Ocen produkt

Fella SM Trans

300 - 300 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

FELLA od wielu dziesięcioleci jest synonimem jakości i innowacji

W zakresie techniki maszyn zielonkawych. Dzięki nieustannemu i bliskiemu kontaktowi z naszymi klientami, nasze maszyny są ciągle udoskonalane i optymalizowane, by stały się bardziej praktyczne. Wysoka jakość pracy, bezpieczeństwo i łatwość obsługi to podstawowe zalety naszych maszyn.

Fella SM 4012 Trans podczas pracy
 

Dlaczego  Kosiarka dyskowa

Fella serii SM Trans 

Kosiarki dyskowe mogą pracować w trudnych warunkach. Precyzja cięcia i wysoka wydajność bez efektu zapychania się, umożliwiają przygotowanie dobrze napowietrzonych pokosów a przez to i pasz o wysokiej jakości. FELLA proponuje kosiarki dyskowe w wersji zawieszanej z tyłu i z przodu ciągnika oraz wersje z ramą typu wózkowego, umożliwiającą transport maszyny. Dodatkowo możliwe są również kosiarki z dyskami o małej średnicy, z listwą tnącą napędzaną za pomocą kół zębatych, w atrakcyjnej cenie, dobrze przystosowane do prac na terenach zielonych. FELLA proponuje również kosiarki z dyskami o dużej średnicy, z napędami wykorzystującymi zwarte przekładnie kątowe, w różnych szerokościach pracy i wersjach.

Wysoka trwałość oraz opłacalność nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, dzięki belce tnącej o wklęsłym profilu, zewnętrznemu wspornikowi i zwartym przekładniom kątowym i specjalnie utwardzanymi ślizgami. Doskonałe koszenie materiału jest zapewnione nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, dzięki zastosowaniu spłaszczonego w przedniej części profilu belki koszącej i dzięki bardzo solidnemu wspornikowi. Łatwość prowadzenia kosiarki – niskie zapotrzebowanie mocy ciągnika przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich osiągów. To również interesujący punkt widzenia ze względu na możliwość zmniejszenia zużycia paliwa.

zalety Kosiarek zaczepianych

Fella z serii SM Trans

 

Możliwość wykonania nawrotu w miejscu dzięki dużej długości dyszla zaczepowego z obrotową głowicą. Centralna pozycja przyczepienia dyszla pozwala w łatwy sposób ominąć przeszkody napotkane podczas pracy. Skrętny zaczep połączony w środku przedniej części ramy ciągniętej kosiarki. Instalacja hydrauliczna ułatwia skręcanie w lewo lub w prawo, przez co ułatwia operatorowi prowadzenie maszyny w linii takiego samego poziomu, (aby kosić na takiej samej wysokości).

Układ szybkiej wymiany ostrzy. Wymiana nożyków jest szybka i praktyczna, nie potrzeba niczego przykręcać ani odkręcać (wyposażenie specjalne). Kosiarkę Fella można dodatkowo wyposażyć w ślizgi przeznaczone do pracy w terenie zakamienionym lub na glebach piaszczystych, zwiększają wysokość cięcia do 80 mm.

Fella SM Trans podczas pracy z kondycjonerem

Fella 401 Trans podczas pracy na polu z kondycjonerem

Kondycjoner  z rotorami palcowymi

Kondycjoner z rotorem z elastycznymi palcami, z efektem uderzenia zapewnianym przez układ zgrabiający i pozostałe napędzane podzespoły, nadaje koszonemu materiałowi falistą, dobrze napowietrzoną formę i rozbija łodygi w celu przyspieszenia schnięcia oraz szybszego odparowania wody, którą zawierają. Intensywność pracy kondycjonera jest regulowana, dzięki czemu można dopasować się do różnych warunków zbioru i do warunków pogodowych.


 

Kondycjoner  Walcowy

Profilowane elementy wykonane z kauczuku pracują na zadanej głębokości i są wykorzystywane w przypadku roślin strączkowych i innych roślin pastewnych, z dużą ilością liści. Intensywna praca kondycjonera powoduje zgniecenie i miażdżenie liści. Dzięki możliwości przestawienia docisku elementów profilowanych z kauczuku, uzyskuje się optymalne dopasowanie się do warunków zbioru, jak i do warunków pogodowych.

 

Dane  Techniczne

Kosiarek wleczonych Fella z serii SM

 

kosiarki dyskowe wleczone  z podwoziem do tansportu

Model Szerokość robocza [m] Liczba dysków

Szerokość pokosu [m]

Zapotrzebowanie na moc [kW/KM]

Obroty WOM [obr/min.] 

Waga [kg]

Kondycjoner
SM 313 Trans - KC 3,00 6 0,90- 2,25 66/90 540/1000 1945 palcowy
SM 313 Trans - RC 3,00 6 1,55 - 1,90 66/90 540/1000 1962 walcowy
SM 3065 Trans - KC 3,00 6 0,80 - 2,00 75/102 540/1000 2388 palcowy
 SM 3065 Trans - RC 3,00 6 0,80 - 2,00 75/102 540/1000 2365 walcowy
SM 3575 Trans - KC 3,50 7 1,20 - 2,60 88/120 540/1000 2560 palcowy

SM3575

Trans - RC

3,50 7 1,20 - 2,60 88/120 540/1000 2527 walcowy

 

kosiarki dyskowe wleczone  z kołem nośnym

Model Szerokość
robocza [m]
Liczba dysków

Szerokość pokosu [m]

Zapotrzebowanie
na moc [kW/KM]

Obroty WOM [obr/min.] 

Waga

[kg]

Kondycjoner
SM 311 Trans - KC 3,00 6 1,45 - 2,25 66/90 1000 1678 palcowy
SM 311 Trans - RC 3,00 6 1,55 - 1,90 66/90 1000 1730 walcowy
SM 401 Trans 4,00 6 2x1,05 73/99 1000 1633 -
SM 401 Trans - KC 4,00 7 2x 0,50 - 1,25 80/115 1000 1928 palcowy
SM 401 Trans - RC 4,00 6 2x 0,60 - 0,95 88/120 1000 1988 walcowy

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna