NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ    513 600 630

 

 

5 FAKTÓW O MARCE MCHALE

Historia Marki MChale

 

Logo firmy McHale

Firma McHale została założona przez braci Padraica i Martina McHale w połowie lat 80. w zachodniej Irlandii, w małym miasteczku Ballinrobe w zachodniej części tego kraju i od tego czasu przekształciła się w światowego lidera w produkcji sprzętu do pielęgnacji użytków zielonych.

Od początku Padraic zajmował się projektowaniem i produkcją produktów, a Martin sprzedażą i marketingiem. Obaj bracia do dnia dzisiejszego nadal zarządzają podległymi im działami.

Pierwszymi produktami w ponad 30 letniej historii McHale były owijarki do bel, z czasem producent znacznie powiększył swoje portfolio i obecnie oferuje szeroką serię specjalistycznych maszyn rolniczych. Podczas projektowania i badania swoich nowych produktów firma kładzie specjalny nacisk na uwagi klientów końcowych, wszystkie nowe projekty najpierw są rygorystycznie sprawdzane przez rolników i usługodawców z Irlandii, Szkocji, Anglii, Walii, Skandynawii i Nowej Zelandii. Produkcja maszyn odbywa się w specjalnie zaprojektowanych fabrykach w Irlandii i na Węgrzech, a wszystkie procesy produkcyjne są restrykcyjnie sprawdzane pod kątem jakości. McHale do produkcji swoich maszyn wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu techniki laserowej i robotyki, co w połączeniu z doskonałą znajomością potrzeb klientów pozwala na tworzenie wyjątkowych maszyn.

Korbanek  rozpoczął współpracę z McHale w 2017 roku i  jest to bardzo owocne przedsięwzięcie. Jako firmy rodzinne bardzo dobrze dogadujemy się i potrafimy zawsze znaleźć kompromis, tak aby Klient był zadowolony.

Fabryka McHale w IrlandiiNa zdjęciu widok z lotu ptaka na fabrykę McHale w Irlandii  - żródło: strona int McHale

 

 

 

 

5 najważniejszych faktów

1. Firma rodzinna  - założona przez 2 braci Padraica i Martina, którzy wciąż aktywnie działają w firmie.

2. Filozofii firmy opiera się na specjalizacji, intensywnym testowaniu/rozwoju produktu z użytkownikami końcowymi oraz zaangażowaniu w inwestycje w badania i rozwój oraz najnowsze technologie produkcji.

3. Fabryka McHale najduje się w miejscowości Ballinrobe w Irlandii i zajmuje 8 akrów zadaszonej powierzchni.

4. Maszyny McHale sprzedawane są w 55 krajach na świecie.

5. Firma Korbanek rozpoczęła współpracę z MCHale w 2017 roku i wartość udziałów rynkowych w sprzedaży pras Mchale stale wzrasta.

Produkty

prasy zwijające

Njabardziej polurana prasa od McHale V6Jedna z najbardziej popoularnych pras Mchale V6 do kupienia w sieci Korbanek

Prasy zwijające McHale - od ostatnich kilkanastu lat seria pras stało i zmiennokomorowych firmy McHale jest najchętniej wybieraną przez użytkowników na pięciu kontynentac gamą maszyn do zbioru pasz i słomy. Prasy te wykorzystywane są do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach, wyrobiły sobie doskonałą renomę z uwagi na swoją niezawodnośc, wydajność, łatwośc obsługi i wysoką wartość odsprzedaży.

Prasy McHale możemy podzielić na :

 - Zmiennokomorowe: 

 • Mchale V6 740/V6 750  80 KM

 

- Stałokomorowe:

 • McHale F5400/5400C   - prasa rolująca 80 KM
 • McHale F5500 - prasa rolująca 90 KM
 • McHale F5600 - najwyższy model wśród pras rolujących 100 KM

prasoowijarki

Prasoowijarki McHale - znane na całym świecie ze swojej niezawodności oraz wysokiej wydajności. McHale opierając się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych stworzył specjalistyczne maszyny pozwalające na znaczną redukcję kosztów obsługi, bezproblemową obsługę w każdych warunkach i zapewniającą wysoką wartość ewentualnej odsprzedaży. 

Prasoowijarka McHale Fusion 4 od KorbanekPrasoowijarka McHale Fusion 4  - możesz kupić w sieci Korbanek

 

Typy dostępnych prasoowijarek McHale:

- Mchale Fusion Vario -114 KM

- Mchale Fusion 4 Plus -  115 KM

- McHale Fusion - 115 KM

- McHale Fusion 3 plus -107 KM

- McHale Fusion 3 - 107 KM.

owijarki do bel

Owijarki do bel McHale - firma z Irlandii słynie z perfekcyjnego owijania bel okrągłych. Wszystkie modele owijarek tego producenta opierają się na solidnej i sprawdzonej konstrukcji zapewniającej wysoką wydajność. Maszyny gwarantują dokładne owijanie bel, zwiększając przy tym jakość pozyskanej paszy.

Rodzaje dostepnych owijarek: 

- Mchale 991 B - zaczepiana owijarka

- McHale 991L - stacjonarna owijarka gwarantującą zawsze dokładne owinięcie

- McHale Orbitral - najszybsza owijarka do bel okrągłych

 

Owijarka Mchale Orbitral od KorbanekZaawansowana technologicznie owijraka do bel Mchale Orbitral  - sprzedawana przez firmę Korbanek

 

Ścielarki

Ścielarki McHale to  maszyny przeznaczone do ścielenia i podawania pasz. Są to uniwersalne urządzenia– mogą być używane do karmienia pociętą kiszonką oraz niepociętą słomą i sianem. Wysoka jakość komponentów użyta do budowy tych maszyn zapewnia ich pewne i długotrwałe funkcjonowanie. 

Model ścielarki McHale C460 - najważniejsze cechy:

 • dwustopniowa przekładnia wirnika
 • optymalna jakość wyrzutu
 • samozaładowcza tylna klapa
 • joystick sterujący rynna wyrzutu
 • ścielenie słomy do 18 metrów
 • 300-stopniowy kąt obrotu rury wyrzutu
 • możliwość zamówienia maszyny z dłuższą komorą  (C470, C490)
 • możliwość zadawania paszy
 • kompaktowa konstrukcja

 

Ścielarka C460 od McHaleŚcielarka McHale C460 - wydajna i niezawodna maszyna

kosiarki

Kosiarki McHale- dzięki długoletniemu doświadczeniu w zbiorze traw projektanci z firmy McHale byli w stanie stworzyć kosiarki przednie, jak i boczne, które idealnie sprawdzają się w każdych warunkach i dumnie reprezentują firmę McHale.

Najważniejsze cechy kosiarek McHale PRO GLIDE:

 • stały docisk listwy tnącej do podłoża
 • ruch poprzeczny 17 stopni
 • rurowa rama ze zintegrowanym zawieszeniem
 • opatentowany system stałego nacisku na podłoże
 • optymalne spulchnienie
 • czysty i równomierny pokos
 • zwiększona ochrona listwy tnącej
 • szybka wymiana noży
 • szerokość koszenia od 3 do 8,56 metra

Występują modele zarówno czołowe takie jak: F3100  - więcej info o tej kosiarce tutaj:https://korbanek.pl/producent/mchale/kosiarki/f3100

Jak i tylne, takie jak: 

- R 3100

- B 9000 - tzw. motyl

 

Kosiarka McHale w pracyPraca kosiarka tylną McHale, którą możesz nabyć w firmie Korbanek

 

Podsumowanie

Produkty irlandzkiej firmy McHale cieszą się bardzo dobrą opinią, są to jakościowe maszyny, które nie trzeba reklamować. Najlepsza reklama dla nich jest ich bezawaryjność, wielokrotnie potwierdzana przez opinie Klientów.

Innowacyjność produkowanych przez McHale maszyn, dbałość o każdy szczegół i szukanie rozwiązań, które przynoszą wysoką wydajność Klientowi to dewiza marki.

Firma Korbanek poza sprzedażą produktów McHale zapewnia dostęp do części zamiennych i serwis na najwyższym poziomie. Zapraszamy do obejrzenia filmu z pokazu pracy McHale -który znajduje się poniżej:

​​​​​​​
 
 
 
 
 

 

Czy artykuł był przydatny:
Czy artykuł był przydatny, kliknij gwiazdkę i oceń: 
5 (2 głosów)