Kopaczka do cebuli Krukowiak profi

SZEROKOŚCI ROBOCZE: 1,20 m - 1,50 m - 1,80 m - 2,05 m

 

Kopaczki do cebuli dwutaśmowe Krukowiak PROFI to maszyny przeznaczone dla plantatorów nastawionych na produkcję cebuli. Maszyny te, wchodzące w skład serii maszyn SATURN przeznaczonych do cebuli,  produkowane są w trzech wersjach szerokości kopania 1,20 m, 1,50 m, 1,80 m oraz o szerokości 2,05 m. Elementem kopiącym jest w nich tak zwany kwadrat kopiący napędzany z napędu W.O.M. współpracującego ciągnika. Kwadrat kopiący najlepiej sprawdza się na lekkich glebach, gwarantuje również mniejsze mechaniczne uszkodzenia cebuli.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Kopaczki Krukowiak PROFI

Kopaczki Krukowiak PROFI są maszynami zawieszanymi, które są wyposażone w wał ugniatający oraz w formownicę. Dwutaśmowa konstrukcja kopaczki umożliwia dokładniejsze oczyszczenie i oddzielenie cebuli od zanieczyszczeń. Maszyny te przeznaczone są dla dużych plantatorów prowadzących przemysłową produkcję cebuli. Ze względu na dosyć duży ciężar, kopaczki PROFI muszą być agregowane z ciągnikami o dużej mocy. Opcjonalnie istnieje jednak możliwość zamontowania układu jezdnego, dzięki czemu kopaczka staje się wtedy maszyną półzawieszaną. Dzięki wprowadzonym zmianom konstrukcyjnym kopaczki Krukowiak PROFI stały się jeszcze bardziej skuteczne i niezawodne w porównaniu do wcześniej produkowanych modeli. Wśród wprowadzonych zmian należy wymienić modyfikacje i usprawnienia w aparacie kopiącym oraz wprowadzenie wału ugniatającego i formownicy wykonanych z tworzywa sztucznego.

wydajność i trwałość

KOPACZKA DO CEBULI O PODWYŻSZONEJ TRWAŁOŚCI

 

Kopaczka dwutaśmowa do cebuli PROFI

 

Trwała konstrukcja

Zastosowanie taśm holenderskich Hessels w standardowym wyposażeniu podnosi trwałość kopaczki. W standardowym wyposażeniu znajduje się również wstrząsacz. Kopaczki 2-taśmowe PROFI charakteryzują się wysoką wydajnością, która w modelu o szerokości roboczej 2,05 m sięga powyżej 1 hektara / godzinę.

 

Kopaczka do cebuli PROFI z taśmami holenderskimi

 

DOSTĘPNE MODELE  KOPACZEK PROFI

KOPACZKA Z KWADRATEM KOPIĄCYM LUB Z LEMIESZEM LISTWOWYM

 

Kopaczka PROFI z kwadratem kopiącym

 

PROFI Z KWADRATEM KOPIĄCYM

 

Konstrukcję nośną kopaczki PROFI stanowi rama wykonana z blach profilowanych i dźwigara przedniego zespawanych ze sobą i usztywnionych rozporami. W tylnej części ramy umocowany jest wał ugniatający. W przedniej części ramy umocowany jest kwadrat kopiący oraz dwa kroje tarczowe.
Nad kwadratem kopiącym umieszczony jest wentylator napędzany przez silnik hydrauliczny, natomiast za kwadratem kopiącym znajdują się są dwa odsiewacze przenośnikowe przedni i tylny.
Odsiewacze przenośnikowe kopaczki są napędzane od WOM ciągnika poprzez wał przegubowo-teleskopowy, przekładnię zębatą stożkową oraz przekładnie pasowe.
Kopaczka jest wyposażona w uchwyty do mocowania przenośnej elektrycznej instalacji oświetleniowej służącej do jej oświetlenia podczas transportu po drogach publicznych, zasilanej od instalacji elektrycznej ciągnika. Na poprzeczce tylnej umieszczony jest uchwyt do mocowania tablicy wyróżniającej. Na bocznych powierzchniach kopaczki zamontowane są na stałe światła odblaskowe żółte.

Kopaczka PROFI z lemieszem listwowym

 

PROFI Z LEMIESZEM LISTWOWYM

 

Kopaczka PROFI produkowana jest także z lemieszem listwowym – do cebuli, różnica polega na tym, że w miejsce kwadratu kopiącego ze skrzynką i napędem montowany jest lemiesz razem z uchwytem, na którym można zamocować także lemiesz dzielony do ziemniaków.


Kopaczka ta może być także wyposażona w zagarniacz bruzdy, jest to jednak wyposażenie opcjonalne, które może być wykonane za dopłatą. W miejsce walca ugniatającego może być też montowana oś z kołami jezdnymi (z przeznaczeniem do ziemniaków).


Na specjalne zamówienie i za dopłatą kopaczka PROFI może być także w wersji półzawieszanej, z kołami jezdnymi z tyłu unoszonymi hydraulicznie.

 

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

SPECYFIKACJA KOPACZEK KRUKOWIAK PROFI

Typ maszyny Kopaczka do cebuli 1,20m Kopaczka do cebuli 1,50m Kopaczka do cebuli 1,80m Kopaczka do cebuli 2,05m
Symbol (NAZWA) PROFI
Szerokość robocza [m] 1,20 1,50 1,80 2,05
Masa własna [kg] 1070 1200 1350 1570
Zapotrzebowanie mocy [KM] 110 130 150 150
Wydajność robocza [ha/h] 0,5 0,7 0,9 1,1
Przeniesienie napędu Z napędu W.O.M. współpracującego ciągnika, wymagana prędkość obrotowa 540 obr./min.
Wymiary
[długość x szerokość x wysokość] [m]
4,36 x 1,68 x 13,4 4,36 x 1,98 x 13,4 4,36 x 2,28 x 13,4 4,36 x 2,53 x 13,4
Element kopiący kwadrat kopiący napędzany z W.O.M.-u ciągnika
Element nagarniający "wentylator" napędzany hydraulicznie
Liczba taśm przenośnika 2
Sposób agregowania kopaczka jest zawieszana na tylnym TUZ-ie ciągnika
Wał ugniatający z PCV standard
Formownica standard

 

Wymiary gabarytowe kopaczki do cebuli PROFI

wyposażenie opcjonalne

DODATKOWE PRZEZBROJENIA UŁATWIAJĄCE PRACĘ

 

 • Lemiesz listwowy
 • Koła jezdne 
 • Zaczep trójpunktowy do półzawieszania
 • Koła podporowe unoszone hydraulicznie
 • Formownica zamykana hydraulicznie
 • Zasuwa zamykana hydraulicznie
 • 2-sekcyjny rozdzielacz hydrauliczny
 • Lemiesz 2-częściowy (umożliwiający kopanie ziemniaków) 
 • Adaptacja do cebuli dymki
 

 SPRAWDŹ RÓWNIEŻ OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK

DLACZEGO ROLNICY WYBIERAJĄ OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK?AKCESORIA DO KOPACZKI DO CEBULI

KRUKOWIAK PROFI

 • Sterowanie przenośnika
  Sterowanie przenośnika kopaczki Krukowiak PROFI następuje poprzez ustawienie prędkości obrotowej wentylatora (praca wentylatora odbywa się w jednym kierunku) na panelu sterującym (Rys. 9, poz.1). Następnie normujemy prędkość obrotową przenośnika bocznego (obustronna praca) (Rys. 9 poz. 2). Kierunek obrotu taśmy podnośnika bocznego ustalamy poprzez przełącznik (Rys. 3, poz. 2).
 • Formownica
  Formownica regulowana hydraulicznie jest możliwa w wyposażeniu opcjonalnym. Zamiast regulacji mechanicznej wykorzystuje się instalację hydrauliczną do zamykania formownicy.

GALERIA PRODUKTU


KOPACZKA DO CEBULI KRUKOWIAK PROFI


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

WASZE OPINIE