ZBIERACZ DO CEBULI KRUKOWIAK Z437

SZYBKI ZBIÓR WYSUSZONEJ CEBULI

 

Zbieracz do cebuli KRUKOWIAK Z437 podbiera z rzędów wysuszoną cebulę i przemieszcza na jadący z boku środek transportu. Zbiór cebuli na polu odbywa się za pomocą zespołu składającego się z walca z pianki poliuretanowej i przenośnika rusztowego. Z przenośnika wzdłużnego materiał przekazywany jest na przenośnik poprzeczny, który podaje plon na poruszający się równolegle do maszyny środek transportowy. Maszyna jest przeznaczona wyłącznie do zbierania z rzędów wysuszonej cebuli i przemieszczania jej na jadący z boku środek transportu.

Zbieracz wyposażony jest w hydraulikę - hydrauliczne rozkładanie do pozycji praca/transport, regulacja nachylenia przenośnika transportującego cebulę na środek transportu. Sterowanie odbywa się za pomocą rozdzielacza hydraulicznego znajdującego się w kabinie ciągnika.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Zbieracz do cebuli Krukowiak Z437

 

Opcjonalnie zbieracze do cebuli Krukowiak Z437 można doposażyć w wytrzymałe i trwałe taśmy holenderskie Hessels, podwyższenie załadunku do 300 cm oraz we wstrząsacz taśmy pierwszej.

SZYBKI ZBIÓR CEBULI

MASZYNA DO ZBIERANIA SUCHEJ CEBULI

 

Szybki zbiór cebuli

 

Przemyślana konstrukcja zbieracza cebuli

 

Na życzenie klienta zbieracz może być wyposażony w stół przebierczy znajdujący się za przenośnikiem wzdłużnym. Obok stołu przebierczego znajdują się siodełka dla osób, które mają za zadanie odbierać kamienie i zanieczyszczenia. Stół wyposażony jest w mechanizm umożliwiający rozłączenie jego napędu oraz sygnał dźwiękowy umożliwiający kontakt osobom obsługującym stół z kierowcą ciągnika.

zbieracz-cebuli-krukowiak-z437_0.jpg

 

Praca na głębokość do 5 cm

 

Dopuszczalne zagłębienie elementów roboczych zbieracza w ziemię wynosi co najwyżej 5 cm, co ma zapobiec uszkodzeniu odsiewacza przenośnikowego. Zbieracz do cebuli jest przystosowany do współpracy z ciągnikiem klasy 0,6 i powyżej. 

Maszyna ta służy do zbioru cebuli w korzystnych warunkach atmosferycznych.

W zależności od potrzeb w użytkowaniu zbieracz do cebuli może być opcjonalnie wyposażony w taśmy holenderskie Hessels, wstrząsacz pierwszej taśmy oraz w podwyższenie załadunku do 3 metrów. Taśmy holenderskie Hessels to optymalne i solidne rozwiązanie sprawiające, że maszyna będzie bardziej trwała.

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

ZBIERACZA DO CEBULI KRUKOWIAK Z437

 

Typ maszyny Zbieracz do cebuli
Symbol techniczny maszyny Z437
Szerokość robocza [m] 0,8
Masa [kg] 1 460
Zapotrzebowanie mocy [KM] 30
Minimalna potrzebna wydajność hydrauliki ciągnika 60 l/min.
Wydajność polowa [ha/h] 0,3
Wymagany napęd z ciągnika W.O.M. 540 obr./min.
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
451 x 250 x 320
Sposób agregowania maszyny Maszyna przyczepiana

 

ZOBACZ TAKŻE OPRYSKIWACZE

KRUKOWIAK: JAKI OPRYSKIWACZ WYBRAĆ?


GALERIA PRODUKTU


ZBIERACZ DO CEBULI KRUKOWIAK Z437


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna