD 2.0 Combi E jest wyposażony w dozownik napędzany elektrycznie. Zestaw uprawowo-siewny jest przeznaczony do pracy na słabo przygotowanych glebach.
Możliwy jest również siew uproszczony, bezorkowy. Szerokość robocza 3 lub 3,5 metra.

 

zestaw uprawowo-siewny

AKTYWNA BRONA WIRNIKOWA + SIEWNIK PNEUMATYCZNY

 

Zestaw uprawowo siewny Arbos MSD 2.0 Combi E w pracy

 

Uprawa i siew w jednym przejeździe

Sztywna, wytrzymała rama siewnika zapewnia idealną konstrukcję do zamocowania podzespołów siewnika. Brona wirnikowa jest odłączana od siewnika i może być wykorzystana osobno. 

Dostępna jest rama umożliwiająca odłączenie brony wirnikowej. MSD COMBI to kompaktowa konstrukcja o korzystnym środku ciężkości, dzięki czemu ta solidna jednostka wymaga stosunkowo niewielkiego udźwigu. Zapotrzebowanie mocy ciągnika dla MDS 2.0 Combi w zależności od modelu wchodzącej w skład zestawu brony wirnikowej wynosi od 150 do 270 KM.

Boczna osłona chroniąca przed tworzeniem zwałów gleby
ARBOS MSD 2.0 COMBI Electro z broną wirnikową zapewnia przygotowanie i siew w czasie jednego przejazdu. Na zaoranej lub ciężkiej glebie brona wirnikowa tworzy idealne podłoże siewne i eliminuje ryzyko niewłaściwego siewu. 

Aby zapewnić doskonałą wydajność, nawet w trudnych warunkach, gdy na polu występują resztki pożniwne, maszyny są zaprojektowane i zbudowane z zachowaniem optymalnej odległości pomiędzy wirnikami a obudową brony wirnikowej. Oznacza to, że nawet w przypadku dużej ilości resztek roślinnych oraz gdy pole jest zakamienione, wszystko to łatwo przedostaje się i unika się kłopotliwych blokad.

Zestaw do uprawy gleby i siewu zboża

 

Agregat uprawowo-siewny aktywny

Zęby wirników obracających się wokół pionowej osi tworzą poziome "mieszanie" gleby. 

Zalety takiego przygotowania gleby:
> Zdrowsza struktura gleby, inaczej niż ma to miejsce w przypadku ciężkich glebogryzarek.
> Zapewnia naturalną mikrobiologię gleby, która ma niewielkie zakłócenia.
> Unika się zagęszczania gleby.

Regulowane osłony boczne umożliwiają płynną pracę i swobodną powierzchnię gleby. Włóka wyrównująca umieszczona za wirnikami jest regulowana i zapewnia równomierne przemieszczanie się gleby w kierunku wału ugniatającego.

Połączenie brony wirnikowej z siewnikiem zbożowym

Zęby robocze zapewniają optymalne zagłębianie się w ziemi nawet w trudnych warunkach, utrzymując stałą głębokość pracy. Wał PACKER o średnicy 550 mm jest wszechstronny, sprawdza się na glebach średnio zwięzłych i znakomicie nadaje się do współpracy z nabudowanym siewnikiem zbożowym. Wał Packer tworzy równe podłoże dla pracy sekcji wysiewających. Wał jest w pełni regulowany, by móc dostosować się do rodzaju gleby, na której odbędzie się praca.

TURBINA NAPĘDZANA  HYDRAULICZNIE

PRAKTYCZNY I WYDAJNY TRANSPORT ZIARNA

 

Turbina jest napędzana hydraulicznie i zapewnia transport ziarna z dozownika do głowic rozdzielających ziarno na poszczególne rzędy. Rozdzielacz hydrauliczny jednostronnego działania do napędu silnika hydraulicznego, minimalny wymagany wydatek oleju 40 l/min. Ciągnik musi również być wyposażony w wolny powrót oleju, aby zapewnić niskie / zerowe ciśnienie oleju powracającego z silnika hydraulicznego.
Powietrze zasysane jest przez siatkowy ekran i kierowane przewodami rur do głowic rozdzielających. Uzwojenia przewodów służą do utrzymywania przewodów w prawidłowym kształcie i zapobiegania zniekształceniom, które mogłyby wpłynąć na ciśnienie powietrza.

Turbina z napędem hydraulicznym

Każda głowica rozdzielająca ma dedykowane zasilanie powietrzem, aby zapewnić stałe dostarczanie ziarna. Ciągły strumień powietrza zapewnia dobre plony dzięki prawidłowej dystrybucji materiału siewnego. Istotną częścią zapewnienia prawidłowego dostarczania ziarna jest miejsce, w którym ziarna spotykają się ze strumieniem powietrza. Materiał siewny z dozowników jest transportowany przewodami i jest wdmuchiwany przez metalową rurę do głowicy rozdzielającej wykorzystując do tego ciśnienie powietrza. Aby zapobiec gromadzeniu się nasion w tym miejscu, zakrzywiona metalowa rurka jest przymocowana do rury rozprowadzającej z wolnym prześwitem, który pozwala nasionom opaść i być pobranym przez strumień powietrza.

SOLIDNY AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY

SILNE ARGUMENTY ARBOS

 

PODSUMOWANIE - Silne argumenty - Zestaw uprawowo-siewny ARBOS MSD 2.0 Combi E

> Precyzyjny dozownik ziarna, który jest łatwy do dostosowania i może obsługiwać wiele rodzajów materiału siewnego.

> Łatwy dostęp. Czas kalibracji jest minimalny.

> Głowice rozdzielające ziarno. Ciągłe dostarczanie ziarna. Niskie umieszczenie głowic rozdzielających zapewnia utrzymanie stałego i optymalnego ciśnienia powietrza.

Arbos Zestaw uprawowo-siewny

 

> Kompaktowa budowa umożliwia wykorzystanie ciągnika o mniejszym udźwigu i ułatwia transport.

> Wysoka wydajność pracy dzięki krótkiemu czasowi ustawiania. Wszystkie elementy ustawień są łatwo dostępne.

> Możliwość odłączenia brony wirnikowej. Szybki i łatwy demontaż pozwala na używanie brony wirnikowej osobno, bez siewnika.

> Strumień powietrza z turbiny. Ciągły strumień powietrza zapewnia dobre wyniki uprawy dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu materiału siewnego.

> Kontroler wysiewu X4 w kabinie ciągnika. Łatwe do zrozumienia symbole kontrolera wysiewu umożliwiają operatorowi ciągłe sprawdzanie wszystkich kluczowych obszarów roboczych zestawu uprawowo-siewnego.

 

dane techniczne

SIEWNIKI NABUDOWANE PNEUMATYCZNE I BRONY WIRNIKOWE

Siewniki nabudowane pneumatyczne Arbos MSD

Dane techniczne siewników nabudowanych ARBOS MSD

Brony wirnikowe Arbos MK


Dane techniczne bron wirnikowych ARBOS MK

 

 

 

 

SIEWNIKI I AGREGATY UPRAWOWO-SIEWNE

ZOBACZ FILM O SIEWNIKACH ARBOS

 

WYDAJNE MASZYNY  ARBOS

FILM O MARCE ARBOS: 5 FAKTÓW O ARBOSAKCESORIA DO DO ZESTAWÓW UPRAWOWO-SIEWNYCH

ARBOS MSD 2.0 COMBI

 • Komputer obsługowy X4
  Komputer obsługowy X4, podstawowe funkcje:
  1. Odczyt prędkości jazdy.
  2. Prędkość obrotowa turbiny.
  3. Informacja o ścieżkach technologicznych.
  4. Informacja o głowicy rozdzielającej ziarno i dozowniku (dawka wysiewu w kg/ha).
  5. Wyłączenie ścieżkowania.
  6. Funkcja Pre-stop. Naciśnięcie powoduje zatrzymanie dozowania.

   


GALERIA PRODUKTU


SIEWNIKI MSD 2.0 COMBI E W ZESTAWIE UPRAWOWO-SIEWNYM


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna