UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Ścinacz Sadowniczy

UNIA SAD


Maszyna sadownicza UNIA SAD to ścinacz do gałęzi. Posiada masywne, silne noże, które poradzą sobie nawet z większymi kawałkami drewna. Maszyna może też być wykorzystywana do ścinania gęstszej trawy. Noże są zawieszone wahadłowo, co umożliwia im odchylanie się w przypadku napotkania przeszkody. Wysokość cięcia uzyskuje się poprzez zmianę pozycji koła podporowego. Ścinacz montowany jest na tylnym TUZie ciągnika. Powinien znajdować się trochę nad ziemią, w zależności oczywiście od wysokości koszonej powierzchni. Ścinacz napędzany jest za pomocą wałka WOM ciągnika. Prędkość obrotowa 540 obr/min wystarczy, by poradzić sobie ze wszelkimi przeszkodami.
 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 Ścinacz sadowniczy UNIA SAD

Konstrukcja Maszyny

Ścinacz sadowniczy


Ścinacz sadowniczy SAD wykonany jest z wytrzymałej stali. Starannie dopracowane elementy/podzespoły maszyny zostały zaprojektowane przez dobrze wyedukowanych inżynierów firmy UNIA GROUP. Specjalny podkład położony na powłokę maszyny zabezpiecza ją przed korozją. Konstrukcja ścinacza jest lekka i pozwala mniejszym mocowo ciągnikom poradzić sobie z nią w terenie. Prosta budowa pozwala na łatwy demontaż elementów eksploatacyjnych, takich jak nóż czy regulowane koła. Ustawienie ścinacza jest prostsze, niż myślisz, jest ona logiczna i samemu dostosujesz maszynę do swoich potrzeb. Części dostępne w sklepie Korbanek.

 

masywne noże w ścinaczu


Masywne noże rozdrabniające gałęzie o przekroju do 30 mm. Ścinacz może być również wykorzystany do koszenia gęstej trawy/łąki.

 

 

Wahadłowo zawieszone noże w ścinaczu


Noże zawieszone są wahadłowo, co pozwala im się odchylić w przypadku kontaktu z przeszkodą terenową. Nie trzeba się bać o zniszczenia, ponieważ nóż sam się chroni. 

 

Regulacja wysokości koszenia w SAD


Do regulacji wysokości cięcia służy zmiana pozycji koła podporowego. 6 różnych pozycji wysokości, by dostosować maszynę do swoich potrzeb.

Wyposażenie Standardowe

Podstawowe elementy

 

Ścinacz SAD od UNIA GROUP

 


Co otrzymasz wraz ze ścinaczem UNIA SAD?

 • Decydując się na zakup ścinacza SAD, w wyposażeniu maszyny znajdziesz następujące elementy:
 • - Dwa noże robocze
 • - Koło podporowe
 • - Płozy ślizgowe
 • - Wyrzut tylny
 • - Wał napędowy (6×6, 460 Nm) ze sprzęgłem przeciążeniowym (M=1700 Nm)


 • Konstrukcja jest prosta, dzięki czemu samemu można zdemontować eksploatacyjne części i wymienić na nowe.
  Dostępność części do ścinacza SAD można sprawdzić w sklepie internetowym
  firmy Korbanek bądź w bezpośrednim kontakcie z Twoim doradcą.

Dane Techniczne

Model SAD


Ścinacz SAD dostępny jest jako jeden model. Specyfikacja techniczna jest poniżej.
Dzięki lekkiej konstrukcji stosowana może być na mniejszych mocowo ciągnikach.
Po bardziej szczegółowe dane zapytaj się swojego handlowca bądź zadzwoń na infolinię Korbanek.

UWAGA. Ścinacz SAD nie jest już dłużej produkowany i dystrybuowany. Nowa linia maszyn zielonkowych dostępna jest od firmy SAMASZ.
Kliknij link, by przejść do zawartości i przejrzeć dostępne produkty — SAMASZ.

 

Model Prędkość obrotowa ostrzy (obr/min) Wysokość koszenia (mm) Szerokość rob. (m) Maks. prędkość robocza (km/h) Masa (kg) Wydajność (ha/h) Liczba noży (szt.) Zapotrzebowanie mocy (KM)
Ścinacz sadowniczy SAD 912 40÷70 1,5 12 300 1,5 2 30

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

1
1 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna