JEDNORZĘDOWA KOPACZKA DO ZIEMNIAKÓW

EKONOMICZNA KOPACZKA KRUKOWIAK ECO Z661

 

Jednorzędowa kopaczka do ziemniaków KRUKOWIAK ECO Z661 - jak już na to wskazuje sama nazwa - to ekonomiczna maszyna dla gospodarstw uprawiających ziemniaki głównie na własne potrzeby. Kopaczka wchodzi w skład linii zestawu maszyn do ziemniaków serii Krukowiak PYRUS. Dzięki uproszczonej konstrukcji jest to tania i bardzo funkcjonalna maszyna do zbioru ziemniaków. Kopaczka  ECO jest funkcjonalna, logiczna w budowie, łatwa w obsłudze i niezawodna. Rodzinne wykopki w gospodarstwie będą łatwe do przeprowadzenia i oszczędne, gdyż z kopaczką może współpracować ciągnik o małej mocy. W Polsce wykopki ziemniaka rozpoczynają się zwykle na początku jesieni a kończą się w ostatnich tygodniach września. Bulwy ziemniaczane są najczęściej wykopywane mechanicznie kopaczką do ziemniaków, chociaż spotyka się jeszcze pracowników wykopujących ziemniaki ręcznie. Wykopki są świetną okazją do wspólnego świętowania, palone są ogniska, w których ziemniaki są pieczone. Popularne są święta ziemniaka, święto pyry i święta pieczonego ziemniaka. To jeden z elementów polskiej tradycji, nierozłączny z polskim tradycyjnym krajobrazem rolniczym.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Kopaczka jednorzędowa do ziemniaków Krukowiak ECO

wykopki ziemniaków szybko i sprawnie

JEDNORZĘDOWE WYKOPYWANIE ZIEMNIAKÓW

 

Wykopki ziemniaków na potrzeby własne

 

Kopaczka jednorzędowa w pracy

 

Ziemniaki, kartofle, pyry - jakakolwiek będzie nazwa, kopaczka ECO bez żadnego problemu poradzi sobie z wykopywaniem bulw na powierzchnię ziemi, dzięki czemu będą one potem łatwe do zebrania. Niskie zapotrzebowanie mocy kopaczki, wynoszące około 24 KM, oraz mała masa własna wynosząca około 240 kg, sprawia, że maszyna może współpracować z małymi ciągnikami. Szerokość robocza tej jednorzędowej kopaczki wynosi od 62,5 do 67,5 cm. Wykopki ziemniaków będą przeprowadzone sprawnie i praktycznie. Po wybraniu ziemniaków z gleby są one pozostawiane na rzędzie, skąd mogą być zebrane ręcznie lub maszynowo.

 

Układanie ziemniaków w rzędzie

Kopaczka ziemniaków w pracy na polu

 

Sprawne wykopywanie ziemniaków na rzędzie

 

Ziemniaki po przejeździe kopaczką Krukowiak ECO leżąc na rzędzie są łatwe do zebrania. Kopaczka może pracować z prędkością roboczą w zakresie od 1,5 do 5 km/h, dzięki czemu można uzyskać wydajność w pracy około 0,1 ha / h. Przeniesienie napędu w kopaczce jest zapewnione z wałka odbioru mocy ciągnika, zalecana prędkość obrotowa napędu W.O.M. ciągnika wynosi 540 obr./min. Elementem kopiącym jest lemiesz, dzięki któremu ziemniaki są sprawnie i szybko wykopywane z ziemi.

Zdjęcie poniżej przedstawia ziemniaki wykopane jednorzędową kopaczką Krukowiak ECO Z661.

 

Ziemniaki po przejeździe kopaczką Krukowiak ECO

 

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE kopaczki

KOPACZKA DO ZIEMNIAKÓW KRUKOWIAK ECO Z661

 

Typ maszyny Kopaczka do ziemniaków ECO
Symbol kopaczki ECO Z661
Liczba rzędów kopaczki 1 (jednorzędowa)
Szerokość robocza [cm] 62,5 - 67,5
Szerokość międzyrzędzi [cm] 62,5 - 67,5
Masa własna [kg] 290
Zapotrzebowanie mocy [KM] około 24
Wydajność [ha/h] około 0,1
Prędkość robocza [km/h] 1,5 - 5,0
Przeniesienie napędu z W.O.M.-u ciągnika, prędkość obrotowa 540 obr./min.
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
228 x 125 x 122
Element kopiący lemiesz
Liczba taśm przenośnika 1
Sposób agregowania zawieszana na tylnym TUZie współpracującego ciągnika
 

KRUKOWIAK MA TAKŻE W OFERCIE OPRYSKIWACZE

WARTO ZOBACZYĆ FILM O OPRYSKIWACZACH KRUKOWIAK


GALERIA PRODUKTU


KOPACZKA DO ZIEMNIAKÓW KRUKOWIAK ECO Z661


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

4
4 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna