UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

 

ZGRABIARKI JEDNOKARUZELOWE RAK 1 / 1,12

SZYBKIE ZGRABIANIE

UWAGA: PRODUKCJA TEJ MASZYNY ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

 

Zadaniem zgrabiarki jednokaruzelowej RAK 1.12 jest zgrabianie skoszonej zielonki, siana lub słomy na wały w celu jej zbioru za pomocą pras, lub za pomocą przyczep zbierających. Wytrzymała konstrukcja oraz zastosowane materiały wysokiej jakości gwarantują długotrwałą żywotność maszyny. Celem stosowania zgrabiarek w pracach polowych jest terminowy zbiór zielonki o odpowiedniej jakości, a co za tym idzie, zachowanie wartości odżywczych paszy. Regulacja wysokości grabienia odbywa się za pomocą ręcznej korby. Przednie koło kopiujące powoduje, że wirnik jeszcze lepiej dostosowuje się do nierówności terenu (RAK 1.12). Skrętna rama zawieszenia zapewnia prowadzenie zgrabiarki dokładnie po torze jazdy (RAK 1.12). Tandemowy układ jezdny ułatwia kopiowanie terenu (RAK 1.12).

Podstawowa charakterystyka zgrabiarki jednokaruzelowej RAK 1.12: Podczas pracy całkowita strata suchej masy nie przekracza 8%. Zawartość zanieczyszczeń w zielonce nie przekracza 3%. Maszyna odpowiednio przetrząsa i natlenia zbieraną masę. Jest wygodna w transporcie i użytkowaniu. Zgrabiarka tworzy regularny i ciągły wał zielonki. Charakteryzuje się niewielkim zapotrzebowaniem mocy. Szerokość robocza maszyny wynosi 4,30 m. Do zgrabiania zielonki służą palce przymocowane do ramion maszyny w rozstawie 8 cm.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Uniwersalna zgrabiarka jednokaruzelowa RAK 1 Unii dawniej Famarol

 

PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA

ZGRABIAREK JEDNOKARUZELOWYCH UNIA RAK

 

Na poniższych ilustracjach zobrazowano rozwiązania konstrukcyjne zgrabiarek jednokaruzelowych UNIA RAK. Są to między innymi tandemowy układ jezdny, który ułatwia kopiowanie ukształtowania terenu (dla modelu RAK 1.12), przednie koło kopiujące, dzięki któremu wirnik optymalnie dostosowuje się do nierównomierności terenowych, regulacja wysokości zgrabiania odbywająca się za pomocą korby obsługiwanej ręcznie, skrętna rama zawieszenia zapewniająca prowadzenie zgrabiarki dokładnie po torze jazdy.

 

Konstrukcja i najważniesze elementy zgrabiarki jednokaruzelowej RAK Unii Group

 

Najistotniesze elementy konstrukcji zgrabiarki RAK

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE ZGRABIAREK

KARUZELOWYCH RAK 1 oraz RAK 1.12

 

Model Średnica wirnika (m) Szerokość formowanego wału (m) Wydajność (ha/h) Szerokość rob. (m) Liczba wirników (szt.) Masa (kg) Liczba ramion grabiących (szt.) Zapotrz. mocy (KM)
Zgrabiarki jednokaruzelowe RAK 1 3,3 0,7 3,6 3,6 1 340 9 45
Zgrabiarki jednokaruzelowe RAK 1.12 3,35 0,7 4,7 4,3 1 490 12 45

 

zgrabiarka-jednogwiazdowa-unia-rak-z-danymi-technicznymi.jpg

WYPOSAŻENIE  STANDARDOWE

JEDNOKARUZELOWYCH ZGRABIAREK RAK

 

 

 

STANDARDOWA SPECYFIKACJA

 

 • - Tandemowy układ jezdny – RAK 1.12
 • - Skrętna rama zawieszenia – RAK 1.12
 • - Regulacja wysokości grabienia.
 • - Ekran ograniczający pokos.
 • - Przekładnia bezobsługowa.
 • - Wał napędowy (6×6, 460 Nm) ze sprzęgłem jednokierunkowym.

.

Karuzela zgrabiarki RAK UNII GROUP

 

 

MASZYNY ZIELONKOWE ZGRABIARKI

ZOBACZ FILM O MASZYNACH SAMASZ


GALERIA PRODUKTU


ZGRABIARKI JEDNOKARUZELOWE UNIA RAK

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna