UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

PRZETRZĄSACZ UNIA SPAJDER

SZYBKIE I ŁATWE PRZETRZĄSANIE

 

Przetrząsacz Unia SPAJDER jest wyposażony w układ zawieszenia, który ustawia maszynę w pozycji centralnej, zamontowane amortyzatory stabilizują przetrząsacz. Regulacja kąta odrzutu przetrząsanego materiału oraz specjalne tarcze uniemożliwiające owijanie się pokosu wokół kół kopiujących to charakterystyczne ceny przetrząsaczy SPAJDER.


Przetrząsacz SPAJDER jest lekką, prostą w obsłudze i co najważniejsze wydajną maszyną, która służy do szybkiego i efektywnego przetrząsania wcześniej skoszonego materiału. SPAJDER rozrzuca obrabiany materiał bez względu na jego jakość i gatunek. Posiada funkcję ustawienia kąta rozrzutu oraz ustawienie maszyny w trybie odrzucania trawy od miedzy. Jest mało wrażliwy na trudne warunki polowe. Zapotrzebowanie mocy przetrząsacza wynosi około 45 KM.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Przetrząsacz SPAJDER

 

 

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

PRZETRZĄSARKI UNIA SPAJDER

 

W trakcie transportu przetrząsarki, układ zawieszenia ustawia maszynę w pozycji centralnej a amortyzatory dodatkowo ją stabilizują. Maszyna posiada możliwość regulacji kąta odrzutu przetrząsanego materiału, na przykład trawy. Koła są zaopatrzone w specjalne tarcze uniemożliwiające owijanie się pokosu wokół kół kopiujących. To ważne, żeby materiał nie był niepotrzebne ciągnięty po polu. Przetrząsacz UNIA SPAJDER (oznaczenie techniczne modelu: Z271/4) jest maszyną przeznaczoną do przetrząsania, odwracania i rozrzucania skoszonych roślin niskołodygowych, suszonych na siano w warunkach polowych. Przetrząsacz przeznaczony jest do współpracy z ciągnikiem o mocy 22kW.

 

przestrzasacz SPAJDER budowaprzestrzasacz SPAJDER szczegoly budowy

 

Maszyna jest podłączona z ciągnikiem za pomocą trzypunktowego systemu mocowania. Na ramie głównej umocowane są ramiona boczne wraz z siłownikami odpowiedzialnymi za ustawienie przetrząsacza w położenie transportowe. Zespołami roboczymi przetrząsacza są palce sprężyste osadzone na ramionach grabiących. Koła podporowe umieszczone pod przekładniami ramion grabiących umożliwiają płynne pokonanie nierówności terenu.


Napęd WOM 540 obr./min. od współpracującego z przetrząsaczem ciągnika przekazywany jest za pomocą wału przegubowo-teleskopowego na przekładnię kątową. Z przekładni kątowej poprzez dwa wałki boczne napęd przekazywany jest na przekładnie ramion bocznych. W celu dokonania przetrząsania pokosów po kosiarce, ciągnik może pracować „okrakiem” nad pokosem lub jechać między pokosami. Wybór zależy od szerokości pokosów i odległości między nimi. W przypadku suszenia siana, współpracujący ciągnik nie może uniknąć jazdy po sianie.

SPECYFIKACJA I WYPOSAŻENIE

PRZETRZĄSACZ SPAJDER

 

przetrzasacz siana spajder w akcji korbanek.pl unia

 

SPECYFIKACJA MASZYNY

 • - 4 wirniki robocze
 • - Układ hydraulicznego składania do transportu
 • - Regulacja kąta rozrzutu
 • - Regulacja kąta odrzutu trawy
 • - Koła kopiujące 170-60/8

 

przetrzasacz spajder w pracy korbanek.pl

DANE TECHNICZNE

PRZETRZĄSACZA UNIA SPAJDER

 

Model Liczba wirników (szt.) Szerokość rob. (m) Wydajność (ha/h) Średnica wirnika (m) Liczba ramion grabiących (szt.) Regulacja pochylenia wirników (pozycje) Wys. transp. (m) Masa (kg) Ogumienie Zapotrz. mocy (KM) Szer. transp. (m)
Przetrząsacz UNIA SPAJDER 4 5,5 10 1,75 7 4 3,2 630 170–60/8 40 2,95

FILM O PRZETRZĄSACZACH

ZOBACZ PRZETRZĄSACZE I ZGRABIARKI SAMASZ


GALERIA PRODUKTU


PRZETRZĄSACZ UNIA SPAJDER

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna