Ocen produkt

Fella SM TL - łączone

830 - 930 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

FELLA od wielu dziesięcioleci jest synonimem jakości i innowacji

W zakresie techniki maszyn zielonkawych. Dzięki nieustannemu i bliskiemu kontaktowi z naszymi klientami, nasze maszyny są ciągle udoskonalane i optymalizowane, by stały się bardziej praktyczne. Wysoka jakość pracy, bezpieczeństwo i łatwość obsługi to podstawowe zalety naszych maszyn.

Fella SM 911 podczas pracy
 

Dlaczego  Kosiarka dyskowa

Fella serii SM TL

Kosiarki dyskowe mogą pracować w trudnych warunkach. Precyzja cięcia i wysoka wydajność bez efektu zapychania się, umożliwiają przygotowanie dobrze napowietrzonych pokosów a przez to i pasz o wysokiej jakości. FELLA proponuje kosiarki dyskowe w wersji zawieszanej z tyłu i z przodu ciągnika oraz wersje z ramą typu wózkowego, umożliwiającą transport maszyny. Dodatkowo możliwe są również kosiarki z dyskami o małej średnicy, z listwą tnącą napędzaną za pomocą kół zębatych, w atrakcyjnej cenie, dobrze przystosowane do prac na terenach zielonych. FELLA proponuje również kosiarki z dyskami o dużej średnicy, z napędami wykorzystującymi zwarte przekładnie kątowe, w różnych szerokościach pracy i wersjach.

Wysoka trwałość oraz opłacalność nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, dzięki belce tnącej o wklęsłym profilu, zewnętrznemu wspornikowi i zwartym przekładniom kątowym i specjalnie utwardzanymi ślizgami. Doskonałe koszenie materiału jest zapewnione nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, dzięki zastosowaniu spłaszczonego w przedniej części profilu belki koszącej i dzięki bardzo solidnemu wspornikowi. Łatwość prowadzenia kosiarki – niskie zapotrzebowanie mocy ciągnika przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich osiągów. To również interesujący punkt widzenia ze względu na możliwość zmniejszenia zużycia paliwa.

zalety Kosiarek zawieszanych

Fella z serii SM TL

 

Kosiarki zawieszane centralnie są wyposażone w amortyzację drgań i hydropneumatyczny układ odciążający belki koszącej (System Turbo-Lift). System Turbo-Lift umożliwia płynne przestawienie siły docisku w zależności od warunków koszenia. Dzięki temu rozwiązaniu kosiarka może być dopasowana do różnych warunków pracy. Dodatkowo, obie kosiarki mogą być unoszone hydraulicznie, niezależnie jedna od drugiej.

Model SM 991 TL-KC jest seryjnie wyposażony w kondycjoner FELLA. Kondycjoner jest wyposażony w rotor z elastycznymi palcami oraz w układ zgrabiający, który może być ustawiony w czterech pozycjach, dzięki czemu falista struktura pokosu umożliwia jego napowietrzenie oraz otwarcie jego górnej warstwy, co umożliwia odparowanie wody

Fella SM 991 podczas pracy z kondycjonerem

Fella SM 991 złożona do transportu

Zabezpieczenie  Safety swing

To nowe zabezpieczenie przeciw-kolizyjne wyróżnia się sposobem działania. Kiedy napotyka się na przeszkodę, obie kosiarki zamocowane centralnie mogą uniknąć przeszkody niezależnie jedna od drugiej. Kosiarka trafiająca na przeszkodę obraca się wokół osi skierowanej do tyłu i do góry. Dzięki takiej zasadzie działania unika się uszkodzenia wałków napędowych kosiarki.

 

Punkt obrotu, wokół którego kosiarki wykonują ruch obrotowy w przypadku napotkania na przeszkodę, znajduje się dokładnie w środku wspornika zaczepowego. Takie umiejscowienie umożliwia układowi zabezpieczającemu zadziałanie nawet w przypadku kolizji z przeszkodą na poziomie dysku umieszczonego najbliżej wnętrza kosiarki. Następnie, kosiarka dzięki własnemu ciężarowi, automatycznie powraca do pozycji pracy. Operator maszyny nie musi zatrzymywać ciągnika ani cofać nim.

 

Dane  Techniczne

Kosiarek wleczonych Fella z serii SM

Model Szerokość robocza w [m] Liczba dysków

Szerokość pokosu [m]

 Zapotrzebowanie na moc

[kW/KM]

Prędkość WOM

 Waga

[kg]

Kondycjoner
SM 911TL  8,30 2 x 6 2 x 2,00 110/150 1000 1966 -
SM 911TL - KC 8,30 2 x 6 2 x 1,45 - 2,25 132/180 1000 2410 Palcowy
SM 911TL - RC 8,30 2 x 6 2 x 1,55 - 1, 90 128/175 1000 2508 Walcowy
SM 991TL 9,30 2x 7 2 x 2,50 130/175 1000 2120 -
SM 991TL - KC 9,30 2 x 7 2 x 1,85 - 3,25 155/200 1000 2830 Palcowy
SM 911TL - KCB 8,30 2 x 6 1,80 - 2,50 145/200 1000 2901 Palcowy + taśma transportowa
SM 991TL -KCB 9,30 2 x 7 2,20 - 2,50 168/228 1000 3200 Palcowy + taśma transportowa
SM 8312 TL - KCB 8,30 2 x 6 1,80 - 2,60 145/200 1000 3200 Palcowy + taśma transportowa
SM 8312 TL - RCB 8,30 2 x 6 1,80 - 2,60 141/182 1000 3300 Walcowy + taśma transportowa
SM 9314 TL - KCB 9,30 2 x 7 1,80 - 3,00 168 / 228 1000 3450 Palcowy + taśma transportowa

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna