KOPACZKI DO WCZESNYCH ZIEMNIAKÓW

KRUKOWIAK PYRUS II  Z665

 

Kopaczka Krukowiak PYRUS II jest przystosowana do wykopywania wczesnych odmian ziemniaków. Bulwy ziemniaków nie są uszkadzane. Kopaczka może być również przystosowana do kopania wszelkiego rodzaju warzyw korzeniowych (wymieńmy tutaj takie warzywa jak marchew, pietruszka czy czerwony buraczek). Dzięki tej kopaczce eliminuje się ręczne zbieranie ziemniaków z ziemi, co często przebiega w bardzo niewygodnej i uciążliwej pozycji.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Kopaczka do wczesnych ziemniaków Krukowiak PYRUS 2

Kopaczka jednorzędowa Krukowiak PYRUS 2 służy do zbioru ziemniaków na glebach lekkich oraz średniozwięzłych, o zakamienieniu do 5 ton/ha oraz w terenie o pochyleniu nieprzekraczającym 5º, na plantacjach o szerokości międzyrzędzia od 62,5 do 75 cm. Maszyna ta została zaopatrzona w stół przebierczy, dzięki czemu stała się maszyną jednorzędową. Jest to kopaczka przyczepiana, wyposażona w pomosty obsługi, napędzana od W.O.M.-u ciągnika i zasilana przez instalację hydrauliczną współpracującego ciągnika.

WYKOPANIE WCZESNYCH ZIEMNIAKÓW

ŁATWO, SZYBKO I PRAKTYCZNIE

 

Kopaczka do wczesnych ziemniaków Krukowiak PYRUS 2

 

Przemyślana konstrukcja kopaczki PYRUS 2

Kopaczka, poza zespołem kopiącym (rama, wyorywacz, zestaw przenośników), posiada także dodatkowy pomost i stół przebierczy z workownicami. Dzięki temu w jednym przejeździe maszyną można nie tylko wykopać wczesne ziemniaki z ziemi, ale również zapakować je do worków.

Wyorywacz maszyn posiada natomiast płytkowy lemiesz, który podcina redlinę i przekazuje ją na odsiewacz przenośnikowy, na którym jest kruszona i odsiewana ziemia. Intensywność wstrząsania w zależności od warunków glebowych, jest regulowana poprzez wychylenie ramienia wstrząsacza. Zaraz potem, ziemniaki oraz kamienie i bryły, które nie zostały odsiane na przenośniku odsiewającym, są skierowane na stół przebierczy, z którego następnie są ręcznie wybierane przez operatorów (zwykle przez 5 do 7 osób) i kierowane na boczne przenośniki.

Kopaczka do wczesnych ziemniaków Krukowiak PYRUS 2 od góry

 

Ziemniaki zbierane z ziemi - pakowane do worków

Zebrane ziemniaki są przenoszone z bocznych przenośników do workownic i załadowywane do worków lub skrzynek, a z przenośnika środkowego poprzez zsyp spadają na ziemię pozostałości w postaci kamieni, brył czy zanieczyszczeń. Na czas wymiany worków lub skrzynek operator zatrzymuje przenośniki boczne wyłączając ich napęd.

PODSTAWOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA

DANE TECHNICZNE KOPACZKI KRUKOWIAK PYRUS II

Typ maszyny Kopaczka PYRUS II
Symbol KOPACZKI Z665
Liczba rzędów 1
Szerokość robocza [cm] 62,5 - 67,5
Szerokość międzyrzędzi [cm] 62,5 - 67,5
Masa własna [kg] 1500
Zapotrzebowanie mocy [KM] > 30
Wydajność [ha/h] 0,05 - 0,1
Napęd W.O.M. 540 obr./min.
Element kopiący lemiesz płytkowy trójzębny
Sposób agregowania przyczepiany
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
751 x 248 x 260
Regulacja zagłębienia krojów płynna
Ładowność pomostu [kg] 200
Obsługa kopaczki do 5 osób na pomoście
Instalacja drogowa oświetleniowa standard

WYPOSAŻENIE  OPCJONALNE KOPACZKI

DOSTOSOWANIE DO SPECYFICZNYCH POTRZEB

 

Celem dostosowania kopaczki PYRUS 2 do specyficznych, występujących potrzeb można wyposażyć ją opcjonalnie w skrętną oś tzw. zestaw kołowy skrętny. Koła skręcane są za pomocą siłownika hydraulicznego umieszczonego przy prawym kole. Opcjonalnie kopaczka może też być wyposażona w siłownik skrętu do zaczepu z rozdzielaczem hydraulicznym, a także w adaptację pomostu do skrzynio palet: widły do skrzyniopalet, których pochylenie wideł jest regulowane za pomocą siłownika hydraulicznego sterowanego za pomocą dźwigni. 

 

Wyposażenia opcjonalne do kopaczki Krukowiak PYRUS II

 

KRUKOWIAK TO TAKŻE OPRYSKIWACZE

ZOBACZ FILM O DOBIERANIU OPRYSKIWACZY DO GOSPODARSTWAAKCESORIA DO KOPACZEK KRUKOWIAK

PYRUS II Z665

 • Widły do skrzyniopalet
  Opcjonalnie za stołem przebierczym mogą być zamontowane widły z zastosowaniem do skrzyniopalet. Pochylenie wideł jest regulowane za pomocą siłownika hydraulicznego sterowanego za pomocą dźwigni.
 • Układ skrętny
  Do kopaczki Krukowiak PYRUS II opcjonalnie dostępny jest zestaw kołowy skrętny. Koła skręcane są za pomocą siłownika hydraulicznego umieszczonego przy prawym kole.
 • Dyszel z siłownikiem
  Dyszel kopaczki mocowany jest w przedniej części ramy, służy do połączenia maszyny z ciągnikiem oraz do zapewnienia właściwej pracy niezależnie od szerokości międzyrzędzi. Dyszel połączony jest z ramą kopaczki PYRUS przegubowo i za pomocą mechanizmu śrubowego można zmieniać jego położenie w płaszczyźnie poziomej. Opcjonalnie ten mechanizm śrubowy może być zastąpiony siłownikiem hydraulicznym, co w znacznym stopniu ułatwia regulację dyszla.

GALERIA PRODUKTU


KOPACZKA DO WCZESNYCH ZIEMNIAKÓW KRUKOWIAK PYRUS II

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna